Zobrazit novinky podle roku: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001
Novinky roku 2005 podle měsíce: 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12

Novinky z našich hospod v srpnu 2005

ICQ: 230-912-661 , e-mail: pajzly@seznam.cz
26.08.2005
Recenze
RECENZE OVČÁRNY NA HOSTÝNĚ ÁLA MYŠÁK
Konečně jsme si našli čas i na zpracování druhé tétoměsíční recenze zaslané naší porotě brněnským občasobčerstvovatelem v bystřických knajpách Myšákem. Tentokrát se jedná o recenzi hostýnské knajpy Ovčárna, která byla naposledy na našich srnkách recenzována v roce 2003. Recenze bude do budoucna k dispozici (jako obvykle) v sekci Recenze.Jelikož i protentokrát byl Myšák pozorný, zaznamenal pro vaši informaci i cenu zde točeného pivka; tato je k dispozici v sekci Pivní ceník.
22.08.2005
Knihovna
KRÁTKÁ REPORTÁŽ Z 2. BĚHU NA HOSTÝN ÁLA WICKERMAN
Minulý víkend se uskutečnil 2. ročník běhu na Hostýn, kdy šílenci a šílenky běží cca 5-ti kilometrovou trasu s převýšení více než 400 metrů, konkrétně pak od radnice na náměstí až na Hostýn k rozhledně. Osobně jsme přesvědčeni, že bychom tuto trasu ani neušli. Ne tak běžící borci, přičemž ten první to zvládl za méně než 22 minut (!!!). Naštěstí pro vás hbitý Wickerman stačil zajistit nějaké fotečky a připravil pro vás krátkou reportáž, takže ani vy, čtenáři našich srnek, nebudete ochuzeni o zážitky a skutečnosti z této akce.
19.08.2005
Novinka
REPORTÁŽ Z MEMORIÁLU JANA VACULÍKA NA MUBPH
Dnešním dnem se naše stránky opět trochu zviditelnily, a to nejen na uzemí bystřicka, protože na oficiální webové stránky našeho města www.mubph.cz byla zařazena naše Reportáž z Memoriálu Jana Vaculíka. Byť se jedná o zcela jinou verzi reportáže, než která je na našich stránkách (viz původní znění reportáže) a byť je tato reportáž zveřejněna až cca 2 měsíce po konání tohoto Memoriálu, jedná se zcela jistě o úspěch na poli popularizace našeho webu, nehlědě na to, že se konečně široká veřejnost dozví konečné oficiální výsledky tohoto Memoriálu, včetně fotografií i dílčích výsledků jednotlivých utkání. Tuto novou a upravenou verzi reportáže si můžete přečíst zde - Reportáž na mubph.
15.08.2005
Novinka
2.ROČNÍK BĚHU NA HOSTÝN
Následující informace je určena všem, kteří nejenže umí žízeň řádně hasit, ale rádi si ji také udělají. V sobotu 20.08. se uskuteční 2. ročník běhu na Hostýn se startem ve 14:00 hod. před radnicí a cílem o nějakou dobu později u rozhledny na Hostýně (první cca 23 minut, poslední ???). Prezentace bude probíhat od 12:00 hodin na Sušile. Přestože je tento běh zařazen do českého poháru běhů do vrchu, je otevřený pro všechny zájemce a očekává se hojná účast běžců - amatérů. O průběhu a výsledcích Vás budeme na našich stránkách informovat a pokusíme se zajistit i nějakou fotodokumentaci.
14.08.2005
Recenze
RECENZE HOTELU "ŘÍKA" ÁLA MYŠÁK
Naše porota po prochlastaném víkendu nabrala nové síly a tak jsme schopni hned na úvod nového pracovního týdne vám představit recenzi hotelu Říka ála Myšák. Tato recenze je zajímavá hlavně z toho důvodu, že se jedná o první plněbodovou recenzi za celou existenci těchto stránek. Byť s tímto plným hodnocením naše porota nemůže souhlasit, protože na každé hospodě je možno nalézt alespoň nějaké to mínus, dle Myšáka to tak prostě je a tak tedy neváhejte a čtěte. Tato recenze bude jako obvykle do budoucna archivována v sekci Recenze. Jo, a abychom nezapomněli, Myšák zároveň k recenzi zaslal i cenu na Říce točeného pivka, kterou si můžete prohlédnout v sekci Pivní ceník.
11.08.2005
Novinky
PLÁNOVANÉ RECENZE
Hurá, jsme zachráněni. Jelikož se naše porota ocitla "na suchu" ohledně novinek z bystřických hospod, předpokládali jsme, že bude velký problém pro naše čtenáře přichystat nějaké zajímavé a kvalitní novinky či recenze. Máme ale štěstí. Náš externí přispěvovatel Myšák z Brna strávil opět několik dní své dovolené v Bystřici, a při té příležitosti sepsal dokonce hned dvě (slovy dvje) recenze!!! Takže do doby, než je připravíme ke zveřejnění na webu, můžeme vám prozradit alespoň to, že se jedná o recenze hospody "Ovčárna" na Hostýně, která byla recenzována pouze jednou, a to již velmi dávno (viz recenze z roku 2003) a pak hotelu "Říka" na Chvalčově (slovy Chlasčovje), který na našich stránkách nebyl dosud recenzován dokonce vůbec. Máte se tudíž na co těšit a mně nezbývá nic jiného, než Myšákovi za celou stálou porotu poděkovat - díky!!!
08.08.2005
Novinky
NOVINKY
Ti, kdo jste poctivě četli pravidelné měsíční červencové zhodnocení, jste zcela jistě zaznamenali rozrostení naší stálé poroty o nového člena, a sice docela často a navíc ještě více zajímavěji přispívajícího Wickermana. Ti kdož ono zhodnocení nečetli si pak tuto informaci mohou ověřit v sekci Porota. Důležité ovšem je, že Wickerman opět zapracoval a zaslal nám informaci o zdražení piva na "Sokolce", konkrétně pak goldovýho Zubra 11° z 16,- na 17,- Kč - viz taktéž sekce Pivní ceník. V neposlední řadě jste zcela jistě zaznamenali každý měsíc jiné "foto měsíce" v pravé části této stránky. Což už jste asi ale nezaznamenali je, že všechna dosud zveřejněná fota měsíce jsou k dispozici k nahlédnutí v sekci Knihovna v části (nečekaně) nazvané "Fota měsíce".
02.08.2005
Knihovna
ZHODNOCENÍ MĚSÍCE ČERVENCE
Jako každý měsíc, tak i ten minulý nebude žádnou výjimkou a projde podrobným přehledem událostí, které se staly, a které byly důležité i nedůležité na poli piva, hospod a jiných životních krás v našem městečku. Toto a daleko více si můžete přečíst opět ve velmi obsáhlém Losově zhodnocení měsíce července, které bude jako i jiné články zaarchivováno v sekci Knihovna.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

FOTKA MĚSÍCE

Z výletu z hospody na Trojáku
do hospody na Tesáku

ANKETY

Hlasujte do 31.12.2005