Legenda Steak House, Zlín


22.1.2017, sepsal Milan


Legenda Steak House
Interhotel Moskva nám. práce 2512
760 01 Zlín

Tel.: 577 560 251
Facebook: @vezline

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Bývalá Irská hospoda, kdysi dávno jeden z TOP podniků ve městě. Na tuto zašlou slávu i přes změnu názvu a majitele může tato hospoda jen s nostalgií vzpomínat. A bohužel nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo blýskat na lepší časy.


Kvalita piva

Na čepu Radek 10°, Plzeň 12° ale hlavně GUINESS. Koneckonců, právě toto pivo je důvodem mých sporadických návštěv tohoto podniku. A rovnou říkám, že je zde famózní. A parádně ožralý. Pokud se však máte chuť na plzničku, neudělejte stejnou chybu jako já. Raději běžte do jiné hospody.

4.00


Kvalita jídla

Měl jsem několikrát hambáč, kterých je na výběr vícero druhů. Neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Čerstvě usmažené brambůrky k pivu byly tak mastné, že je mi z nich těžko, jen si na ně vzpomenu.

2.75


Kvalita obsluhy

Silná stránka hospody. Na place poletovaly 2 sympatické blondýnky. I nějaký ten pokec byl. Holky obě ochotné.

4.75


Kvalita prostředí

Návštěvu tohoto podniku v zimní období doporučuji jen superodolným jedincům na kuřácký smrad. Bez jakéhokoliv přehánění jde o jednu z nejsmradlavějších hospod široko daleko. Interiér je sice stylový, ale za posledních 20 let se do něj určitě neinvestovalo. To bohužel ani do toalet. Chybí klíček a mýdlo.

2.50


Klientela

V době mé poslední návštěvy byli všichni přiměřeně ožralý, tak, jak se na slušný podnik patří. Ocenil bych, že jsem neviděl nikoho pít nealkoholické sračky. Tady se prostě chlastá a často až do rána.

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Nehorázný smrad za provozovatele vyřeší stupidní protikuřácký zákon. Zbytek bude muset vyřešit sám. Není toho málo. Hlavně ty záchody. Na rodinou véču s dětmi to tady rozhodně není, ale za kvalitní kalbou se sem dá jít.

3.50


Prognóza

Vzhledem k "tradici" této hospody se je o její budoucnost nebojím.