Hospoda "U nádraží", Bystřice p. H.


25.3.2015, sepsal Čiva


Hospoda U nádraží
Nádražní 417
768 61 Bystřice p. H.


Recenze z předchozích let:
2014, 2013, 2008, 2005, 2003, 2002

Mapa


Úvodní slovo

Samozřejmě jsou podniky, které potřebují recenzi daleko více, než je tomu u bystřické nádražky, leč jelikož je tato známa přítomností pivka svijanského a svou polohou blízko železnice, není divu, že to sem Čivu táhne víc než jinam. A k tomu ta recenzentská konstelace!


Kvalita piva

Pivko naštěstí zůstává, tudíž Svijany 11° (a víc vědět nepotřebuju), opět pěny i chuti líbezné, v roztomilém buclatém kryglu, i teplota byla tak akorát (tedy o něco lepší než minule).

4.25


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Ani v této kategorii změny nečekejte, stále ona již trochu životem unavená, ale přesto sympaticky vyzerající blond výčepní, toho rána snad ještě o něco sympatičtější, jelikož nás nehubovala, i když ještě měla v knajpě mokrou zem po úklidu.

3.50


Kvalita prostředí

Asi to bylo tím právě dokončeným úklidem, ale zdálo se mi to tu trochu útulnější, než tomu bylo při poslední návštěvě. Zřejmě ne nadarmo se říká, že co je mokrý, to je čistý.

3.50


Klientela

Hned takhle po ránu jsem se sem nahrnul nejen já s kolegou z webu Vagus.cz, ale i další dva nebo tři postarší zájemci o pěňáka, tudíž bylo i (trochu nečekaně) co hodnotit. Vzhledem ke klidu, který všichni přišedší toto víkendové ráno zachovali, hodnotím osazenstvo pozitivně.

3.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Nádražní krčma pomalu ale jistě stoupá v průběžném hodnocení, a to zejména díky stále dobrému pivku, které, doufejme, tuto knajpu nikdy neopustí, rovněž má na tom svůj podíl i milá obsluha, která tady o to pečuje, jako by to bylo její vlastní.

3.75


Prognóza

Nezbývá než doufat, že pivní Mordor (tedy Plzeň) nevytlačí z nádražky svijanské pivko tak, jak jej vytlačila z cedule před knajpou. Pak by z mého hlediska hospoda jistě kvalitativně upadla, jelikož Kozel, Géčko či Plzeň je možno dostat na mnoha jiných místech. Tak ať se daří!