Zobrazit novinky podle roku: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001
Novinky roku 2005 podle měsíce: 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12

Novinky z našich hospod v červnu 2005

Soutěž "Nejdelší chůze ožralce" o 1/2 litru slivovice
Průběžné pořadí
1. místo
Trpajzlik: 211 metrů
2. místo
Trpajzlik: 165 metrů
3. místo
Trpajzlik: 164 metrů
Zasílat své výsledky můžete až do 31.8.2005 !!!
Hru můžete hrát zde.

ICQ: 230-912-661 , e-mail: pajzly@seznam.cz
26.06.2005
Informace
PLÁNOVANÁ REPORTÁŽ Z MEMORIÁLU JANA VACULÍKA
Včera, tj. v sobotu 25.6.2005, se na Sokolce uskutečnil již VI. ročník turnaje v malé kopané, alias Memoriálu Jana Vaculíka. Naše porota se statečně zhostila úkolu zhodnotit toto pivně-sportovní zápolení a kromě mnoha vypitých piv, sežraných klobásek a dalších příjemných zážitků vám všem přinese v nejbližších dnech podrobnou reportáž z tohoto dne. Těšit se tak můžete nejen na zhodnocení této akce v recenzetském stylu, ale díky všímavosti a zájmu naší poroty taktéž na spoustu fotografií, a v neposlední řadě i na průběžné a celkové výsledky jednotlivých fotbalových mužstev. Vzhledem k tomu, že se letošní memoriál opět povedl a jednotlivá družstva udivovala svou sportovní výkonností v šíleném vedru, zcela jistě si podobný článek obsahující všechna důležitá data zaslouží, protože si nejsme vědomi toho, kde jsou po skončení memoriálu k dispozici oficiální výsledky k nahlédnutí.
19.06.2005
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE "U HUBERTA"
Dnes vám přinášíme opravdovou lahůdku - plnými body ohodnocenou olomouckou hospodu "U Huberta" ve výjezdní recenzi ála Myšák. Proto neváhejte a ihned čtěte Myšákovu výjezdní recenzi. Vzhledem k tomu, že Myšák stačil zaregistrovat a poznačit ceny piv, tak tyto jsme zaarchivovali v sekci Pivní ceník.
16.06.2005
Pivní ceník
CENY PIV "U KRÁLŮ"
Naše porota sáhla po delší době sucha na jakékoliv aktuální novinky po pečlivě zaarchivovaném pivním ceníku chvalčovské (pro některé "chlaščovské") hospody "U Králů". Tyto ceny jsme tedy doplnili do sekce Pivní ceník, kde si je také můžete prolédnout.
13.06.2005
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE HOTELU "EROPLÁN" ****
Tak Candát se nám zatoulal do rožnovských krajin a zanechal tam po sobě stopu zcela jistě nezapomenutelnou. Na druhou stranu si nic nenechal pro sebe, narozdíl od většiny čtenářů těchto stránek, a sepsal výjezdní recenzi hospody nacházející se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Eroplán v Rožnově pod Radhoštěm. Jeho recenzi si můžete přečíst zde - Hotel Eroplán. No a protože nám Candát v recenzi (kromě krásných fotografií) prozradil i hodně vysokou cenu piva zde točeného, zapsali jsme ji na věčné časy do sekce Pivní ceník.
10.06.2005
Humor
HRA "CHŮZE OŽRALCE"
Bob nám zaslal odkaz na vynikající hru týkající se obsahu této stránky jako nic jiného. V této hře máte za úkol udržet na nohách ožralce co nejdelší trasu. Že to není nic jednoduchého si můžete vyzkoušet zde: http://www.wagenschenke.ch/HomeRun.swf. Není potřeba nic instalovat, hra funguje přímo na internetu. Jenom připomínáme, že chůzi ožralce vyrovnáváte pohybem myši zprava do leva a nazpět. Pozor! Čím víc toho vypije, tím horší má stabilitu!

