Na hřišti, Lůžkovice


3.6.2018, sepsal Beer Belly


Hospůdka Na hřišti
Lůžkovice 234
763 11 Zlín

Tel.: 777 733 337
E-mail: fkluzkovice@volny.cz
Web: www.fk-luzkovice.estranky.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Nejsem si jist, ale hospoda u fotbalového hřiště má s největší pravděpodobností nepravidelnou otevíračku, tedy když se tu něco děje, točí, když ne, zavřeno. O víkendech pravděpodobnost spuštěné pípy o to větší. Z okolo vystavěné cyklostezky je hezky vidět, zda hráči běhají po hřišti a má smysl zastavit pro doplnění vitamínu bé.


Kvalita piva

10-11-12 v kombinaci Radek-Kozel-Radegast. Kvalita piva není jen kulinářsky natočený půllitr, ale chuť piva předurčuje i nálada, ve které sklenku ke rtům přiložíte. A tady buď dojedete na kole nebo naopak dorazíte okouknout fotbal - tedy vždy pivo potřebujete a o to více chutná. Nošovice plnotučné hodnotím pozitivně.

3.00


Kvalita jídla

Je nutné se nenechat odradit avizovanými brambůrkami, křupkami a cibulovými kroužky, protože nepsanou nabídku tvoří i klasičtí neplavci a nakládaný hermelín. Vše podáváno v kvalitě kategorie "obyč" či "průměr". Kdežto když hraje "áčko" a je v provozu udírna, tak je to úplně, ale úplně o něčem jiném!

4.00


Kvalita obsluhy

Obsluhu tvoří zřejmě i brigádnice. Některé zde fungují opakovaně, tzn. již znají místní (stále tu samou) klientelu a takový přivandrovalý cyklista v nejlepších letech dokáže vzbudit zájem - naráz je v repertoáru i úsměv, žoviálnost, vtípky, jiskřičky v očích. Až místní strejdové závidí :-)

4.00


Kvalita prostředí

Co čekat od hospody na hřišti? No architekti ji zcela jistě nevymýšleli, na druhou stranu je kde opřít kolo, děcka se taky mají kde vyřádit, na pivo netřeba dlouho čekat. V první řadě jde ale o fotbal!

2.75


Klientela

Nikoho nepřekvapí, že jsou to místní fanoušci čutané. Jakoby se vyloupli z televizního "Okresního přeboru". Pozor, když hraje dívčí fotbalové družstvo, jsou tu bezesporu všichni hetero mladíci z celých Lůžkovic!

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Já prostě takováto obyčejná místa, kde točí nějakou barevnou žbrndu a hlavně pivisko, prostě mám rád. Nikdo si na nic nehraje. Když se nedaří, nadává se, ale pivo se pije furt stejně.

3.00


Prognóza

Přilehlá cyklostezka se teprve dostavuje, jak bude hotová, určitě přihraje nějaké další hosty. Hlavně aby fotbalový klub dával góly a nespadl o soutěž níže. Jinak další místo, kde v létě dostanete točené pivko, bude ohroženo.

Závěrem jeden od Beer Bellyho:
Přijde opilá ženská domů a povídá manželovi: "Tak teď jsi vážně naštval! Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu myješ nádobí!"