Zobrazit novinky podle roku: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001
Novinky roku 2005 podle měsíce: 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12

Novinky z našich hospod v červenci 2005

ICQ: 230-912-661 , e-mail: pajzly@seznam.cz
27.07.2005
Knihovna
2. REPORTÁŽ Z MASTERS OF ROCK
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Po obsáhlé diskuzi na oficiálních stránkách festivalu Masters Of Rock, který se uskutečnil minulý víkend ve Vizovicích, se nám podařilo získat další reportáž na tento festival, tentokrát od jistého Pesiho, který zabrouzdal na naše stránky a poskytl nám všem své názory a informace z onoho festivalu. Takže tímto vám předkládáme Reportáž z Masters Of Rock ála Pesi, která počínaje dnešním dnem bude nadále zaarchivována taktéž v sekci Knihovna.
22.07.2005
Knihovna
REPORTÁŽ Z MASTERS OF ROCK
A je to tu. Festivaly se rozjely na plný plyn a asi ten nejlepší se konal o minulém víkendu ve Vizovicách - Masters Of Rock. Svátek pro všechny rockery a rockerky, který si každý správný pařan nesměl nechat ujít. A pokud i přesto se vám nepoštěstilo tento festival navštívit, nic se neděje, protože náš externí dopisovatel Wickerman spolu s dosud neznámým Squirrelem sepsali obsáhlou, humornou a vše vypovídající reportáž, která vám zcela určitě přiblíží průběh tohoto festivalu lépe, než cokoliv jiného. Proto neváhejte a čtěte Reportáž z Masters Of Rock ála Wickerman a Squirrel. Do budoucna bude tato reportáž zaarchivována v sekci Knihovna.
21.07.2005
Humor
NOVÉ OBRÁZKOVÉ VTIPY
Po více než týdenní pauze způsobené totálním a absolutním informační, recenzoidním a jiným suchem jsme pro vás připravili alespoň něco pro zasmání, a to ve formě nových obrázkových vtipů, které najdete v sekci Humor v podkategorii "Obrázkové vtipy".
10.07.2005
Knihovna
ZHODNOCENÍ MĚSÍCE ČERVNA
Docela pozdě, ale nakonec přece, se naší porotě podařilo zpracovat každoměsíční hodnocení přechozího měsíce, nyní konkrétně měsíce června. Protože vás ovšem v žádném případě nechceme ochudit o rekapitulaci oné spousty událostí, které se v měsíci červnu staly, předkládáme vám tudíž zde Zhodnocení měsíce června. Toto a všechna další měsíční zhodnocení jsou pak k nahlédnutí v sekci Knihovna.
03.07.2005
Recenze
RECENZE "ČERNÉ HORY" ÁLA LOS
Po delší době se naší porotě podařilo získat od Trpajzlíka komentáře k recenzi bystřické hospody "Černá Hora" od Losa, napsané již před nějakým časem. Takže tímto vám představujeme první komentovanou recenzi knajpy na těchto stránkách - Černá Hora. Tato i ostatní recenze jsou pak nadále zaarchivovány v sekci Recenze.
02.07.2005
Humor
NOVÉ VTIPY
Do sekce Humor byly vloženy nové vtipné obrázky, texty i hry, takže pokud máte špatnou náladu, mrkněte na to a my vám již předem můžeme říct, že se na vaší tváři úsměv pak stoprocentně objeví. A pokud ne, tak zašlete naší porotě na E-mail pajzly@seznam.cz nějaký váš vtípek, a my jej obratem zařadíme na naše stránky.
01.07.2005
Knihovna
REPORTÁŽ Z MEMORIÁLU JANA VACULÍKA
V sobotu, dne 25.6.2005, se uskutečnil již 6. ročník turnaje v malé kopané nazvaného "Memoriál Jana Vaculíka". Protože jsme se na tento každoroční sportovní nářez těšili, nenechali jsme si tuto akci samozřejmě ujít. Protože jsme mysleli i na naše čtenáře, tak jsme jednak statečně shlédli více jak polovinu utkání tohoto turnaje, jednak jsme ochutnali všechny dostupné dobroty, pivkem a klobáskami počínaje, štamprdlami a ražniči konče a jednak jsme pro vás postupně opsali všechny výsledky a pořídili dokonce i několik fotografií. Nakonec jsme pro vás naše zážitky sepsali, a proto si teď nyní můžete přečíst naši Reportáž z Memoriálu, kterou tímto slavnostně představujeme. Tato reportáž bude do budoucna zaarchivována v sekci Knihovna.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

FOTKA MĚSÍCE

Nadmírák na Vagóně
ANKETY

Hlasujte do 31.12.2005