Café Bar Travellers, Bugibba, Malta


3.6.2015, sepsal Oliver


Traveller´s Café/Bar
Pioneer Road
Bugibba, Malta

Tel.: +356 7957 2093

Facebook: Traveller´s Café/Bar


Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Po jednom pracovním dni stráveném na pláži, jsem se rozhodl, že si zajdu na koktejl a pivko. Musím říct, že mě těch pár drinků, co jsem do sebe nalil docela udolalo.


Kvalita piva

Na baru je možné vybrat z pěti čepovaných piv a jednoho čepovaného cideru. Maltský Cisk a Cisk Excel, Heineken, Stella Artois a Guiness. Cider potom Strongbow. Pro začátek jsem zvolil koktejl Mai Tai. Kombinace rumu, amaretta a triple sec se mi rychle dostala do hlavy. Pivo jsem objenal Guiness. Mezi koktejlem a pivem jsem stihl vypít skleničku šumivého vína Prosecco, které mi přidalo do hlavy ještě lepší mód. Nakonec jsem se ujal vypít pintu černého Guinessu. Čepovaný Guiness je lahoda. Kávová chuť, dlouho držící pěna a hutné pochutnání v jednom. Nemůžu hodnotit lépe než za pět.

5.00


Kvalita jídla

Nabídka jídla je pestrá od tyčinek z mozarelly po burgery v menu. Kuchyň byla v čase pozdním, nočním zavřená. Chápu to a nechávám bez hodnocení.

x.xx


Kvalita obsluhy

Obsluha super. Malťan namíchaný s Angličankou, kteří stvořili cool borce za barem. I když na něm bylo znát, že je unavený, zahrál to dobře. Vtipkoval, k pití donesl misku ořechů, samozřejmě zdarma, jak je tady zvykem, a celkově působil v pohodě.

5.00


Kvalita prostředí

Moderní jednoduchý design. Vysoké stoly se čtyřmi židlemi kolem, dva boxy s velmi pohodlnými sedačkami a několik vysokých stolů s vyvýšenou sedačkou. Nekuřácké samozřejmě. Je to tady všechno nové od loňského roku, takže uvidíme, jak to bude vypadat po turistické sezóně.

5.00


Klientela

Normální lidi, sedící nad drinkem a povídající o čemkoliv. Relax, turisti, lidi po práci na skleničce a podobně. Na fotkách je bar prázdný z důvodu pozdní návštěvy – lidi pomalu odcházeli. Hodnocení humanů jako obvykle za pět.

5.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Když to shrnu do jednoho pytle, vyjde z toho v pohodě místo, kde se dá večer pěkně relaxovat. Navíc se mi líbí jejich cool logo, takže za pět.

5.00


Prognóza

Nerad říkám, co se může stát, když nevím, co se stane po dopsání této recenze, ale budiž. Cafe bar Travellers má super umístění. Je to tam nové, cool, za dobré ceny, a za třicku se tam dá i solidně ožrat, když na to přijde. Uvidíme.