Černý orel, Kroměříž


23.4.2017, sepsal Milan


Černý orel
Velké náměstí 24/9
767 01 Kroměříž

Tel.: 573 332 765
E-mail: kancelar@cerny-orel.eu
Web: www.cerny-orel.eu

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Nevyzpytatelné životní cesty mne zavedly na náměstí v Kromclu. Hospod je tam celkem dost, ale ochutnávka piva z místního pivovaru vyhrála.


Kvalita piva

Piv vaří hodně - já však ochutnal dvě. První volby byla 11° s kotvičníkem. Tuto bylinu zná každý kulturista. Zvyšuje hladinu testosteronu v těle, což se projevuje snazším nabíráním svalové hmoty nebo lepší erekcí. Upřímně řečeno, po celkem 8 pivech, co jsem u Orla mlasknul už bych se ani o nějakou erekci nepokoušel. Tato jedenáctka vcelku chutnala - ale víc než dva max. tři kousky se vypít nedají. Takže jsem přesedlal na vetší kalibr - polotmavou 12°. A tady chválím do nebes. Výborné pivo. Maximálně doporučuju.

4.50


Kvalita jídla

Jsem spíš na hamburgery, ale zlákal mne v nabídce Rib Eye staek. Mno, upřímně, požádal jsem o medium a dostal jsem propečený. U jídla za 300 chyby neodpouštím.

2.00


Kvalita obsluhy

Zde naprostá spokojenost. Šikovné mladé dívky, i pokec byl, úsměv samozřejmostí. Tak to má vypadat.

4.00


Kvalita prostředí

Stylová krčma, nekuřácké prostředí a hlavně! čisté toalety. Součástí pivovaru je i hotel, kde jsem přespal. Za relativně málo peněz jsem dostal dost muziky. Pěkný čistý pokoj a solidní snídani.

4.50


Klientela

Mladí, staří - výborná směska. Doporučuji i na rodinou večeři.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Skvělá volba pro všechny, co chtějí v Kromclu ochutnat místní pivo. Hospoda nabízí vyšší standard, takže na smažák bych vás poslal jinam. Když vychytají chyby v kuchyni, tak by se sem snad dalo i jít najíst.

4.25


Prognóza

O osud hospody se nebojím - naopak. Kroměřížskou gastronomii neznám, ale tuším, že toto bude jeden z těch lepších podniků ve městě.