Zobrazit novinky podle roku:
2005, 2004, 2003, 2002, 2001
  Zobrazit novinky roku 2005 podle měsíce:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12


Novinky z našich hospod v roce 2005

21.03.2005 Novinky Jelikož je z poklesu návštěvnosti těchto stránek zřejmé, že čtenáři těchto stránek pravděpodobně neshledávají dostatek novinek pro to, aby na našich stránkách brouzdali, rozhodla se naše porota, že trochu poodhalí své nejbližší plány, co se zde bude dít. Doufáme, že tyto informace navnadí naše čtenáře a přitáhne jejich pozornost zpět. Takže:

1. bude zrušena sekce "Recenze WC" (hodnocení WC jako takových nezanikne - čtěte níže)
2. do recenzí budou přidány dva nové oddíly; zaprvé to bude oddíl "Úvodní slovo", kde bude moci recenzent uvést vše, co nesouvisí konkrétně s žádným hodnotícím kritériem, např. pocity, jaké měl před a po návštěvě, co očekával a zda-li se očekávání splnilo či nikoliv, jestli se těšil či šel do dané hospody čistě za recenzoidním účelem apod.; zadruhé to bude hodnotící kritérium "WC", nově přiřazeno přímo do recenze.
3. bude změněn vzhled odkazů na jednotlivé sekce těchto stránek, tzn. že zmizí často kritizované "zlaté cihličky", přičemž tyto budou pravděpodobně nahrazeny grafickým tématem úzce souvisejícím s obsahem těchto stránek, teda pokud se nám plánovanou grafiku podaří někde sehnat (viz níže) - v opačném případě už něco vymyslíme.

Toto jsou nejbližší plány naší poroty pro časový horizont cca 2 až 3 týdny. Na závěr chceme požádat všechny čtenáře o pomoc při hledání vhodného obrázku, který by měl sloužit jako podklad pro jednotlivé odkazy - mělo by se jednat o obrázek lahváče nebo krýglu. Proto pokud se ve vašem archivu podobný obrázek nachází, pošlete jej E-mailem na adresu naší poroty pajzly@seznam.cz. Předem děkujeme !!!
20.03.2005 Recenze Jak bylo již zmíněno, Wickerman provedl recenzoidní nálet na bar "8", přičemž pocity z této jeho "návštěvy" (ožíračky - pozn. red.) vám přinášíme v jeho recenzi. Jen tak na okraj zmiňujeme, že naposledy byl bar "8" recenzován v roce 2002, což je zcela jistě dosti dobrý důvod na to, abyste si aktuální recenzi přečetli.
19.03.2005 Pivní ceník Náš externí dopisovatel Wickerman před časem navštívil bar "8", přičemž z této jeho návštěvy tohoto chlastacího zařízení vypadla nejen zajímavá recenze, ale taktéž neopomenul zaznamenat cenu piva (jediného), které se zde točí. Tento údaj byl doplněn a zhlédnout jej můžete v sekci Pivní ceník.
18.03.2005 Výjezdní recenze Doplněny mapy k recenzím nebystřických hospod v sekci Výjezdní recenze, aby se všichni mohli rychle zorientovat, pokud by chtěli zachlastat ve zrecenzovaných mimobystřických hospodách, byť je naše porota přesvědčena, že není proč, protože dostatek kvalitních pajzlů je i v Bystřici...
18.03.2005 Recenze Doplněny mapy k hospodám Lázeňská koliba, Ovčárna a Poutní dům, čímž jsou již k dispozici mapy všech bystřických zrecenzovaných hospod - více v sekci Recenze.
17.03.2005 Novinky Naše porota projevila velký zájem o komunikaci s návštěvníky těchto stránek či hospod a dalších komunikacechtivých lidí, proto byly zavedeny pravidelné tzv. Losí hodinky. Bohužel tato naše snaha se doposud nesetkala s žádnou odezvou, a kromě jednou Jaryna a jednou Sójového zvířátka dosud nikdo s porotou on-line prostřednictvím těchto Losích hodinek za celé 2 měsíce nekomunikoval. Z toho důvodu se naše porota rozhodla tuto situaci řešit razantním způsobem, a sice plánovaným ukončením realizací těchto hodinek v termínu k 1.5.2005. Toto naše rozhodnutí mohou zvrátit návštěvníci těchto stránek tím, že budou hlasovat proti zrušení v nové anketě, která se nachází po pravé straně od tohoto textu (a samozřejmě následně se těchto Losích hodinek účastnit).
13.03.2005 Recenze Jelikož se naše porota setkala s mnoha dotazy od návštěvníků a poutníků Hostýna a Bystřice na to, kde se která hospůdka a restaurace nachází, rozhodli jsme se, že ke každému zrecenzovanému pajzlu na těchto stránkách přidáme taktéž odkaz na mapu s přesným uvedením polohy tak, aby i lidé nebydlící v Bystřici a okolí mohli podle ní požadovanou hospodu najít. Více v sekci Recenze.
06.03.2005 Knihovna Měsíc únor a druhý měsíc existence těchto stránek pod taktovkou nové poroty je za námi. Co všechno se na těchto stránkách v únoru událo nového si můžete přečíst v únorových novinkách, nicméně souhrnné hodnocení z pohledu poroty je možno si přečíst v článku Zhodnocení měsíce února 2005, který je taktéž zaarchivován v sekci Knihovna.

Hlasujte do 30.4.2005


Hlasujte do 31.12.2005