St. Patrick Pub, Přerov


28.5.2017, sepsal Čiva


St. Patrick Pub
Pivovarská 229/4
750 02 Přerov

Tel.: 723 199 988
Facebook: St. Patrick Pub

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Pivovarská ulice, hospoda tady ale chybí – říkával jsem si vždy, když jsem tudy procházel před mnoha lety. O kousek dál směrem k náměstí TGM se sice dlouho nacházela herna Brooklyn, nicméně ta po zrušení automatů zavřela – ne že by mohla v čemkoliv St. Patrickovi konkurovat, kdyby tu ještě byla. St. Patrick tedy konečně tuto ulici cca před třemi roky oživil a já se až na konci března 2017 dostal k tomu, abych to tam zkontroloval.


Kvalita piva

Na čepu jsem vedl v patrnosti Plzeň, Guiness a Chomout. Plzeň obecně je vzhledem k poměru cena/výkon přeceňované pivo, Guiness můžu, ale 50 českých za čtyři decky se mi dávat nechce. Chomout zde tentokrát navezl vynikající Single Hop Ale Cascade, citrusové, bylinné, lehce s vůní tropického ovoce, příjemně sladší sladové s parádním hořkým dozvukem, cena 38 českých za půllitr. Nesmírně pozitivní bylo, že, ač jsme byli první hosté toho dne, bylo pivko krásně svěží a čerstvé. Momentálně nevidím v Přerově lepší možnost, kam na pivko zajít.

4.75


Kvalita jídla

Netuším, zda tu mají něco k jídlu – o to tady totiž vůbec nejde.

x.xx


Kvalita obsluhy

Příjemný chlapík cca 35letý, méně hovorný, nicméně to nevadí. Stíhal obsluhovat hbitě i poté, co se mu dovnitř s přibývající večerní hodinou nahrnuli lidi, takže nemám výhrad.

4.00


Kvalita prostředí

Interiér je převážně v kombinaci dřeva a kamene (nebo kameniny, co já vím), všude spousta neonových poutačů na pivko nebo whisku. Bar, jak už to v takových podnicích bývá, je značně mohutný, naopak toalety jsou poněkud klaustrofobní. Zajímavý je jakýsi mezonet, kde se lze rovněž v rámci interiéru usadit.

4.50


Klientela

Převážně mladší lidé se zálibou v kvalitním rumu, ale i pár ochutnávačů Guinesse se našlo. Nahoře sice někdo kouřil (vodní?) dýmku, jiný rušivý element jsme však nezaznamenali.

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Příjemné, klidné (neznamená nudné!) prostředí, pohotová a milá obsluha a zejména vynikající pivko od Chomouta za super cenu dělají z tohoto místa momentálně jedničku na přerovské pivní mapě, a to i proto, že Parník jde s kvalitou mírně dolů a s cenou nahoru.

4.50


Prognóza

Vzhledem k tomu, že lidí zde bylo již v podvečer dost a dost, nemám o budoucnost podniku obavy – vlastně příště radši hodím rezervačku, abych měl svý jistý.