Zhodnocení měsíce srpna 2005

     Začala škola, blíží se podzim, pomalu končí období chlastacích párty na hospodských zahrádkách, chuť na pivo klesá v přímé úměře k poklesu venkovních teplot a dny se krátí a krátí. Toto si pro nás nachystal měsíc září, který je zatím na našich srnkách docela mrtvý, a proto abychom si trochu zvedli ponurou náladu, připomeňme si na pár řádcích, co jsme prováděli v měsíci srpnu, kdy sice slunce moc nesvítilo a ani teploty nešplhaly k tropickým hranicím, ovšem spousta lidí měla dovolenku a tak se chtěla bavit za každou cenu, nehledě na to, že školáci měli volno po celou dobu a i čundráků se u nás objevilo docela velké množství a tak nebylo o různorodou společnost v hospodách nouze.

- návštěvnost našich srnek dosáhla docela průměrného čísla, a sice XXX přístupů za celý měsíc srpen. Není se čemu divit vzhledem k výše uvedeným prochlastačským skutečnostem, takže naše porota je docela spokojena.
- v měsíci srpnu se uskutečnilo první oficiální osobní setkání zakladatelů těchto srnek, bývalé a současné poroty v jedné z bystřických hospůdek. Tohoto setkání se zúčastnili Candát, Los, Rumcajs, Wickerman a Žena se 2 tvářemi a protože jsme se všichni zrubali, tak vám bohužel nemůžeme přinést jakékoliv podrobnosti, protože si nikdo nic pořádně nepamatuje.
- jediným, kdo v srpnu přispěl svými recenzemi na naše srnky, byl neobyčejně aktivní Myšák. Tento nám zaslal hned dvě recenze na bystřické hospody, a to recenzi na chlaščovský Hotel Říka a na hostýnskou hospodu Ovčárna. K oběma recenzím nám samozřejmě nezapomněl poslat i ceny piv.
- v srpnu se naší porotě podařil docela výrazný krok k popularizaci našich srnek i pro širší veřejnost, a to díky tomu, že se na oficiálních stránkách našeho města www.mubph.cz objevila (byť s cca dvouměsíčním zpožděním) upravená verze reportáže na červnovou sportovní akci Memoriál Jana Vaculíka. Doufáme tedy, že po jejím shlédnutí čtenáři bystřických stránek tito zabrousí i jen letmým pohledem na naše srnky.
- na našich srnkách se ovšem objevila nová, čerstvá, reportáž z další sportovně kulturní akce v Bystřici, a sice z 2. ročníku běhu na Hostýn, kterou sepsal a i s fotografiemi zaslal Wickerman.

     Toť asi vsjo. Co nás čeká a nemine? V tuto chvíli je již znám vítěz první soutěže na našich srnkách, o němž se samozřejmě nezapomeneme zmínit ve zhodnocení měsíce září, dále vás určitě budeme informovat, jak proběhlo předávání ceny. Recenze se zatím nepodařilo zajistit žádné, nové ceny piv nám taktéž na E-mail nepřistály, takže se obáváme toho nejhoršího, a sice, že v září nebude na našich srnkách co zajímavého k vidění. Nicméně na E-mailový popud jistého bystřického spoluobčana Hanse asi začneme přepracovávat a aktualizovat sekci Osobnosti, přičemž samozřejmě počítáme nejen s Hansovou, ale i vaší pomocí, protože přece jenom nemůžeme znát všechny bystřické ožungry.

     Díky za to, že věnujete přízeň našim srnkám a do dalších alkoholických delírií vám hodně sil za celou porotu přeje
     Los