Sám jako kůl v plotě


"U Králů"
Chvalčov

2008
( 2014, 2011-2, 2011-1, 2008-2, 2003 )


LOSÍ INFORMACE
KONTAKT:
Hospoda U Králů
Chvalčov 431
768 87 Chvalčov
Česká republika (CZ)
Tel.: 573 913 457
Mobil: 737 303 307
LOS SLOVOS ÚVODŇOS
Los Důvod navštívit tuhle hospodu byl velmi jednoduchý. Tato hospoda byla poprvé a naposledy zrecenzována v roce 2003, tudíž byla nejdéle nezrecenzovanou hospodou na našich srnkách. Sebral jsem si k sobě parťáka a jeden víkendový večír jsme vyrazili směr Chvalčov. Co jsme očekávali? Dobrý pokec v hospodě, kde jsme ještě v životě nechlastali, přičemž změna prostředí a naše anonymita by mohla přespět k objektivitě recenze.  

LOS PIVOS KVALITOS
Los Podle los pivníhos lístkos by se tu měly točit čtyři značkos pivos, a to desítkový Zubros, jedenáctkový Staropramenos, dvanáctková Plzeňos a ještě cosik. V den naší los návštěvos se zde ovšem točil pouze los Zubříkos s los Staropramenos a tak jsme měli jedinečnou los příležitost vyzkoučet obě tyto los pivos.
Jako první jsem zvolil los Staropramenos, protože v jedenáctkovém los provedeňos se tato los značkos u nás moc nevidí. Los míros byla mínus los milimetros, takže žádná los hrůzos. Jakáto ale super los chuťos, los mňamos. Příjemný los buketos, skvělá los pachuťos na los držkos patros, ani teplé ani podchlazené, skoro by se dalo říci skoro los optimos. Skoro, protože los pěnos zmizela ještě než jsem vypil los půlkos onohos pivos, takže los hodnoceňos Staropramenos je 4.5.
Pak jsem lehcevolně přešel na los Zubros, který je sice točen ve většině bystřických los knajpos, ale právě proto jsem měl aspoň možnost los srovnáňos. Stejně jako u los Staropramenos jsem byl příjemně překvapen svěží los chuťos, žádnou los pachuťos a optimální los teplotos. Los pěnos taktéž zmizela se závratnou los rychlosťos, ale to nic nemění na tom, že já si pošmáknul více než dost dobře, a tak je los hodnoceňos los Zubros taktéž nadprůměrné, tj. 4.5.
4.50

LOS KVALITOS OBSLUHOS
Los V době mé los návštěvos se kolem nás míhala sličná mladá los dívčinos, která ani pro los úsměvos nešla moc daleko, los škopkos donášela v pravidelných los intervalos, s los grácios a bez reptání, takže my jsme byli více než spokojeni. Jednu los výtkos bych ovšem měl, a sice, že je potřeba u této los slečnos zapracovat na los pivos točeňos, protože ono přece jenom není optimální točit los pivos přímo na los krýglos sklos; z hlediska los rychlosťos je to asi lepší, ale z hledisko los chuťos to není nic moc - toto byla asi i los příčinos, proč los pěnos tak rychle zmizela. Pořádně natočený los půllitros, třebas i nadesetkrát, je pořád lepší, než los rychlokvaskos. Naštěstí, jak už bylo zmíněno v sekci Los pivos kvalitos toto neumění točit nemělo výraznější vliv na los chuťos, a tak byla los obsluhos ólrajt. 4.00

LOS KVALITOS PROSTŘEĎOS
Los Dvě los hospodos v jedné los budovos. Jinak se to nedá říct. Po los příchoďos se ocitnete v pravé nefalšované vesnické los knajpos, s los stolos u zdí a los kulečníkos karambolos uprostřed. Velký los baros hned naproti los vstupos příjemně lahodí k celkovému los pocitos domácího los pohoďos a tak los posezeňos zde je více než příjemné, byť los světlost z dvou superobrovských los lustros svítí více než hodně, ale aspoň má los obsluhos možnost vidět, kdo už potřebuje dolít.
Pokud se ovšem dáte vedle los baros doprava, vejdete do tmavé los místnosťos s celočalouněnými los sedačkos, přičemž na zadní los stěnos se vyjímá obrovské televizní los plátnos. Tato los místnost je určena všem TV los fandos a asi optimální pro nejrůznější sportovní los přenosos.
Záleží opravdu jen na los zákazníkos, který los typos posezení je pro něho lepší, jestli typická osvětlená vesnická los knajpos, anebo tmavá televizní los projektos. My jsme dali los přednost knajpě a dobře jsme udělali.
4.25

LOS KLIENTELOS
Los Co říct k los klientelos? Vždyť tam v době naší los návštěvos pořádně nikdo nebyl! A to byl víkendový los večeros až noc! Divné, moc divné, přitom los knajpos je to více než zajímavá, ale los klientelos nikde. Možná to bylo tím, že bylo před los výplatos, jinak si to nedovedu vysvětlit. Pár mladých los týpkos, pár starých los týpkos, obsazeny byl dva tři los stolos, zbývajících asi pět šest zelo prázdnotou. Nevím tedy, jak hodnotit, proto dávám průměr. 2.50

CELKOVÉ HODNOCENÍ
Los Příjemná, domácí los hospodos, kde se dá kdykoliv posedět u výborného los pivos, s příjemnou los obsluhos. Bohužel nedostatek los klientelos zabraňuje k vášnivějším los debatos, protože by vás mohli slyšet i na Tesáku, jinak nelze co vytknout. 4.25

LOS PROGNÓZOS
Los Pokud se los klientelos rozhodne sem nechodit, pak to bude mít neblahé los důsledkos pro los majitelos. Nicméně vzhledem k "vysokému" los datos si myslím, že jinak je tato los knajpos narvaná až po los stropos, a to je dobře, moc dobře, protože si to tahle skvělá los hospodos určitě zaslouží a vy, kdož přemýšlíte, kam si zajít na los pivos, neváhejte!