Bounty Rock Cafe, Olomouc


29.10.2017, sepsal Čiva


Restaurace Bounty Rock Cafe
Hálkova 2 – vstup z ul. Kosmonautů
772 00 Olomouc

Tel.: 603 206 776
E-mail: lucie@bountyrockcafe.cz
Web: www.bountyrockcafe.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Tož jsme si to tak štrádovali po Holomóci, už docela hezky v náladě, když tu si náš kamarád vzpomněl, že v rámci jakési zubrácké soutěže musíme na razítko ještě do Bounty – tuším, že jde o získávání razítek v hospodách po ČR (kde mají Zubra) a podle počtu razítek pak následuje pivní odměna v plechu. Moc jsem se na to asi netvářil – popíjet v Olomouci Zubra, ale tak budiž.


Kvalita piva

Kromě Zubra 11° Grand zde byl, poněkud vtipně, i polotmavý Moritz z olomouckého restauračního minipivovaru. A proč to bylo vtipné? Inu, protože právě z Moritze jsme do Bounty přecházeli a protože těsně před naším odchodem z Moritze jim tam polotmavé pivo, přímo u zdroje, došlo. Nutno dodat, že obě pivka (za cca 26 až 29 peněz) byla velmi dobrá, svěží, takže pivně to zde vůbec není marné.

3.75


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Poněkud nevýrazná slečna/paní 30+. Pozitivně lze hodnotit její přístup ke kámošově požadavku na razítko, sotva jsme sedli ke stolu. Donáška i odnáška probíhala v pohodě, jinak ale nic zaznamenání hodného.

3.50


Kvalita prostředí

Na můj vkus je to zde poněkud přesvícené, jak lze odlušit i z fotek, a taky – na rockové doupě – poněkud moderní a nablýskané, je zde spousta reklamy na tvrdý alkohol všemožných značek a jiná lákadla. Co si pamatuju, tak před xy lety zde panovalo výraznější příšeří, což bych ocenil i nyní.

3.40


Klientela

Krom naší skupinky ještě pár mládežníků, překvapivě o něco více dívek/žen. Je dost možné, že zde někdo pouštěl jukebox (a ne vyloženě zle), jinak ale atmoška ne moc výrazná. Takový lepší průměr.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pivko zde mají ošetřené dobře, a to je to hlavní, nicméně asi by se mi zde nechtělo sedět celý večer. Očekával jsem, že zde bude poněkud „rockovější“ atmosféra, ale vypadá to, že s úprkem kuřáků na zahrádku se i atmosféra v interiérech putyk zhoršila, tak jako např. zde.

3.50


Prognóza

Jelikož jsem zde nebyl moc a moc roků, vůbec si netrofám odhadnout, jak to tady bude fungovat nadále. Co vím, dělaly se zde i různé koncerty, ale to zřejmě nikoho neuživí.