Tiskoviny o pajzlech


Kniha "PAJZLY" a ročenka "Zpravodaj pajzlů"Kniha "PAJZLY aneb 15 let recenzí moravských hospod"

Vydáno: 4.11.2014
Počet stránek: 218
Náklad: 100 ks
Prodejní cena: 299,- Kč


Kniha "PAJZLY aneb 15 let recenzí moravských hospod" obsahuje celkem 53 recenzí pivnic, nádražek, hostinců a dalších náleven z okolí Bystřicka, Holešovska, Přerovska, Meziříčska i z jiných krajů.

Bystřických recenzí je v knize zhruba 40; zajímavostí jsou určitě i tři recenze ze zahraničí a tři bystřické báje a pověsti z pera spisovatele Kuzmiče, dvě z roku 2002 a jedna aktuální z roku 2014.

Kniha je průvodcem hodnocením hospod počínaje rokem 2001 až do současnosti, přičemž obsahuje i recenze již zaniklých hospůdek, jako je Formanka, Podhoran, U ježka, Corone či Lázeňská koliba.

Knihu si můžete objednat na na e-mailové adrese pajzly@seznam.cz a je potřeba připočítat ještě 50,- Kč na poštovné.
Ročenka "Zpravodaj pajzlů Bystřice p. H. a okolí"

Datum vydání: 20.6.2015
Počet stránek: 56
Náklad: 1.000 ks
Prodejní cena: 49,- Kč


"Zpravodaj pajzlů Bystřice p. H. a okolí" je publikace, kterou hodláme vydávat jednou ročně, a jejím obsahem budou vždy recenze hospod, pivnic, nádražek, hostinců, restaurací, bufetů občerstvení, stánků a jiných pajzlů za předchozí rok.

V současné době spatřilo světlo světa první číslo, a to recenze a popis naší činnosti za rok 2014. Zpravodaj 2015 obsahuje přesně 14 loňských recenzí, a to nejen bystřických hospod, ale i recenze náleven z blízkého okolí. Kromě toho obsahuje i Kuzmičovu povídku s názvem "Jak Jura objevil výhody bezhotovostní platby", která byla již obsažena v naší knize "Pajzly aneb 15 let recenzí moravských hospod", a která se setkala se všeobecným úspěchem.

Zpravodaj si můžete objednat na na e-mailové adrese pajzly@seznam.cz, nicméně díky 1.000 kusovému nákladu předpokládáme, že bude k dostání i v několika hospodách v Bystřici pod Hostýnem a Holešově.

V případě zaslání poštou je potřeba připočítat 50,- Kč na poštovné.