Restaurace "Squash centrum", Vyškov


8.11.2015, sepsal Čiva


Restaurace Squash centrum
Havlíčkova 19/3
682 01 Vyškov

Tel.: 777 456 277, 517 444 333
E-mail: info@squash-vyskov.cz
Web: www.squash-vyskov.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

I sportem živ jest Čiva, věřte nebo ne. Po jednom takovém výraznějším sportování ve Vyškově (na jaře 2015) chtěl sice Čiva raději navštívit zdejší nádražku (která je jen kousíček odsud), leč ta má zrovna v neděli zavřeno, a proto vzal zavděk doplněním tekutin přímo v místě sportovního zápolení.


Kvalita piva

Vyškov 11° „Tunnel“ byl mírně hořký i nasládlý, ve velmi pěkném kryglu, ne úplně vychlazený a s bohatou pěnou. Trochu mi to připomnělo Zubra 11°, nicméně toho znám dokonale a nepotřebuji jej identifikovat i v pivech „cizých“. Pět kousků ale zasyčelo během chvilky.

3.50


Kvalita jídla

Kolega si pochutnával na zajímavosti s názvem mexický kotlík, což znamená, že vám do jedné porcelánové misky dají opékačky, kuřecí maso, fazole, klobásku a nějakou zeleninu. I když to lákalo, já odolal a pokračoval v doplňování tekutin.

x.xx


Kvalita obsluhy

V práci byly snad dvě mladé slečny, od stolu nebo od baru však vstávala zejména jedna, přičemž se nesnažila zastírat, že se jí moc nechce. Jakmile začali v pozdějším odpoledni chodit lidi, slečna se ale spravila. Čekací doba na pivo nebyla dlouhá, takže dobrý.

3.25


Kvalita prostředí

Jedná se o dost moderní podnik, kterému dominují zelené ubrusy a dřevěný, světlejší nábytek, velká televize, dlaždičkami obložené zdi a veliká plochá TV, kolem které je spousta bodovek. Celý večer bych tu asi nestrávil, ale pár piv po turnaji? Proč ne.

3.50


Klientela

Buď sporťáci, ale takoví ti, kteří si sportem především ospravedlňují konzumaci pivka, dále pak rodinky s dětmi na pizzu. Nějakého x-boďáka tu nikdy nenajdete, na to bych si vsadil.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jedná se sice o moderní, přesto ale dost průměrný podnik, jakých je podle mě v současnosti hromada. Servírka nepříliš dobře naladěná, pivko též jen lehce nadprůměrné, klientela všehochuť, nijak výrazně rušivá.

3.45


Prognóza

Vypadá to tady zavedeně, jelikož v pozdějším nedělním odpoledni zde bylo stolů obsazeno dost. Podniku nepřeju nic zlého, zároveň mě však jeho osud nechává zcela chladným.