Nádražní restaurace, Přerov


3.4.2016, sepsal Čiva


Nádražní restaurace
Husova 3
750 02 Přerov I-Město

Tel: 581 217 832

Recenze z předchozích let:
2014-2, 2014-1, 2006,

Mapa


Úvodní slovo

Poslední dobou se zde někdo z poroty vytočí a vypije docela často, ale ani to mě neodradilo od toho, abych sem zase na začátku roku 2016 zavítal a zjistil, zda se třeba neudála nějaká změna.


Kvalita piva

Zubr Gold, na němž upoutá zejména jeho příjemná cena 21 Kč. Pitelné, studené, poněkud více hořké, sklenice vysoké. Toť vše.

3.25


Kvalita jídla

Dva feťáci vedle mě zrovna dlábili gulášovku s cca pěti rohlíkama, leč ani to mě nemotivovalo.

x.xx


Kvalita obsluhy

Relativně příjemná slečna/mladá paní, asi lehce přes třicet. Obávám se, že pokud tady bude dělat dál, bude za pár let tak o dvacet let starší.

3.25


Kvalita prostředí

Venku již byla tma, a jelikož se tu dost šetří stropními svítidly, dalo to příležitost vyniknout zdejšímu chladícímu pultu s laskominami. Spolu s automaty blikajícími v rohu knajpy a vánočním stromečkem na lednici to působilo až nezvykle hypermoderně.

3.00


Klientela

Pár looserů o lahváčích, fotřík s dvěma dětma, co přišel lupnout točený, již zmíněný smažky s guláškovkou a nakonec „zcela nečekaně“ i týpek, který zde byl přítomen i při památném setkání Čivy, Losa a NP z Vagus.cz. Tento týpek tentokrát nehustil do mě, ale do chudery výčepní, a to opravdu mohutně.

1.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Vše se stále pohybuje v šedošedém průměru, jenž je občas ozářen neonem z chlaďáku. Od průměrného Zubra přes průměrnou výčepní až k průměrnému prostředí. Pod průměr pak hodnocení zdejšího podniku spolehlivě sráží drbanská klientela, jelikož co je moc, to je moc.

2.75


Prognóza

Knajpa ze setrvačnosti žije svým vlastním životem, který na chvíli může působit zajímavě, nicméně na delší pobyt to rozhodně není a nebude. Amen.