Musím říct Belmondovi, že zas má kde v noci chrápat.


"Dodo Pub"
2013
( 2014, 2013-2, 2012, 2008, 2006, 2003 )LOSÍ INFORMACE
Dodo Pub
Masarykovo náměstí 70
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Tel.: 573 380 648
ÚVODNÍ SLOVO
RUMcajs No konečně se zase otevřelo DODO. Po nevydařeném provozu pod nejbohatším bystřickým bezdomovcem se otěží dle cedulky ujal opět Dohodil. Snad to bude dobré, řekl jsem si a uspořádali jsme s přáteli návštěvu.  

KVALITA PIVA
RUMcajs Nově (a pouze - tedy aspoň myslím) se objevily na baru Svijany místo tradičních Radegastů, Plzní a Gambrinusů. Mám trochu obavy z toho, jak malý pivovar v posledních letech expanduje, tak jestli bude pivko pitné. No bylo v celku slušné. Měl jsem světlou 13tku - ta byla dobrá, řezanou 12tku - slušný průměr a světlou 11tku - spíš průměr. Zůstal jsem následně u 13tky, byla nejlepší. Bývalému porotci a současnému pučistovi Kuzmičovi chutnala asi ta 11tka, spořádal jich opravdu velké nepublikovatelné množství. 3.75

KVALITA JÍDLA
RUMcajs Jídlo jsem si nedával, ale majitel se zachoval velice chytře a spojil síly s pizzerií angelo, tudíž na jídelním lístku najdete omezeně totéž co v angelu, resp. zejména věci určené na vývoz (pizza, těstoviny) - je to vítaný krok. Pizza je v Angelu dobrá, takže bych se nebál.
P.S.: Pozor, kdo má hlad po půlnoci (angelo vyváží do cca 22 hod), může využít nově otevřeného stánku s kebaby u zlatnictví. Jsou dost drahé (75 - 110 Kč), ale super a provozují to praví turci o víkendu do 4 do rána. Takže tímto přidávám bonusovou recenzi kebabového stánku, a to za 4,5 b. Až si to přečte kámoš, co tam byl se mnou a fotil frontu, nechť zašle Losovi fotografii. Děkuji.
4.25

KVALITA OBSLUHY
RUMcajs Obsluhoval velitel baru - takový milý usměvavý mladík, kterému to celkem šlo a slečna, kterou si moc nepamatuji (tudíž nezaujala a ani nezklamala). V zásadě byl provoz ve standardu dřívější doby, čili spokojenost. 4.00

KVALITA PROSTŘEDÍ
RUMcajs Ačkoliv podnik prošel běhěm krátké doby dvěma rekonstrukcema (jedna dirigována bezdomovcem a druhá asi Dohodilem), vypadá to podobně jako předtím. Sedačky mají nové opěrky (dokonce možná původní podprdelníky), působivé osvětlení za opěrkami, svlékací tyč zůstala na místě a dispozice je jako předtím. Zmizely antické prvky, což je OK. V zásadě slušně odvedená práce, i když bez výrazné invence. Já se zde cítil dobře a spolusedící myslím taky. 4.00

KLIENTELA
RUMcajs 5tiboďáky se to tu nehemžilo, spíše standardní omladina a lidé, kteří prostě chtěli zajít na náměstí na dobré pivko a posezení.
P.S.: Možná že výše uvedená věta vypadá jako něco obvyklého, ale v bystřici není na náměstí a velmi blízkém okolí kam takhle zajít, takže super.
3.00

CELKOVÉ HODNOCENÍ
RUMcajs Jelikož chodím na pivko ve všední den a zejména až kolem deváté večer, objevila se hospoda, kam se dá bez vyčítavých pohledů personálu sednout (narozdíl od hanuša, mrtvolky, ronda). Já to vítám a budu podnik podporovat, pokud si startovní dobrou kvalitu udrží. Recenze proběhla o víkendu s odchodem kolem půlnoci, personál byl milý, vše OK. 4.25

PROGNÓZA
RUMcajs Legenda ožívá a snad se podnik ujme. Docela se mi po něm stýskalo. A vzhledem k tomu, že v ostatních hospodách (vyjma bývalé osmičky u benetkového) na zákazníky relativně serou (přístup, nedodržení otevírací doby), tak si myslím, že návrat proběhl v pravou chvíli. Nechť žije DODO Pub.