Bar Big Boss, Dipolog, Filipíny


10.4.2016, sepsal Oliver


Big Boss Resto Bar
Dipolog City Boulevard
7100 Dipolog City, Philippines

Tel.: +63 928 359 9650
Facebook: Big Boss Resto Bar


Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Po horkém létě na Maltě jsem se ocitl v horké oblasti tropů na Filipínách. Při večerní procházce s mou snoubenkou v jejím městě jsem se rozhodl, že vyzkouším místní pohostinství a místní pivo.


Kvalita piva

Red Horse ve skle, podávané v lahvi o objemu 330ml. Pivo nasládlé chuti, které má 6,9% alkoholu se dá doopravdy pít! Nemá skoro žádné bublinky, což mně osobně nevadí. Na lahvi je uvedeno jen pro domácí prodej. Hodnocení nechám na 3/5 beru to jako pivo typu východního pacifického.

3.00


Kvalita jídla

Jídlo jsem neokusil. Na přiložených fotkách můžete vidět menu.

x.xx


Kvalita obsluhy

Docela příjemná slečna, která neváhá a přinese všechno hned, ale moc se u toho nesměje. Svou práci dělá. Není protivná. Trochu víc úsměvu by neškodilo.

4.00


Kvalita prostředí

Seděl jsem venku u stolu na chodníku v noci. Přes den je tady nádherný výhled na oceán a vzdálené pohoří. Říkají tady tomu Bulvár zlomených snů. Je to v pohodě.

5.00


Klientela

Nehodnoceno.

x.xx


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Víte, mně se líbí ve výsledku úplně všude. V tom horku mi to jedno pivo, které jsem hodnotil, vlezlo pěkně do hlavy a věřte nevěřte v tom horku to dělá své. A jelikož píšu recenze přímo v místech, kde sedím, hodnocení je spontánní.

4.00


Prognóza

Filipínám ekonomové předpovídají nevídaný ekonomický růst tygra, takže odhaduji, že tady ten podnik tady určitě přežije. Ještě aby ne, když leží na Promenádě zlomených snů.