Rocková restaurace "U Tygra", Olomouc


22.11.2015, sepsal Čiva


Rocková restaurace U tygra
David Macek
Foerstrova 15
779 00 Olomouc

Tel.: 585 750 837
E-mail: info@utygra.eu
Web: www.utygra.eu
Facebook: U Tygra

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Ještě nedávno se tento podnik na Varšavském náměstí prezentoval jako restaurace, tak jsme se ženou rozhodli jej navštívit za účelem nějaké té večeře. Leč bylo nám sděleno, že dělají jen meníčka, protože nemají stálého kuchaře. V červenci 2015 jsme se pokusili zjistit, jestli se situace změnila, nebo ne.


Kvalita piva

Na čepu byl Konrád 12° z Vratislavic, příjemně pitelný ležák s plnou chutí, pěkným řízem, hezky vychlazený a v pořádném kryglu. Zde panuje spokojenost.

4.00


Kvalita jídla

Podnik asi kuchaře „na stálo“ nesehnal, jelikož stále dělá jen meníčka a pro jistotu se z restaurace přejmenoval na rockovou pivnici, to asi aby lidi nechtěli jídlo i večer.

x.xx


Kvalita obsluhy

Žena i muž lehce pod čtyřicet, pivko čepli fajnově, nicméně dávali docela dost najevo, že by radši prázdou knajpu než nějaké hosty. Zatímco jsme totiž čekali na pivko další, obsluha se oddávala hře v šipky. Tož toto ne, vážení.

1.50


Kvalita prostředí

Vše je v hodně moderním hávu, jak se dnes říká „stylové“, konkrétně ve dřevě, převládá zelená s občasným nasvícením toho či onoho prvku. K dispozici klasické stoly s židlemi i v Bystřici dobře známé boxy, kde se dá nerušeně chlastat bez vnímání okolního prostředí. Na stropě nějaké makety kytar, automat na šipky, výrazně nasvícený bar. Jako celek to ale vše působí dost strojeně, není to „živočišně“ rockové, jako třeba Hells Bells v Praze, jen takový pokus o rock.

3.50


Klientela

Těžko říct, krom nás tu byly v tak rozlehlém areálu obsazené asi dva stoly/boxy, na jejichž osazenstvo jsme ani neviděli. Jelikož ale byla klientela nerušivá, dáme průměr.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Kvalitní pivko v moderním, i když dost neosobním prostředí, obsluha nevšímavá, otrávená, okolní lid nepřítomen, z toho mi moc dobrý pocit nevychází.

3.00


Prognóza

Nevím, nevím, co to tady má znamenat; rocková pivnice a rockeři nikde, peněz se sem přitom jistě investovalo (možná až zbytečně) hodně. Já sem v dohledné době rozhodně nezavítám, zejména kvůli (ne)obsluze.