Bar Pštros, Zlín


12.2.2017, sepsal Beer Belly


Galerie a music bar U Pštrosa
Školní 3362/11
760 01 Zlín

Tel.: 774 414 594
E-mail: barpstros@seznam.cz
Web: www.upstrosa.cz
Facebook: Pštros

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Kdo to tady znal před 2 roky? Jakmile ale sousedící park prošel rekonstrukcí a vedlejší dveře obsadil vyhlášený Bůrger, dostal se Pštros do kurzu. Právě nejčastěji zde se napájí občanstvo trávící volný čas v Komenského parku, tedy zejména v létě. Mých cca 10 návštěv v posledním půl roce a také několik v dřívějších letech mě opravňuje se k Pštrosovi náležitě vyjádřit!


Kvalita piva

Pivisko v létě do kelímku s sebou, do skla na zahrádce či uvnitř. Ztratíte-li úsměv a přidáte vlídné slovo, aj na popíjení v parku vám krýgl půjčí. Sic každý jiný, nekorespondující s točeným pivovarem, ale komu to va? Pro znalce (dost dobrá) Polička (11/28 Kč), pro objevitele Březňák (10/28), pro ostatní Krušovice nefiltr nebo jedenáctka.

4.25


Kvalita jídla

Tak leda ořechy, zelenoučké pistácie apod. Jídlo v otevírací době v protilehlých dveřích supluje sídlící Bůrger - až bude existovat web top.chutovky.k-pivu.tecka.com, získá ode mě nej hodnocení!

4.75


Kvalita obsluhy

Obsluha snad pokaždé jiná. Až mám dojem, že víc studentských brigádníků se ve Zlíně nenabízí. Nicméně úsměv, vstřícnost, pohodka, don´t worry, be happy!

4.50


Kvalita prostředí

Úplně nejvíc největší změna. Už se nekouří, interiér zmodernizován, vymalováno (je vidět, že se v létě hooodně utržilo). Pštros tu a tam pořádá drobná hudební vystoupení. Na muziku, která se zde vždy line, jsou docela zatížení (nové CD má vždy přednost před dotočením pivka zákazníkovi). A nejen hudba tvoří atmosféru, jsou to stěžejně art výstavy, tedy fotky, kresby, různá díla vystavená na stěnách. V poslední době mě pobavila alternativa ke zlínským filmovým klapkám, zde umělecká díla kreslená na krabicích od pizzy.

4.75


Klientela

Klientela se za poslední rok obměnila. Dříve řekněme štamgasti, hosti nádechu nádražní restaurace. Nyní mládež, není výjimkou, že převažuje dámstvo. S klientelou omládla i hospůdka, stále oficiálně prezentována jako art, coffee & music bar. Reálně je to drink & pivo špeluňka s art & music.

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Prostě fajn, co šlo zlepšit, tak se v rámci možností podařilo. Zpravidla jsem přísnej, nyní určitě ne. Před touhle hospůdkou nestrkejte hlavu do písku!

4.50


Prognóza

Nejsou lidi, sejdete na úbytě. Hrnou se hosti, daří se vám a kvetete. Tak šup sem, dokud se daří být v laufu! A navíc máte alibi, že nejdete na pivo, ale za uměním :-)