Tak co je nového v našich hospodách?

   

       
 

 

Novinky dle roku:

2013  |  2012  |  2011  |  2010  |  2009  |  2008  |  2007  |  2006  |  2005  |  2004  |  2003  |  2002  |  2001

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V PROSINCI 2012
26.12.2012
Porota

ZMĚNY V POROTĚ

A když se Los vrátil, tak si hned udělá pořádky v porotě.
1. jmenuji se znovu šéfredaktorem
2. Davulka je vyřazen z poroty
3. Kafka je vyřazen z poroty
4. Ledabyle je vyřazena z poroty
5. poslední varování před vyřazením mají: Ozzy a Wickerman
   (očekávám jakoukoliv recenzi do 31.1.2013, jinak je s nimi taky ámen)

26.12.2012
Recenze

VÝJEZDNÍ RECENZE HOTELU SPORT

Jak je vidět, tak ani mé sesazení z postu šéfredaktora nepřispělo k oživení těchto srnek, ba právě naopak je jednoznačně vidět, že jsem byl jediný a samotný voják v poli, který se o tyto srnky staral a beze mně se to tady může zabalit.
Těsně před letošními vánočními svátky se mi do majlu dostala výjezdní recenze Hotelu Sport ve Svobodě nad Úpou, což je sice sakra daleko až někde v Krkonoších, ale zase na druhou stranu pořád lepší něco někde daleko od někoho neznámého, než velké kulové zde!!! Takže si můžete pročíst, jak se chlastá a žere v Krkonoších. Tuhle recenzi pro vás sestavil a nafotil náš nový čekatel na členství v porotě, který není nikdo jiný než sibirskyvlk. Díky!

Počet recenzí celkem: 238, z toho 166 bystřických a 72 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V SRPNU 2012
26.08.2012
Recenze

ROZSÁHLÁ RUMCAJSOVA RECENZE RESTAURACE RONDO

Protože právě prší, plním přání publika - Rumcajz recenzuje restauraci Rondo. Pravidelný přispěvovatel poutavě popisuje podnik procházející periodou poklesu. Podstatné parametry putyky podkresluje pravdivým příběhem, připomínajícím pitoreskní povídku psanou pro plebs.

Počet recenzí celkem: 237, z toho 166 bystřických a 71 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVENCI 2012
21.07.2012
Novinky

