Restaurace Na dráze, Jaroměř


26.10.2016, sepsal Čiva


Restaurace Na dráze
Nádražní 222
551 01 Jaroměř

Tel.: 601 587 273, 734 855 985
E-mail: sochorova.alzbeta@seznam.cz
Web: www.restauracenadraze.cz
Facebook: Restaurace Na Dráze Jaroměř

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Když se naskytla možnost po třech letech navštívit metalový svátek v podobě Brutal Assault, neváhal jsem ani chvilku. Stejně tak mi bylo jasné, že po třech letech navštívím nádražku, kde se mi v rámci Brutalu minulého docela líbilo. Naštěstí zdejší stanice je docela rušná, a tak nádražka ještě nekrachla, čili stačilo jen posbírat pár dalších metel, a šlo se recenzírovat.


Kvalita piva

V nabídce bylo Starobahno 10°, 11° a ještě k tomu skrze nadnárodní koncern spřízněný Zlatopramen neurčité stupňovitosti. Jasná volba padla na Brno medium a jelikož bylo pivo hezky studené a vyloženě nesmrdělo jarem, dal se s ním i ten oběd zapít. Co taky chcete v nádražce. Jako perličku však musím uvést, že pivko bylo čepnuto do sklenice Kofoly (!!!) a že jsme si poručili i mojito (cca 50 Kč) a virgin mojito (cca 30 Kč) – co za srandu nám přistálo na stole, to můžete vidět dole na fotce.

3.25


Kvalita jídla

Dali jsme si někteří smažený květák s bramborem, někdo tuším šel do kuřecího řízku a někdo do smaženýho sejra, vše za ceny lidové a porce dostačují pro vytvoření pevného základu.

3.75


Kvalita obsluhy

Paní provozní byla hned od vstupu velmi milá, doporučila nám nekuřáckou část, kde si jistě pohodlně sedneme, a navíc trochu do klidu – oukej. Za chvíli do nekuřácké části vpadlo další stádo metlošů, paní stíhala o něco méně a s tím upadala i její milá nátura. Na to, kolik tam měla lidí, ale milá nátura upadala v mezích.

3.50


Kvalita prostředí

První část knajpy s klasickými stoly i boxy, výčepem a odbočkou na hajzly je kuřácká, ve vedlejší části se nekouřilo a my tak mohli vcelku nerušeně obdivovat hezké retro malby vláčků po stěnách. Cestujícímu, který zde třeba přesedá, bych opravdu doporučil obědvat pouze v nekuřáku, kde jsou dokonce velmi pohodlné, polstrované židle.

3.50


Klientela

V kuřácké části to byl samej postarší looser, v nekuřácké si chillout vytvořilo nemálo metlošů, čili zde knajpa sbírala plusové body – dohromady však žádný zázrak.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Hospoda splnila svůj účel – najedli jsme se, pivem se dalo zapít smažené jídlo, pod nos nám u toho nikdo nehulil a i od toho rachotu jsme si chvíli odpočinuli, nicméně celý ten podnik je takový nějaký ospalý – tak tak že se ho povede zlehka oživit v rámci metalfestu.

3.50


Prognóza

Pro řádnou prognózu by bylo třeba sem zajet někdy jindy než o Brutalu, kdy je fluktuace návštěvníků značná. Takhle pouze mohu doufat, že nádražka na železničním uzlu ještě nějakou dobu zůstane. Chtělo by to ale něčím oživit, zejména do kuřácké místnosti se snad neinvestovalo od Kuvajtu napadení.