Příjemné překvapení dne


Restaurace "U nádraží"
Brodek u Přerova
2014-2
( 2014-1 )


LOSÍ INFORMACE
KONTAKT:
Restaurace a penzion U nádraží
9. května 169
751 03 Brodek u Přerova
Tel.: 581 741 497
Mobil: 602 549 621
E-mail: roman.zbozinek@klikni.cz
Web: hotel-kotel.webzdarma.cz
LOS SLOVOS ÚVODŇOS
Los Vágus, to je pojem, to je mediální hvězda, to je skvěle čitelný blog. Hlavní postava tohoto sdružení, NP, přislíbil, že se se mnou a Čivou sejde na nějaké nádražce, abychom se poznali, a abychom případně společně sepsali své dojmy a naše setkání tak mělo i perokresbový výstup ... NP nakonec do Brodku nepřijel, protože se dostal do zácpy na české polňačce D1, ale my dva s Čivou jsme tady svůj recenzentský počin přece jen zanechali...  

LOS PIVOS KVALITOS
Los Na doporučení Čivy jsem si dal jedenáctkové Svijany, takže i když tady točí více značek piv, tak pouze jednu jedinou jsem podrobil bližšímu zkoumání.
První doušky byly neuvěřitelně chutné; bohatá pěna a hutná chuť mně navnadila na vrchol blaha. Bohužel následný nasládlý ocas už tak příjemný nebyl a při požívání dalších škopků už ani ta hutnost piva nebyla zcela příjemná a chtěná.
I když bylo pivo vlastně výtečné, tak jsem si celkově moc nepochutnal a tak jsem vzal zavděk Čivovu návrhu, abychom se po pár kouscích přesunuli do nádražky do Přerova (kam už snad NP opravdu dojede).
3.50

LOS JÍDLOS KVALITOS
Los Otevřeně se přiznám, že v nádražních hospodách mám obavy dát si něco jiného než co má tekutý ráz, takže podobně jako Čiva jídlo prostě ohodnotit nemůžu. x.xx

LOS OBSLUHOS KVALITOS
Los Mladá dívčina do takového pajzlu prostě nepatří, ale určitě to bylo příjemné překvapení; rozhodně příjemnější než jakýkoliv upocený upatlaný pupkatý pingl, který by do těchto prostor zapadl asi více, nicméně mně to vyhovovalo tak, jak to bylo.
Když jsme seděli uvnitř, bylo vše v pořádku, rychlost donosu byla dostatečná, odnos už byl větší problém. Jakmile jsme se přestěhovali ven a byli tak z očí, museli jsme na pivko čekat; ale až tak moc to nevadilo, nepřišli jsme se sem kousnout, ale čekali jsme prostě na vlak do Přerova, stejně jako ostatní...
4.00

LOS PROSTŘEĎOS KVALITOS
Los Interiér byl rozdělen na několik "sekcí"; hlavní místnost s výčepem v čele zcela jistě dominovala, ale pak tam byly dvě menší místnosti pro "vyvolené".
Ta první nalevo od výčepu byla ta "slušnější" pro soukromé párty či jiné organizované chlastačky; ta druhá se nacházela vzadu po projítí hlavní místností a byla určena primárně pro kuřáky a hráče blikajících automatů.
Mně se v hlavní místnosti líbilo; byla rozlehlá, takže žádné pocity stísněnosti se nedostavily. Relativně čisto bylo jak na stole tak na židlích tak na zemi, což mně chvílemi nahlodávalo zkusit zde i pevnou stravu; té jsem nakonec odolal, jak jsem psal už výše.
Dojmy nakonec pokazily (jako obvykle) hajzlíky; tam už čistota nebyla na prvním místě, možná ani na druhém; a to je rozhodně škoda, protože čistější hajzlíky by moje hodnocení prostředí vyneslo do nebeských výšin; tato nádražka mi prostě sedla do oka.
3.75

LOS KLIENTELOS KVALITOS
Los Uvnitř se pár týpků objevilo, dokonce sem zavítaly i nějaké paničky středního věku; ty to sice hned vzdaly a přesunuly se ven, kam jsme je i my za chvíli následovali, nicméně pár kvalitních typů by se tady asi našlo. V každém případě předpokládám, že se jednalo o podobnou čekací sortu jako my, prostě vlakulačnící čekatelé.
Jo, okolosedící spolupijící občané byli fajn, nerad sedím někde sám v prázdném lokále; tady to nehrozilo a snad ani hrozit nikdy nebude, takže klientela je tu fajná ...
4.50

CELKOVÉ HODNOCENÍ
Los A toš co řéct závjerem? Byl jsem příjemně překvapen, že i nádražka může být čistá, upravená a útulná. Byl jsem příjemně překvapen mladou obsluhou i výtečným pivem, které sice v daný den v danou chvíli mělo malý ocasoidní problém, ale asi to byl jen můj dojem či co.
Takže já si sem určitě při čekání na vlak zajdu a klidně to s čistým svědomím doporučím každému, kdo by chtěl někde přečkat čekání na svůj spoj; a Losovo doporučení určitě není samozřejmostí a má svou váhu ;-)
3.75

LOS PROGNÓZOS
Los Je tu hned vedle nádr, takže klientela se tady nejenže hrne jaksi autamticky sama, ale s nižšími venkovními teplotami tu bude přímou úměrou počet klientely růst; a to je dobře, přeju této hospůdce jen pozitivní zítřky.