Hostinec Horní, Zlín - Malenovice


30.11.2016, sepsal Milan


Hostinec Horní
J. Staši 157
763 02 Zlín - Malenkovice

Tel.: 604 394 584

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Hostinec Horní je typickou pivnicí v samém srdci starých Malenovic. Jeho umístění přímo pod kostelem, navíc v budově z konce 19. století z něj dělá ideálního zabijáka zimních depresí.


Kvalita piva

Naraženy jsou trvale Radegast 10°, Kozel 11° a Radegast 12°. Při mé návštěvě jsem ochutnal Kozla, kterého měla na stole většina pijanů. Mé chu?ové pohárky, v poslední době zhýčkané Plzní z tanku, se zprvu cítily trochu uraženy, ale po 3. kousku bych Kozla označil za vynikajícího. Navíc za rozumných 29 kaček. Ostatní piva jsem nechutnal.

4.00


Kvalita jídla

K dispozici byl utopenec, nakládaný hermelín a domácí klobása. Ve snaze udržet si pouze mírnou nadváhu a nesklouznout k obezitě jsem volil hermelín. Bohužel byl příliš čerstvě naložený, zatímco chleba byl staršího data. Takže vše přesně naopak, než by mělo být.

1.50


Kvalita obsluhy

Obsluha velmi milá holka, s velkým výstřihem a naducaným materiálem uvnitř. Tak to mám rád.

4.00


Kvalita prostředí

Uvnitř čisto, kvalitní dřevěný nábytek, pohodlné posezení i na delší ochutnávku. Dojem kazila zapnutá TV s naladěnou komerční stanicí a nekvalitním českým seriálem s 2500 díly. Toalety taktéž čisté, leč v pánské kabince chyběl klíček.

3.50


Klientela

Místní pijani působili přátelským dojmem, nebyli hluční a šlo poznat, že i po 8 pivech si dokážou udržet patřičnou úroveň.

3.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pokud se náhodou ocitnete ve Zlíně - Malenovicích, jste typ, který věří, že hlad je převlečená žízeň, tak můžu jedině doporučit. V okolí jeden z nejlepších podniků s kvalitním pivem a běžným tvrdým alkoholem. Na jídlo, myšleno výše uvedenou pivní klasiku, však běžte jinam.

3.50


Prognóza

Je co zlepšovat, ale hospodu určitě svou klientelu má. V letní období k dispozici velká zahrádka na, na místní poměry nevídaná, takže o budoucnost se nebojím.