Hockey bar, Zlín - Lesní čtvrť


30.10.2016, sepsal Beer Belly


Hockey bar
Lesní čtvrť 440
760 01 Zlín

Tel.: 736 157 259, 577 437 340
Facebook: Hockey bar

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Hockey bar se vyznačuje spíše rysy menší hospůdky, není to typický bárek s drinky. Má zajímavou, takovou útulnou atmosféru. Že by genius loci souvisel s bujarými oslavami zlínského hokejového titulu ze sezóny 2003/04, který zde tehdejší hokejisti-majitelé divoce zapíjeli? Ostatně hokejové dresy jsou na stěnách vystaveny stále. Prostě docela dobré místo, pokud si člověk chce užít trochu romantiky sám se sebou.


Kvalita piva

Pivo z tanku to není, ale kde se takto dá konkrétně Rychtář dostat, že? Desítka za 24 ká, jedenáctka za 26, k tomu černogranátní 11° za 28 Kč a navíc ještě Lobkowicz Premium 12° za 33 korun je solidní nabídka pro odmítače europiv. A když obsluha přidá úsměv, tak i dobře chutná.

3.75


Kvalita jídla

V nabídce jsou typické pivní specialitky, ale přeci jen se jedná o bar. A hodnotit bar dle jídla je jako zkoušet 10 božích přikázání v nevěstinci.

2.50


Kvalita obsluhy

Na první pohled děvčátka mlaďučké, skoro by člověk chvilku uvažoval, že jsou to brigádnice z nedalekého gymnázia. Na první půllitřík se chvilku muselo čekat, ale pak už to zodpovědně lítalo, ještě třetina piva ve sklenici a už se objevuje čerstvě natočený bratříček.

3.75


Kvalita prostředí

Nekuřáka neosloví, přece jen je tu trochu rákosníčkova mlha místy hustější než hustá. V létě je ale připravena zahrádka, kde to prima luftuje. A hned vedle točna trolejbusů, takže elektrotaxi se dvěma tykadly určitě cestu domů (nebo do centra za zábavou) může značně ulehčit.
Telka se sportovními přenosy, fotbálek...jen to WC v podzemí při delší konzumaci určitě bude klást vysoké nároky na koordinaci pohybů.

3.00


Klientela

V průběhu pracovního dne se tady točí študáci \"na š?ávičku\", blízká zastávka MHD mnohdy zláká čekající na rychlopivo, jinak hodně místní, příp. funguje jako páteční či sobotní start point před odchodem do centra. A když tu nikoho neznáte, stoly nejsou daleko od sebe, seznámení je snadné...

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Kdo chce jít na pivko a nenechá se odradit nápisem "bar", bude uspokojen. V případě štěstí se dá narazit i na hudební produkci. Častější je společné fandění zlínským klubům či repre v případě TV vysílání. Pro děti to tu rozhodně není, což vyhledávači zlatavého moku mohou kvitovat pozitivně. Jen ta vzduchotechnika by občas něco toho kouře mohla odsát. Zde určitě platí, že "jaké si to uděláš, takové to máš".

3.00


Prognóza

Malé hospůdky to nemají ekonomicky zrovna jednoduché, tak snad místní budou i nadále preferovat tuto hokejově laděnou občerstvovnu. Pokud hokejisté budou válet první ligu, bude určitě i Hockey bar otevřený.

A na závěr jeden o Beer Bellyho:
Chlap potřebuje k životu 34 věcí. Víte, které? Přece karty, pivo a otvírák!