Kozlovna Celnice, Zlín


11.12.2016, sepsal Milan


Kozlovna Celnice
Bartošova 4393
760 01 Zlín

Tel.: 577 001 066
E-mail: kozlovna@celnice.cz
Web: www.kozlovna.cz/celnice
Facebook: Kozlovna Celnice

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Kozlovna Celnice je frančízou Velkopopovického pivovaru. Hospoda se nachází v centru Zlína - na náměstí vedle pošty. Ideální na schlazení městské žízně po práci nebo na start pátečního večírku.


Kvalita piva

Na čepu Kozel 11° z tanku. Vyzkoušen mnohokrát, konstantní vysoká kvalita, Proškolený personál, který umí pivo natočit. Osobně hodnotím jako jedno z nej - možná nejlepší "komerční" pivo ve městě. Dále černý Kozel(nevyzkoušeno) a Plzeň. Ta vůbec není špatná, srovnám - li však s nedalekými hospodami, kde ji lze dostat z tanku, tak pro mě je na Celnici až druhou volbou. K dispozici jsou také výběrová piva dle sládka. Zde už podle chuti jednotlivých pijanů.

4.50


Kvalita jídla

Z jídelního lístku jsem ochutnal Hovězí cheesburger. Maso š?avnaté, bulka nahřátá, nebyla tvrdá, což se často u burgerů stává. Jako přílohu dostanete domácí hranolky (pro mě osobně v malém množství) a salátek Coleslaw. Vzhledem k tomu, že se považuji za milovníka domácích burgerů a ochutnal jsem jich už mraky, tak bych hodnotil, jako lepší průměr. Co bych ovšem ke kvalitnímu pivu doporučil bez váhání - špekáčky na černém pivu. Výborně dochucené, pikantní a naprosto luxusní chleba. Z jídelního lístku jsem toho ochutnal už spoustu. Většina jídel nezklame a některé opravdu potěší. Na jídlo jednoznačně doporučuji.

4.25


Kvalita obsluhy

Obsluha je vysoký standart, jak už u pivovarových hospod bývá. Všichni usměvavý, happy, ochotní doporučit, pivo je rychle na stole.

4.25


Kvalita prostředí

Nekuřácká hospoda(bohužel i zahrádka), s hlučnějším prostředím. Pěkný interiér klasické pivnice. Osobně jsem si oblíbil polstrované lavice s vyvýšeným posezem. K dispozici také TV na sportovní přenosy. WC čisté. Hospoda ale postrádá \"ducha\", vše je tak nějak univerzálně standardní.

4.00


Klientela

Návštěvníci z undergroundu, přes VŠ studenty až po posh klientelu. Po každé jiní lidé.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Velice dobrá hospoda v centru města, za dobré peníze (Kozel z tanku za 32 Kč, většina jídel okolo 150 Kč). Návštěvník rozhodně nebude zklamán. Celnici řadím do TOP 5, kam lze ve Zlíně vyrazit. A však ti, kteří mají rádi knajpy s "charakterem", nech? se poohlédnou jinde.

4.25


Prognóza

Hospoda šlape a pokud udrží kvalitu, tak šlapat bude. Za vše mluví fakt, že si o víkendu bez rezervačky nesednete.