Pivnice Tankovna Moskva, Zlín


11.11.2018, sepsal Beer Belly


Tankovna Moskva
Náměstí práce 2512
760 01 Zlín

Tel.: 728 379 682
E-mail: zlin@mojetankovna.cz
Web: mojetankovna.cz
Facebook: Tankovna Moskva

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Legislativní regulace občas zvýší daně a pivisko je hned o nějakou tu kačku dražší, nicméně tentokráte regulace, konkrétně hazardu, sehrála pozitivní roli - dala vzniknout zajímavému místu, kde prim hraje chmelový nápoj. Tankovna na hotelu Moskva vystřídala kasino...
Jednoduše zařízená Tankovna koresponduje se strohým stylem budovy, výhled na město dodává pivnici atmosféru. Toť pasáž z oficiálního webu, kterou jakožto zlínský patriot a fanoušek baťovské architektury podepisuji.


Kvalita piva

A ještě jednou z webu: Soustředí se jen na to, co je důležité. Pivo z tanku je čerstvé, nepasterované, vychlazené na ideální teplotu. A toto podepisuji podruhé.
Hlavní nabídku obstarávají břeclavský Beran 11 a Kanec 12. Jaký to velký rozdíl proti bezduchému roztoku, který točí tento pivovar do plastových kelímků při dětském Festivalu!
Se mnou nejvíce komunikoval polotmavý beránek, každopádně zde pro každého něco - na čepu i IPA, ALE, Zlatá Kutná hora... Ceny na centrum Zlína vcelku akceptovatelné, jen jsem úplně nepochopil to kilo za pivní degustační prkénko, přeci jen 5 pivních panáků za kilo je dost. A přitom záměrem je přece možnost ochutnat neznámá piva a pak si vybrat to nejvíce lahodné, které (ideálně ve velkém) budu konzumovat celý večer.

4.50


Kvalita jídla

Mohl jsem ohodnotit jen hermoš, ten byl mega honosně na talíři našňořen. Ostatní pestrá nabídka vypadá taky atraktivně a co jsem viděl na stolech vůkol, tak alespoň vizuálně vypadalo "k nakousnutí".

4.25


Kvalita obsluhy

Jestli jsem dal za pivo a jídlo pozitivní hodnocení, tak u obsluhy panuje rozpačitost. Ne že by se neusmívali, ne že by scházela úslužnost, ne že by neměla čisté oblečení, ale proč musím 10 min. čekat na objednání a pak během minuty přijdou dva číšníci s dotazem na objednávku! A pak znova to samé, opět dvakrát. A pak zase...
Nedalo mi to, po pár dnech jsem do Tankovny zavítal opět (to pivko tady chutná) a celá situace s chaosem při objednávce se opakovala. Tady fakt nemaj systém, hlavně že používaj tablety.

3.00


Kvalita prostředí

Jednoduše, ale vkusně zařízeno. Slovo strohost je asi výstižné. Správný prostor pro chlapi, kteří chtějí ponouknout chmelové pohárky. Dámy sorry, ale moc jsem vás tu nepotkal.
Jen když si člověk potřebuje odskočit, musí zapnout mozek, která že to šifra znamená správné dveře :-)

4.00


Klientela

Zaznamenal jsem tu firemní večírky, fanoušky po sportovním utkání, party kámošů. Tankovna je relativně krátce otevřena, takže táhne. Snad jí návštěvnost dlouho vydrží.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jak nekompromisně promlouvá zařízení, podlahy či stěny Tankovny, tak přímočaré je i mé hodnocení - určitě dobré, navštívení hodno! Vyberete si!

4.25


Prognóza

V centru Zlína je už Kozlovna, Pilsner Urguel Origibal Restaurant, svou značkovou hospodu otevřel Bernard, chystá se Budvarka, k tomu stávající hospůdky a restaurace, dlouhodobě se udržet může být náročné, takže hlavně udržet kvalitu piva, čisté tanky a ono to pude!

A závěrem jeden o TANKovně od Beer Bellyho:
Vzbudí se takhle jednou ráno mravenec, zívne, rozhlédne se a kouká, že leží na tanku! Chvilku přemýšlí a potom zanadává: "Sakra, vždycky když se vožeru, tak přitáhnu domů nějakou kravinu!"