Pedofilů ráj


"U tří šutrů"
Chvalčov
2010-2

( 2010-1, 2009, 2008, 2007, 2005, 2003, 2002, 2001 )


LOSÍ INFORMACE
KONTAKT:
U tří šutrů
"Dýza" Vild
Na kamenci
768 61 Bystřice pod Hostýnem
LOS SLOVOS ÚVODŇOS
Los A toš sem sem semka zavétal ani ne tak kvůlivá sobě, páč mi tato hospoda moc k srdcu nigdy nepřirostla, ale patamú što moji drazí spolupiči na náfštěvě trvali, že sú tu dobré babiska a tak, že bysme mohli dačo popít a pak sa uvidí. A toš sem teda súhlasíl.
Hnedkaj první co mně ale napadlo bylo, ešlivá se tato hospoda ešče menuje U třech šutrů anebo ne-e, protože původní provozovatelští šutři tu skončili a fčil to tu provozuje chlápek pod přezdívkou Dýza. Mrknul sem teda objema okama na všecko možný, ale název hospody sem nepostřehnúl. Tak teda necháme původní název platný a rači budeme recenzovat služby a kvality než řešit takotýtok krawiny.
 

LOS PIVOS KVALITOS
Los A toš to sem si moc pochutnal, protože je tu fakticky, ale fakticky, netypické pivo na Bystřicu, a sice ... tramtadadá ... ZUBR jak vyšije. Já ho mám rád, moc rád, a toš co na něm ide pokaziť? Míra natočenosti f poho, chuť f poho, krýgle čistý f poho, takže takový zubrácký průmjer. 4.00

LOS OBSLUHOS KVALITOS
Los A toš dajaký babiska sa kolem nás točily a toš to je docela fájn, i gdyž já rači preferuju fúsatý, bachratý typický hospodský (alias Hradil dříf na Sokolce). Ale protože teho tu bylo pamálu, toš aji stačily donášať vše ku pořádku vjeci a toš néni co v zásadě vytknúť.
Jediný mínus bych měl k temu, že pokáď hrála v hrací skřínce muzika uchulahodící svlečnám za barem, toš to vřískalo na skoro plný gule, ale pokáď temu bylo naopak, toš to aby si človjek ušiska vytahál, aby neco zaslechl. A totok se mi nelíbí, totok néni profi přístup, mjelo by to byť totiž úplně naopak.
2.50

LOS PROSTŘEĎOS
Los A toš to je prča raz dva. Nové majitel vymňénil barovky u baru a jejich chybovost jsem zjistil hnedkaj po dosedu k barpultu. Sú kurva nějak nízké!!! Já nésu žádné prcek, ale i tak mi nad barovú desku čúhala enem moja hlava, a gdyž sem si chťél opřít ruky, toš ty mi visely vzhůru jak gdybych visél hlavú dolú (ty krávo, to je vjeta jako prase). Toš sem teda slezl z těch polobarovek a rači sem se zasunúl do jedneho z několika boxů naproti výčepu.
Posezení ináč fajnový, dole enem boxy a barpult s polobarovkama, vedle kerýho pak často skučí džůbox, nahoře je to ale o dost větčí a aji větší hráčský vyžití, ale víc nevim, tam sem enem nakuknul.
Průser dole v boxech je, že kolem vás všichni příchozí do hospody, odchozí z hospody, odchozí na hajzlík a příchozí z hajzlíku míjejí a tak nemáte ani špetku súkromí; výhodú snáď je, že neminete nikeho, na keho byste případně čekali.
3.00

LOS KLIENTELOS
Los A toš dříf to tu žilo fakt víc, esli si pamatuju, toš ešče ve tři ráno tu mnohdy o vékendu nebylo gde sednúť. Fčil už se dalo sednúť skoro gdekoliv, je fakt, že do tří do rána sem nevydržél, ale jak při mém příchodu tak při mém kymácejícím se odchodu byl vždy dajaký box prázdný.
Vjekově je to tu ráj pro pedofily, a to obou pohlaví se týkaje. Gdyž sem zavítal nějaký strejda s dvojkou u věku na začátku, toš to už bylo divný, no a pokáď dajaký dědula s trojkou u věku na začátku, toš to už bylo pozdvižení a úšklebky přítomných panen takový stařéčky odradí hned u vchodu.
1.00

CELKOVÉ HODNOCENÍ
Los A toš gdybysem se tu nepřiožrál hned na úvod dajakýma paňákama s tím, že se mi už nikam nechce, toš bysem tu asi dlúho nevydržél. Ideální knajpa pro začínající x-boďáky, gde se nigdo nebude pozastavovat nad jakýkoliv stavem náctiletého hošíka či holčičky, narozdíl od kovaných plnotučných a plnokrevných hospod. Já sa tu prostě dobře necítím, toš sem chodit nebudu, enem výjimečně k ránu při návratu z Worstu (alias Bestu), takže tutok čest náfštěvy nechám na ostatních. 2.75

LOS PROGNÓZOS
Los Pokáď si tato hospoda bude furt hrát na tutok charakteristiku podniku pro mladý, mladší, nejmladší, toš příliv mladých asi jen tak neopadne. Je to dobře? Tak to nevim ...