Sportarena U Jeleňa, Zlín


12.3.2017, sepsal Milan


Sportarena U Jeleňa
Tř. 2. května 1036
760 01 Zlín

Tel.: 577 001 651
E-mail: info@arenaujelena.cz
Web: www.arenaujelena.cz
Facebook: Sportarena U Jeleňa

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Okolo příliš často nechodím, nicméně události jednoho sobotního večera mě dostaly až sem - na zlínskou Januštici. A nakonec to tady bylo docela příjemné.


Kvalita piva

Staropramen z tanku. Ok. Na rovinu, nejsem fanda tohoto pražského patoku, ale skladování v tanku dokáže přidat plusové body i horším pivům. První pivo mi vůbec nejelo, ale po třetím jsem si zvyknul. A jak už to tak bývá, na 4. jsem se docela těšil. Hnát sem nikoho za výborným pivem nebudu, ale průser to tady taky nebyl. Na Zlín takový malinko lepší průměr.

3.75


Kvalita jídla

Pizza. A pak ještě jedna. Obě solidní. Jasně, pizza není žádné super gastro, ale těsto bylo tenké, toping relativně bohatý. Na zahnání akutního hladu, popřípadě jako základ, aby bylo čem postavit večerní pijatiku se to docela hodí.

3.75


Kvalita obsluhy

Ona ta hospoda je docela velká a tak jsem byl příjemně překvapen, že provozovatel na personálu nešetří a kmitá ho tu dostatek. Chlápek za barem, co točí pivka a leje panáky byl docela milý, pokecali jsme. Servírky šikovné. Celkově na mě zanechal personál dobrý dojem.

4.00


Kvalita prostředí

Bowling + disko plac + fotbálek + dostatek místa na sezení = U Jeleňa. Taková multifunkční knajpa, kde si každý najde své. Záchody(a na to jsem hodně citlivý) byly čisté, interiér zachovalý. Až na ty odporné zelené ubrusy od pivovaru bych nenašel chybu.

4.25


Klientela

Mladí, staří. A okolo 23:00 všichni solidně ožralí. Mimochodem, jestli chcete ulovit rozvedenou maminu, věk 30 - 40 let, pak hledejte tady. Zvláš?ť, když je disko.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Podle mě hospoda, kde to o víkendu žije. Běžte sem za zábavou. Za maminama, za chlastem a hlukem. Nudit se nebudete. Vůbec se nedivím, že se tu obyvatelům přilehlého sídliště líbí.

4.00


Prognóza

Bowlingy s pizzerií jsou a dycky budou populární. Tady to ještě chvíli pošlape.