Cafe Cuba, Sliema, Malta


11.11.2015, sepsal Oliver


Cafe Cuba
Triq Ix-Xatt Ta' Tigne
SLM Sliema, Malta

Tel.: +356 2010 1313
E-mail: info@cafecuba.com.mt
Web: www.cafecuba.com.mt
Facebook: cafecuba


Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Po delší době jsem se vydal nakoupit nějaké nové hadry a tak jsem to vzal i s podnikem Café Cuba ve městě Sliema.


Kvalita piva

V nabídce je čepováný Maltský Cisk a čepovaný Heineken. Dále pak nějaké plechovkové a lahvové piva. Já jsem zvolil Cisk. Maltskou klasiku, která nikdy nezklame. Nemá sice skoro žádnou pěnu, ale hrozně mi to pivo chutná.

5.00


Kvalita jídla

V nabídce jídla najdete všechno od burgerů přes saláty po výbornou pizzu. Můj výběr se zaměřil na něco lehkého a výživného, protože jsem hlady umíral. Na stůl mi přistál salát s hovězím na sladko se semínky sezamu, kešu, několika druhů zelených rostlin jako je rukola a hlávkový salát.

5.00


Kvalita obsluhy

Na takto busy místech není moc času na vykecávání se zákazníky, takže obsluha funguje stylem fastfood. "Dobrý den. Dobrou chuť. Děkuji. Nashledanou." Kmitají rychle a jsem stoprocentně přesvědčený, že je to velmi stresující a těžká práce. Za tento výkon dávám plné bodování.

5.00


Kvalita prostředí

Skvělé, samozřejmě. Sedíte pár metrů od moře, vidíte chrám v hlavním městě Valletta. Z reproduktorů se line kubánská hudba a všude na vás vykukuje rudá hvězda, která v tomto případě patří logu restaurace.

5.00


Klientela

Všechno odevšad. Někteří s kávou a cigaretou po práci. Jiní v obleku s laptopem v práci. Další na prázdninách na Maltě. A uprostřed toho všeho studenti anglického jazyka. Lidi opět za plný počet.

5.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

5x5 = 25. 25/5 = 5. Absolutno jako obvykle. Příště MOZNÁ začnu hledat nedostatky.

5.00


Prognóza

Nesmrtelné! Jedno z nejlepších umístění na Maltě. Nemyslím si, že se tady najde moc lepších míst pro typ tohoto businessu. A v kombinaci s turisty nesmrtelné.