DEFENESTRACE: LOS SESAZEN Z POSTU ŠÉFREDAKTORA

Tímto oznamujeme svým věrným čtenářům, že došlo k sesazení stávajícího šéfredaktora Lose, a to z důvodu chronické neaktivity na těchto srnkách. O tomto závažném kroku rozhodli původní členové poroty ve složení: Kuzmič, chovatel prasat ze Šišmy, a Hajdalák, externí přispěvovatel ze Svazu sovětských socialistických republik. Tito dva "lidé" se zcela náhodně setkali v maďarském Hévizu, kde nad pohárem piva Soproni nezávisle na sobě vyslovili své znepokojení nad současnou podobou těchto srnek, zapříčiněnou lhostejností jejich šéfredaktora. Následně, po věcné diskuzi u kotlíku gulyáse, se rozhodli nezůstati pouze u slov, ale také konati. Zfoukli tedy prach ze špičky svých recenzentských per a dali se rovnou do poctivé práce. O výsledku jejich snažení se můžete sami přesvědčit nejen v rubrice Recenze.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V DUBNU 2012
15.04.2012
Recenze
RECENZE TURISTICKÉ OBČERSTVOVNY NA TESÁKU
Ale ale, Los se nám nějak rozchlastal! Že by mu zvedli podporu v nezaměstnanosti? Ať už je to jak je, důležitý je jeho dnešní příspěvek, kdy se vyskytl v hospůdce Tesák na Tesáku. I když se tam protentokrát našly nějaké chybičky, tak tyto nemohly předčít jednoznačnou Losovu oblíbenost této knajpy, což se odrazilo i v celkovém hodnocení.
Počet recenzí celkem: 236, z toho 165 bystřických a 71 výjezdních recenzí
08.04.2012
Recenze
RECENZE LÁZEŇSKÉ PERLY "VAGÓN" V ZIMĚ
V létě je hospoda Vagón jednoznačnou jedničkou co se prostředí při posezení týká. Jaké je to tam ale v zimě, jak se pije uvnitř? To pro vás zjistil Los v rámci jednoho únorového mrazivého večera.
Počet recenzí celkem: 235, z toho 164 bystřických a 71 výjezdních recenzí
01.04.2012
Recenze
RECENZE "SV. VÁCLAVSKÉHO PIVOVARU" V HOLOMÓCI
Porotci už mají za sebou navštěvování hnusných pajzlů a nekonečné zjišťování, zda-li se tam něco zlepšilo nebo je to furt stejný hnus. To je asi jediné vysvětlení, proč se nám s pozitivními recenzemi roztrhl doslova pytel. Ani dnešek není výjimkou, Čiva ve svém odlehlém bydlišti řádí a chodí do fajnšmekrovských podniků. Jedním z nich je i restaurace Svatováclavský pivovar, nacházející se na rohu náměstí republiky v Holomóci, na který nám zaslal svou již druhou letošní výjezdní recenzi.
Počet recenzí celkem: 234, z toho 163 bystřických a 71 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V BŘEZNU 2012
25.03.2012
Recenze
RECENZE PIVNICE "U HANUŠA"
Březen letošního roku je opravdu ve znamení znovuzrození hned několika skoroneaktivních recenzentů. Čiva i Děda Lebeda (Fr.) nás obšťastnili svými recenzemi v minulých týdnech a dnes je tu návrat rovnou ze záhrobí, Divoké prasátko poctilo jednu bystřickou hospodu návštěvou, kde po absolvování metru piv usoudilo, že je načase své zážitky i šířit mezi ostatní. A která hospoda měla to štěstí na divokoprasečí recenci? Pivnice U Hanuša. Recenze je to opět velmi zajímavá a hodně dlouhá, díky čemuž se všichni dozvíme, jak se U Hanuša dnes pije. V neposlední řadě je třeba zmínit, že Divoké prasátko rádi vítáme zpět mezi naší porotou.
Počet recenzí celkem: 233, z toho 163 bystřických a 70 výjezdních recenzí
12.03.2012
Recenze
RECENZE RESTAURACE "RONDO" ALIAS "U ŽIVNÝCH"
Podobně jako minulý týden Čiva, tak tento týden se nám po roce ozval ještě žijící Děda Lebeda (Fr.), čímž nás velmi potěšil. Děda Lebeda si šel po dlouhé době z našetřeného důchodu sednout ven, a říkal si, že když už, tak už do žádné pajzy, ale zrovna do vyhlášené bystřice restauračky
Rondo. Jaké však bylo překvapení porotců, když tento podnik dostal tentokrát dost nízké hodnocení. Nevěříte? Čtěte dlouhatánskou recenzi...
Počet recenzí celkem: 232, z toho 162 bystřických a 70 výjezdních recenzí
08.03.2012
Novinky
ZAHÁJKA MĚNÍ SVÉHO PROVOZOVATELE
Naší redakci se donesla (ne)zaručená informace, že hospoda "Zahájené" změní od 1.4.2012 svého provozovatele. Tím novým by měl být nejbohatší bystřický bezdomovec, který tak rozšíří své hospodské portfolio o další zářez. Snad neudělá ze Zahájky nějaký kafé bar nebo podobnou zhovadilost, případně tam nenajme nějaké neschopné obsluhující, to by tento skvělý podnik určitě pohřbilo. Věřme v lepší zítřky, třeba se nový provozovatel plácne přes kapsu a spraví děckám pískoviště, aby měly maminy a případně i otcové důvod sem chodit i přes den...
04.03.2012
