Zobrazit novinky podle roku:
2005, 2004, 2003, 2002, 2001
  Zobrazit novinky roku 2005 podle měsíce:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12


Novinky z našich hospod v roce 2005

ICQ: 230-912-661, e-mail: pajzly@seznam.cz
LÉTO JE TU !!!
30.05.2005 Novinka
NOVÁ ANKETA
Léto již ukázalo svou přívětivější tvář, a to docela vysoké teploty, díky čemuž se dá sedět u pivka už i "na zahrádce", připravili jsme pro vás novou anketu, která mám za cíl zjistit, která zahrádka ve které hospodě je v Bystřici ta nejlepší.
28.05.2005 Pivní ceník
ZDRAŽENÍ PIVA U VALACHA
V rychlovské hospodě "U Valacha" začala letní sezóna pro nás, pivní konzumenty, docela neslavně, protože došlo ke zvýšení cen piv o 1,- Kč - viz Pivní ceník. Uvidíme, jestli i ostatní bystřické knajpy točící Zubra budou nějak zvyšovat ceny, anebo se v tomto případě jedná o nějakou výjimku.
26.05.2005 Novinka
MEMORIÁL JANA VACULÍKA
Naší porotě se podařila získat informace o tom, že koncem června by se opět měl konat turnaj v minikopané na Sokolce, zvaný "Memoriál Jana Vaculíka". Po zjištění podrobností o přesném termínu konání vás samozřejmě budeme informovat na těchto stránkách, protože tato akce zcela jistě stojí za účast.
20.05.2005 Pivní ceník
CENA PIVA V BÍLÉ HOŘE
Od jednoho našeho dopisovatele jsme obdrželi cenu piva v knajpě na sídlišti známé pod neoficiálním názvem "Bílá hora", alébrž "Udírna", kterou si můžete prohlédnout v sekci Pivní ceník.
13.05.2005 Knihovna
MORSEOVKA ÁLA BOB
Je nám celkem jasné, že Morseovku už nezná skoro nikdo z našich čtenářů, proto není na škodu si ji připomnět. Dále je také jasné, že Morseovka absolutně nesouvisí s obsahem těchto stránek, ovšem naše porota obdržela od našeho aktivního čtenáře Boba "vysvětlivky" k jednotlivým písmenům, které s tématem na těchto stránkách souvisí zcela určitě, což můžete posoudit v Bobově Morseovce; tato bude dále zaarchivována v sekci Knihovna. Pro neznalé jenom připomínáme, že "o" znamená krátký tón, a "-" znamená dlouhý tón.
08.05.2005 Recenze
RECENZE BARU "7" ÁLA CYBER666
Jak jsme již zmiňovali ve včerejší novince, do naší poroty přibyla nová postava pod přezdívkou Cyber666. Tento nový externí přispěvovatel nám zaslal docela pozitivní recenzi na Bar "7", díky které se tato knajpa vyhoupla o několik příček výše v pomyslném hodnocení hospod v sekci Recenze. Doufejme, že se Cyber666 rozepíše a potěší nás ještě mnoha dalšími recenzemi!!!
07.05.2005 Porota
NOVÝ EXTERNÍ PŘISPĚVOVATEL
A je to, naše porota se opět rozrostla o nového člena. Konkrétně se jedná o bystřičáka, pravděpodobně žijícího na sídlišti nebo v blízkém okolí. Jeho přezdívka je Cyber666. Podle prvních informací má tento hospodský návštěvník zpracováno hned několik recenzí - jako první z nich zaslal recenzi na bar "7", kterou zveřejníme hned zítra. Více o tomto našem novém členovi si můžete přečíst v sekci Porota.
07.05.2005 Pivní ceník
CENA PIVA V BARU "7"
Do sekce Pivní ceník byla doplněna značka piva a cena skorosídlišťské knajpy "7", alias "Sedmy".
05.05.2005 Knihovna
HODNOCENÍ MĚSÍCE DUBNA
O něco později než bylo slíbeno (konkrétně o 1 den) zveřejňujeme pravidelné měsíční hodnocení. Tentokrát byly zrekapitulovány události v měsíci dubnu, který byl co do novinek, recenzí a informací asi tím nejžhavějším za celou existenci těchto stránek. Možná i proto je zhodnocení trošku delší než obvykle, takže se pohodlně usaďte a jdeme na to, představujeme vám zhodnocení dubna 2005
03.05.2005 Novinka
CO NÁS ČEKÁ A NEMINE V KVĚTNU ?
Zdravíme vás v novém měsíci. Co nás v tomto měsíci čeká za již dnes známé události, to si můžete přečíst zde:
- pravidelné měsíční hodnocení, tentokrát měsíce dubna a nyní i dosti obsáhlé
- recenze na pajzl Černá Hora ála Los
- výjezdní recenze olomouckého pajzlu U Huberta ála Myšák
- novinka ohledně plánovaného uzavření jedné bystřické hospůdky !!!
- zveřejnění pivní morseovky ála Bob
Jak sledujete, i v květnu pro vás chystá naše porota spoustu novinek, které si rozhodně nenechejte ujít!!!
02.05.2005 Novinka
LOSÍ HODINKA ZRUŠENA !!!
Snaha naší poroty prohloubit spolupráci s našimi čtenáři vyzněla vniveč, protože za cca 4 měsíce existence tzv. Losích hodinek se naší online diskuze prostřednictvím ICQ nikdo pořádně nezúčastnil. Protože jsme to nechtěli vzdát jen tak lehce, zveřejnili jsme anketu, ve které sami čtenáři měli rozhodnout o osudu těchto "komunikačních" hodinek. Bohužel, anketa dopadla nade vší pochybnost jednoznačně nepříznivě pro existenci těchto Losích hodinek (v poměru 13:3 pro zrušení), a tak tudíž online komunikaci s našimi čtenáři rušíme. Škoda...
01.05.2005 Novinka Při projíždění Holešovem naše porota zaznamenala velmi zásadní změnu u hospůdky Retro Bar. V této hospůdce se totiž přestalo točit pivko Černá Hora, a začalo se zde točit české pivko Staropramen! Vzhledem k této změně je nutno taktéž vymazat údaj o ceně pivka v sekci Pivní ceník. Najde se nějaká chlastuchtivá duše a pošle nám ceny pivek Staropramen v Retro Baru se točících? Předem děkujeme!

Hlasujte do 30.9.2005


Hlasujte do 31.12.2005