Pizzeria Einstein, Praha 7 - Bubeneč


25.2.2018, sepsal Myšák


Pizzeria Einstein
Šmeralova 3
170 00 Praha 7 - Bubeneč

Tel.: 233 372 481
E-mail: ruslan.martinov@seznam.cz
Web: www.pizza-einstein.cz
Facebook: Pizzeria Einstein

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Prostě rarita! Sice picérka, ale nenavštivte ji, když nabízejí italskou pizzu s německým názvem, české pivo a vše ve vlastnictví ruského majitele! Kam ta pivní pražská kultura spěje :-) Normálně bych sem v únoru nezavítal, ale zkušenosti z letní venkovní zahrádky byly veskrze pozitivní.


Kvalita piva

VKonglomerát původem plzeňských a smíchovských piv je v Práglu vcelku složité narušit, takže proč ne krušovická enkláva? Sice jídelňas poňouká i Zlatý pramen, Hajnéken, Desperados a Sájdr, tak na pípě svítí čtyři krušovické placky. Z jedné se točí černé pivo - temná klasika, lehce nasládlá příjemná chu?, a z další dokonce "unfiltred", překvapivě také významně sladké, přitom velice příjemně pitelné.

3.75


Kvalita jídla

Krušky sice nemusí každému sedět a leckdo mi může předhodit, že pivu nerozumím. Ale pokud jsem jako pizza-maker udělal více jak 20 tisíc pizz, tak do kvality této těstové velkoplacky mám co mluvit! A tady ji neumí vůbec špatně, ingredience jsou sice roztodivné, ale komplet dává smysl i chu? a určitě docením, že vše proženou pecí, nejen logicky pizzu, ale také lasagne a ostatní pastu.

4.25


Kvalita obsluhy

Kvalita obsluhy je úměrná zaplněnosti lokálu. Lady se snažila, kluci a holky v kuchyni makali, na extra osobní kontakt čas nebyl. Majitele pražských hospod můžou být rádi, že a? je knajpa dobrá nebo špatná, v Praze má vždycky plno.

3.00


Kvalita prostředí

Slovo "kýč" může být hanlivé, avšak zde se ulítlost snoubila s kontrastem. Historické artefakty doplněné cedulí s fosforeskujícími nápisy, štukování stěn vyvolávající pocit historična doplněné barevnými vánočními žárovičkami (konec února?!), netřeba pokračovat...

2.75


Klientela

Úplně všichni, mnohdy nečesky mluvící (inu jsme v metropoli). Fokus hodně na študáky, zajímaví akce na držitele ISIC card atd.

3.25


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Na ulici (část Letná) má snad každý barák nálevnu či občerstvovnu, jednou přijatelnou, jindy zemitější a specifickou, ale proti gustu žádná cena za pivo není neakceptovatelná (řezané za 40 Kč) :-) Pokud motivací není jenom chmel, ale i kus žvance, tak proč ne sem, i když Einstein v kombinaci s pizzérií moc logicky nezní.

3.50


Prognóza

I průměrný restaurant v Praze bude stejně povětšinou plný. Když je venku pod nulou, tak tady se klidně opakovaně schovám (pec je fakt teplá), pivo sice nenadchne, ale určitě neurazí, a pokud se "rozsvítí" obsluha, tak to tady může být příjemné. A to se bavíme o vnitřku, zahrádka v létě je neprosto ó ká!