SOUTĚŽ
Tímto vyhlašujeme soutěž o nejdelší ožralcovu chůzi. Nejlepší výsledky budeme zveřejňovat vpravo v místě nad anketami! Samozřejmě, abychom si mohli délku ověřit, pošlete nám s výsledkem taktéž printscreen, ze kterého je délka chůze zřejmá! A o co se hraje? Vítěz získá 1/2 litru pravé nefalšované trnkové slivovice. Hrát můžete celé léto, ukončení soutěže zatím plánujeme k 31.8.2005. Vaše výsledky i s printscreeny nám zasílejte na E-mail pajzly@seznam.cz.
09.06.2005
Knihovna
ZHODNOCENÍ MĚSÍCE KVĚTNA
Jak rychle měsíc květen uběhnouti, tak rychle my vypořádati se s hodnocením událostí v měsíci tomto právě před několika dny uplynulém. Takže nekecati a rychle čísti, co my stvořiti! Lejdýz end džentlmen voalá Zhodnocení měsíce května býti tu! Jo, a abyste vy nezapomněti tento počin náš hodnotící, my zaarchivovati toto zhodnocení do sekce Knihovna.
07.06.2005
Knihovna
RECENZE POLSKÝCH PIV - BOMBA !!!
Náš aktivní externí dopisovatel Myšák nám zaslal vskutku exkluzívní věcičku, a sice výjezdní recenzi všech polských piv, prostředí, obsluh, klientel atd. Tato jedinečná zahraniční recenze nesnese srovnání s žádným dosud na těchto stránkách zveřejněným počinem, a tak si zaslouží nejen čestné 1. místo v sekci Výjezdní recenze, ale nadále bude tento super recenzoidní počin zaarchivován v sekci Knihovna. Takže neváhejte a čtěte Recenzi polských piv ála Myšák.
06.06.2005
Pivní ceník
CENY PIV NA VAGÓNĚ
Naše porota se při toulkách po Hostýnských horách zastavila na jedno dvě pivka na jedné z nejkrásnějších zahradních hospůdek "Vagón". Nevíme, jestli z této naší návštěvy bude nějaká recenze, nicméně krásné foto měsíce se z této návštěvy urodilo (viz vpravo nad anketami), jakožto i ceny piv z této hospůdky byly doplněny do sekce Pivní ceník.
05.06.2005
Novinka
MEMORIÁL HONZY VACULÍKA
Podle nejčerstvějších informací se každoroční turnaj v minikopané na Sokolce na počest úmrtí Gáry Vaculíka bude konat v sobotu 25.6.2005 od 8:00 hod. Přijďte povzdudit hráčem a hlavně zapít výborné klobásečky špičkovým pivánkem!
04.06.2005
Novinka
CO NÁS ČEKÁ A NEMINE V ČERVNU ?
Na začátku května byla přislíbena celá řada novinek, nicméně realizovala se pouze ta menší část. V každém případě jsme si toho vědomi, a tak to napravíme v měsíci červnu, kdy pro vás máme připravených novinek a recenzí celou hromadu. Takže co se v červnu bude na těchto stránkách dít?
- bude zveřejněno pravidelné měsíční hodnocení, konkrétně měsíce května
- recenze na pajzl Černá Hora ála Los, s komentářem ála Trpajzlik
- výjezdní recenze olomouckého pajzlu U Huberta ála Myšák
- výjezdní recenze rožnovského pajzlu v hotelu Eroplán ála Candát
- výjezdní recenze polských piv a pajzlů ála Myšák !!!
Co dál? Máme k dispozici ceny piv v pár bystřických knajpách a něco dalšího nám doufejme ještě přistane v našem E-mailu, takže čtěte naše stránky, pokud chcete být informováni o pivním dění!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

FOTKA MĚSÍCE
Západ slunce na parkovišti u Mrtvolky při cestě z Vagónu
Západ slunce na parkovišti nad Mrtvolkou při cestě domů z posezení na Vagóně (ála Los)
ANKETY

Hlasujte do 30.6.2005


Hlasujte do 31.12.2005