Dodo Pub, Bystřice p. H.


19.3.2017, sepsal RUMcajs


DODO PUB
Masarykovo nám. 70
768 61 Bystřice p. H.

Tel: 573 335 994
Web: www.dodopub.cz
Facebook: DODO PUB

Recenze z předchozích let:
2017-1, 2016-2, 2016-1, 2014, 2013-2, 2013-1, 2012, 2008, 2006, 2003

Mapa


Úvodní slovo

Tak jsme po dlouhé době zavítali do DODO pubu. Zdá se, že tam velmi často probíhají jakési obnovy interiéru. Nyní tam bylo tolik různých světélek, že jsem tam byl tou září doslova vtažen.


Kvalita piva

Sestava piv byla Plzeň, Radegast 12 a myslím Kozel 10. Test Radegastu byl celkem úspěšný, nebylo to špatné. Ovšem jsem zatoužil po dalším druhu, tak jsem risknul Plzeň. Ta už byla bohužel slabší, Radegast chutnal lépe a tak jsem strávil večer s Radegastem. Dříve byla postavena hospoda na Svijanech, ale s jejich upadající kvalitou odvislou na zvýšeném objemu výroby asi došlo k jejich eliminaci. Ostatně, Svijany nemají podle mě v bystřické hospodě co pohledávat.

3.75


Kvalita jídla

No dali jsme si chipsy a ty byly ok. Oceňujeme, že měli slané chipsy bez odporných příchutí typu jarní cibulka či selská slanina. Jestli dováží nadále pokrmy ze skorozkrachovalého angela, netuším.

x.xx


Kvalita obsluhy

Obsluhovala celkem pohodová slečna, nosila pivo včas a ochotně. Při prvním kontaktu mě pobavila dotazem, jestli si přeji nápojový lístek. Ale když jsem pak viděl, co všechno nosila kolemsedícím za druhy nápojů, tak jsem pochopil.

4.00


Kvalita prostředí

Tak jak jsem psal v úvodu, asi proběhla výměna koženek na sedačkách. Od pohledu vypadají lacině a asi se v létě budou lepit na zadek. Nové designové prvky typu svítící nápis BAR z malých žároviček, či jakési šílené hodiny mě úplně nezaujaly ani neurazily. Zklamáním je absence dlouholeté striptýzové tyče.

3.75


Klientela

Je to podnik pro mladší či rádobymladší klientelu. DODO má vymakaný facebook a musí se nechat, že pořádá hodně dobrých oslav. Kdybysme byli s Mankou mlaší, to bysme tam chlastali až do rána a lajkovali a sdíleli vše na sociálních sítích. Bohužel Cipísek to sabotuje a hodnoty se mění. Bylo tam hodně holek u vína a chlapců u piva, což bylo na čtvrtek slušné. Se zájmem jsem pozoroval oblíbenou činnost omladiny, jak u stolu mlčí a sjíždí sociální sítě na mobilech. Vydrželi beze slova celý večer a pak padli ožralý pod stůl. Ale u baru byla zábava i bez mobilu. Boduji to, že tam chodí lidi. Pětiboďák by zde ani nezapadl.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jelikož chodím na pivko ve všední den a zejména až kolem deváté večer, objevila se hospoda, kam se dá bez vyčítavých pohledů personálu sednout. Já to vítám a budu podnik podporovat.

4.50


Prognóza

Majitel se snaží něco dělat, má plakáty, akce, stánek na návsi během Vánoc, facebook plný přátel. Co víc může lze na maloměstě činit. V létě dokonce funguje prodej zmrzliny a zahrádka. Otevírací doba super (skoro furt). Nezbývá než to ocenit.