Zobrazit novinky podle roku:
2005, 2004, 2003, 2002, 2001
  Zobrazit novinky roku 2005 podle měsíce:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12


Novinky z našich hospod v roce 2005

ICQ: 230-912-661, e-mail: pajzly@seznam.cz
28.04.2005 Novinka A je to tu! Další velký milník našich stránek se stal včera, tj. ve středu 27.4.2005 v odpoledních hodinách, a sice, že naši stránku navštívil 10 000. návštěvník.
18.04.2005 Pivní ceník Protože v knajpě "U tří šutrů" přestali točit Starobrno a nahradili jej výborným přerovským pivánkem Zubr, bylo nutno provést úpravu v sekci Pivní ceník, tzn. že cena piva Starobrno byla odstraněna; bohužel ceny nově točeného Zubříka nemáme k dispozici.
17.04.2005 Pivní ceník Naše porota trochu opoměla přidat do sekce "Pivní ceník" ceny točených piv z výjezdní recenze ála Myšák hospody "U Malchrů". Takže toto opomenutí napravujeme a ceny piv z této brněnské knajpy můžete shlédnout v sekce Pivní ceník.
15.04.2005 Výjezdní recenze No to snad není možný. Všichni asi do dubna spali, pak sbalili svý sakypaky a vyrazili do hospod, protože jinak to nelze pochopit. Máme zde další recenzi, byť ne bystřického pajzlu, ale hned recenzi brněnské hospůdky. Nejenom že se jedná o první brněnský pajzl, který je zde recenzovaný, ale navíc je od našeho nového externího dopisovatele "Myšáka", na kterého musíme prozradit, že je aktivním mailovým dopisovatelem a má pro vás nachystnou už druhou výjezdní recenzi, kterou zveřejníme pravděpodobně počátkem měsíce května. Více o našem novém dopisovateli si můžete přečíst v sekci Porota. Ale už dost keců, zde předkládáme Myšákovu recenzi brněnské knajpy s názvem "U Malchrů". Tato recenze bude do budoucna zaarchivována v sekci Výjezdní recenze.
11.04.2005 Recenze Je to neuvěřitelné, ale právě zde zveřejňujeme již třetí recenzi v jednom měsíci. Candát se nám v poslední době nějak rozchlastal a tak se vám snaží předložit své mlhavé zážitky a vzpomínky z pivních radovánek svou další recenzí, a sice na bývalou porotou velmi oblíbenou hospůdku "U Bobra". Jak si na tom vede naše stálice na pivním poli a navíc všemiboďáky jedna z nejnavštěvovanějších knajp? To si můžete přečíst v této Candátově recenzi doplněnou o několik zcela aktuálních fotografií. Tato recenze bude nadále archivována v sekci Recenze. Ceny všech zde točených piv je možno shlédnout v sekci Pivní ceník.
10.04.2005 Novinka Externí přispěvovatel Trpajzlik naši porotu informoval o jedné velmi zásadní skutečnosti, a sice, že v knajpě "U tří šutrů" přestali točit Starobrno a přesedlali na anketou osvědčené pivko značky Zubr. Lze tudíž předpokládat, že si tato hospůdka tímto krokem pravděpodobně zvýší popularitu u hojných příznivců přerovského pivka a tím i svou návštěvnost. V každém případě tímto pozbývá platnosti cena zde točených piv v sekci Pivní ceník a prosíme tímto všechny žíznivé návštěvníky této hospody, aby nám co nejdříve zaslali nové ceny zde nově točeného piva. Děkujeme!
09.04.2005 Pivní ceník Candát spolu s členy bývalé poroty navštívil novou hospodu "U Trojnožky", přičemž jejich recenzi se spoustou zajímavých fotografií jste si již mohli přečíst. V každém případě nám Candát ještě dodatečně zaslal cenu piva Janáček, které se v této knajpě točí; tato cena byla doplněna a kuknout na ni můžete v sekci Pivní ceník.
04.04.2005 Knihovna Měsíc březen, poslední měsíc I. čtvrtletí, je za nama, a tak si jej trošku zrekapitulujme. Co všechno se na těchto stránkách v březnu událo nového si můžete přečíst v březnových novinkách, nicméně vám více než to doporučujeme přečíst si pravidelné měsíční zhodnocení událostí na poli pivně-chlastacím z pohledu poroty ve Zhodnocení měsíce března 2005, které bude do budoucna zaarchivováno v sekci Knihovna.
03.04.2005 Recenze Počátkem jara se nám s recenzemi roztrhl pytel. Naše porota se všemi silami snaží tento nápor zvládnout operativně tak, aby se informace a fotografie v recenzích obsažené k vám dostaly co nejdříve. A jak říkáme, tak činíme - tímto se k vám tedy dostává již druhá recenze ve dvou dnech. Včera jsme vám přinesli recenzi hospody "U Trojnožky" ála Candát, dnes vám přinášíme recenzi na Bar "8" ála Rumcajs. Je to taktéž druhá recenze této knajpy v tomto roce - pokud se dobře pamatujete, minulý měsíc nám recenzi na Bar "8" zaslal externí přispěvovatel Wickerman - viz sekce Recenze (pozn. red. - hledejte hodně dole...).
02.04.2005 Recenze Tak toto se nestává moc často. V Bystřici byla otevřena nová hospoda, a to je zcela určitě událost zcela unikátní a zajímavá. Jako první toto pivní zařízení vyzkoušela de facto kompletní bývalá porota, což už samo o sobě je záruka kvality. Za tuto bývalou porotu zaslal komplexní recenzi její poslední aktivní člen Candát. Nejedná se ani tak o hospodu jako takovou, ale jak ji vtipně Kuzmič nazval, o tzv. internetovou pivárnu. Paradoxem možná je, že tato hospůdka zatím nemá název, a tak je pracovně nazvaná "U Trojnožky", což ovšem na její kvalitě asi nic nemění a navíc se tento název pravděpodobně i ujme u veřejnosti. Ale už dost napovídání, vše si můžete přečíst v této recenzi.
01.04.2005 Novinky TĚŠTE SE !!!
Kromě pravidelného měsíčního hodnocení, které na těchto stránkách "přistane" pravděpodobně v průběhu tohoto víkendu, jsou sepsány 2 super recenze !!! První je v diskuzní díře již komentovaná Candátova recenza nové hospy "U Trojnožky", a druhá je, se zpožděním zaslaná, recenza hospy "8" ála Rumcajs. Díky této Rumcajsově recenzi budete moci posoudit tuto hospodu hned ode dvou recenzentů v letošním roce, protože recenzi ála Wickerman na tuto jsme knajpu zveřejnili ani ne před měsícem.
ALE TO JEŠTĚ NENÍ VŠE !!!
Ozval se nám náš občasný E-mailový dopisovatel z Brna a zaslal nám výjezdní recenzi na hospodu U Malchrů v Brně Židenicích. Tento přispěvovatel se tímto stane naším dalším externím (a doufejme že pravidelným) přispěvovatelem a údaje o něm se taktéž následně objeví v sekci Porota.
Všechny uvedené recenze a informace by na těchto stránkách měly spatřit světlo světa v časovém horizontu do konce příštího týdne !!!

Hlasujte do 30.4.2005


Hlasujte do 30.4.2005


Hlasujte do 31.12.2005