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE PŘEROVSKÉHO "MEDVÍDKA"
Dnešním dnem se vracíme ke zvyklostem v recenzích, zavedeným a dlouhodobě ověřeným. Jednou z těchto zvyklostí byla a bude, že první neděli v měsíci zveřejňujeme výjezdní recenze, tedy pokud zrovna nějaké máme skladem. Po více než roce se nám ozval Čiva, toho času odstěhovaný do Moravskoslezského kraje, a zaslal nám výjezdní recenzi restaurace U medvídka nacházející se v nedalekém Přerově. Jak se chlastá v jiném kraji vám tedy prozradí první výjezdní recenze roku 2012 a jubilejní 70. na našich srnkách.
Počet recenzí celkem: 231, z toho 161 bystřických a 70 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ÚNORU 2012
19.02.2012
Recenze
RECENZE ZREKONSTRUOVANÉHO "DODO PUBU" NA NÁMĚSTÍ
Dodo Pub prošel rekonstrukcí po změně provozovatele a tak se RUMcajs rád vydal tento pub zrecenzovat, protože to tam má rád. Jeho dojmy byly natolik silné a nezapomenutelné, že nám vše sepsal do své recenze. Doporučujeme si ji důkladně přečíst, protože zážitek je to opravdu silný.
Počet recenzí celkem: 230, z toho 161 bystřických a 69 výjezdních recenzí
16.02.2012
Novinky
RUMCAJS SE ZAPOJUJE DO DĚNÍ NA SRNKÁCH
Jak jste si asi povšimli, tak se srnky začínají opět po půlroční pauze, způsobené Candátovou neaktivitou, probouzet k životu. Doposud tomu bylo jen a pouze díky mně, ale již tuto neděli se to změní, neboť plánuji zveřejnit RUMcajsovu recenzi na Dodo Pub, která dopadla hodně hodně ... dobře nebo špatně? Těšte se na neděli, kdy jako vždy vyjde nová recenze na našich srnkách!!!
12.02.2012
Recenze
RECENZE RUSAVSKÉ HOSPODY "U HRADILŮ"
Tato rusavská hospůdka se držela po více než dva roky na čele v
hodnocení všech hospod. Tedy až dodneška, kdy přinášíme aktuální Losovu recenzi na hospůdku U Hradilů. Co bylo příčinou sesazení z trůnu? Čtěte v recenzi.
Počet recenzí celkem: 229, z toho 160 bystřických a 69 výjezdních recenzí
09.02.2012
Novinky
DALŠÍ HOSPODA UZAVŘENA
Hospody se nejen otevírají, viz níže uvedená hospoda U Michala na Chlaščově, ale i zavírají. U některých platí bohužel, u této platí bohudík. Pajzl "U tří šutrů" nebyl nikdy Losovou doménou, a velká část poroty jen souhlasně přikývne. Delší čas to šlo s tímto podnikem z kopce, až se to dostalo do stádia, kdy byl tento podnik otevřený jen pátky a soboty, něco jako spešl klub. Ale ani to nepřilákalo dost návštěvníků, a tak se brány tohoto pajzlu počátkem roku definitivně zavřely. Jak se tam chlastávalo, to si můžete přečíst hned v devíti recenzích, které jsou historicky na tento podnik sepsány, ale z celkového hodnocení 2.72 bodu hned poznáte, že nic moc. Proto říkáme, R.I.P. FOREVER!
05.02.2012
Recenze
RECENZE NOVÉ HOSPODY "U MICHALA" NA CHVALČOVĚ
Po neuvěřitelných 7 měsících vám přinášíme na našich srnkách recenzi. Abychom vám tuto promlku nahradili, tak vpravo v rámečku najdete seznam chystaných recenzí, abyste se mohli dopředu těšit. Dnes vám přinášíme recenzi zcela nové hospody na Chlaščově zvanou podle provozovatele a vrchního v jedné osobě
U Michala. Hospoda se nachází na neobvyklém místě, a sice cca 20 metrů od zaběhlé hospody Pod lipami a přesně naproti přes cestu zavřené hospodě Corone. Je toto umístění na škodu nebo k dobru? To čtěte v dnešní Losově recenzi.
Počet recenzí celkem: 228, z toho 159 bystřických a 69 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LEDNU 2012
29.01.2012
Recenze
MRTVOLKA UZAVŘENA
Po ťinťonech převzali hodpůdku Mrtvolka lidi z okolí BpH a všichni doufali, že se zašlá sláva této legendární hospody vrátí v plné síle. Bohužel opak je pravdou, a tak oznamujeme, že je tato hospoda uzavřena. Doufejme, že její provoz někdo převezme, abychom si její atmosféru ještě v budoucnu užili...
28.01.2012
Novinky
CANDÁT SESAZEN Z POSTU ŠÉFREDAKTORA
Candátovo půlroční působení na srnkách je u konce. Jeho totální neaktivita jej odsoudila k odsunu zpět na původní místo inovátora srnek, i když i tam bude asi neužitečný. Abychom jej však jen nehanili, tak Candát byl a dlouhodobě je sponzorem a majitelem domény "pajzly.cz", kterou po mnoho let platí ze svého slabého toneťáckého platu, za což mu děkujeme. Staronovým šéfredaktorem se stává opět Los, který nechce nechat srnky umřít a pokusí se jim získat zpět zašlou slávu. Hurá.

NEJBLIŽŠÍ RECENZE
 

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

BELMONDŮV KOUTEK


KONTAKT
los@pajzly.cz
ICQ: 230-912-661