Restaurace Furkotka, Štrbské Pleso


1.7.2015, sepsal Oliver


Furkotka
059 85 Štrbské Pleso 54
Slovensko

Tel.: +421 911 442 651
E-mail: furkotka@lonik.sk
Web: www.furkotka.sk
Facebook: Furkotka

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Po půl roce jsem se rozhodl opustit teplé kraje Středozemního moře. Vyrazil jsem na lyže do Vysokých Tater, kde jsem navštívil jednu z horských restaurací jménem Furkotka.


Kvalita piva

Pivo jsem si objednal české, a sice Plzeň. Šmarjá pane, tak dobrý pivo jsem neměl víc jak půl roku! Pěna vysoká. Chuť delikátní sladko-hořká. Yummy!

5.00


Kvalita jídla

Nabídka jídla je bohatá, ale já jsem se šel jen napít, a tak jsem si dal něco mastného na zub. Bramboráky. S pivem, které jsem měl, úžasná kombinace.

5.00


Kvalita obsluhy

Usměvaví, ochotní borci, slečna za barem. Hned při vstupu zdravicí a oblečeni v tričkách restaurace. V pohodě, nemám co vytknout.

5.00


Kvalita prostředí

Nádherná, útulná restaurace s dřevěnými trámy, obložením kamenným. Mam rád tento styl. Restaurace je nekuřácká, což je jedině plus. Toalety udržované, čisté. Z reproduktorů se line příjemná hudba.

5.00


Klientela

Turisti, turisti, turisti. Mix, pohoda po lyžovačce, případně odpočinek po prvních jarních horských výšlapech.

5.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Restaurace Furkotka je velmi příjemné místo s příjemnou obsluhou, kde se nekouří a kde mají výborné pivo. V kombinaci s okolím, které je umístěno v nejmenších velehorách světa, se nedá dát méně než pět z pěti.

5.00


Prognóza

Místo je to umístěno výborně. Mezi hotely, které ubytovávají lyžaře, turisty a možná i horolezce. Pokud se tady neukáže nějaký brutální tajfun, který kácí lesy a restaurace jako zápalky, bude to tady stát ještě určitě dlouho.