Tak co je nového v našich hospodách?

   

       
 

 

Novinky dle roku:

2013  |  2012  |  2011  |  2010  |  2009  |  2008  |  2007  |  2006  |  2005  |  2004  |  2003  |  2002  |  2001

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVENCI 2010
15.08.2010
Recenze
RECENZE LÁZEŇSKÉHO "VAGÓNU"
Letos se Losovi moc nechce chodit do hospod, kde nepředpokládá kvalitu. To se odráží v tom, že jeho recenze se nesou víceméně v pozitivním duchu. Dnešní recenze není výjimkou, nadstandardní hodnocení to jen dokazuje. Dnes vám tedy přinášíme Losovu recenzi na občerstvení Vagón v Lázních.
Počet recenzí celkem: 210, z toho 147 bystřických a 63 výjezdních recenzí
12.08.2010
Novinky
ZMĚNA ZAŘAZENÍ RECENZÍ
Z rozhodnutí nejvyššího vedení tohoto webu došlo k dnešnímu dni ke změně kritéria zařazení recenzí mezi bystřické a výjezdní, a to takovým způsobem, že mezi bystřické se budou počítat jen recenze z Bystřice p. H., Rychlova, Chvalčova, Rusavy, Hostýna, popř. vesnic v okolí uvedených, naopak recenze z přerovského okresu jako ze Křtomile, Dřevohostic, Turovic, Radkovy, ale třeba i z Jankovic a Osíčka, budou zařazeny mezi recenze výjezdní. Toto rozhodnutí je pro tuto chvíli konečné a další recenze budou podle tohoto kritéria již rozdělovány automaticky.
Díky této změně již došlo k přeřazení stávajících recenzí mezi výjezdní, tzn. že se mění i počty, a to z celkového počtu 209 recenzí následovně:
- doposud: 163 bystřických a 46 výjezdních recenzí
- po novu: 146 bystřických a 63 výjezdních recenzí
08.08.2010
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE PIVOVARU V LIPNÍKU N. B.
Plnobodových recenzí je na našich srnkách jako šafránu, protože podle nás žádná hospoda nemůže být až natolik dokonalá, že by se nenašla nějaká chybička. Dnes vám máme tu čest přinést výjezdní recenzi restaurantu Pivovar Lipník, který Myšák skutečně ohodnotil maximem možných bodů. Navíc Myšákova recenze je nejen zajímavě a poutavě napsaná, ale je navíc doplněna o okomentované fotografie, což se v poslední době už moc nevidí.
Počet recenzí celkem: 209, z toho 163 bystřických a 46 výjezdních recenzí
05.08.2010
Novinky
ČTENÁŘŮM NEPŘÍSTUPNÁ OBLAST PRO POROTCE
Někteří si možná již všimli, že se vpravo od tohoto textu objevily dvě nová pole pro vyplnění jména a hesla. Tyto jsou určeny pro porotce, aby se mohli zalogovat do veřejnosti nepřístupné části našich srnek, a tam mohli shlédnout zajímavé informace a fotografie ze srazů poroty, které nechceme veřejně prezentovat všem čtenářům.
01.08.2010
Recenze
RECENZE RESTAURACE "TESÁK"
Už jste někdy chlastali ve stínu tisíců vlaječek? Že ne? A chtěli byste? Pak si přečtěte dnešní Losovu recenzi na restauraci Tesák, ve které vám přiblíží, jestli se vyplatí sem zajít.
Počet recenzí celkem: 208, z toho 163 bystřických a 45 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVENCI 2010
25.07.2010
Recenze
RECENZE HOTELU "ŘÍKA" NA CHVALČOVĚ
Los stále častěji opouští bystřické luhy a háje a vydává se i do vzdálenějších hospůdek, kam se normálně bystřičák nevydá dát si pivko dvě. Tentokrát Los uvídl na Chlaščově v sítích místního legendárního rodinného hotýlku Říka. Toto restaurační a ubytovací zařízení Los recenzuje již počtvrté na těchto srnkách, a tak můžeme srovnávat, jestli se tam něco lepší anebo horší. A jak je z dnešní recenze zřejmé, k horšímu to tam rozhodně nejde, což může všechny návštěvníky jen těšit.
Počet recenzí celkem: 207, z toho 162 bystřických a 45 výjezdních recenzí
18.07.2010
Recenze
RECENZE "SOKOLKY"
Aniž to bylo v novinkách roku 2001 zmíněno, Sokolka je pravděpodobně první zrecenzovanou hospodou na těchto srnkách. Od té doby se tak stalo již mnohokrát a z výsledků recenzí je zřejmé, že tento nadstandardní podnik je stálicí mezi bystřickými pivními zařízeními. Výjimku v tom nepřinesla ani dnešní Losova recenze knajpy Sokolka, která tato slova jen potvrzuje. Co ale chcete kritizovat, když není co? I tak ale dnešní recenze určitě není nudná a je hodná k několikerému přečtení.
Počet recenzí celkem: 206, z toho 161 bystřických a 45 výjezdních recenzí
15.07.2010
Novinky
ZNOVUOTEVŘENÍ HNED TŘÍ HOSPOD
Dnes máme pro vás jednu mimořádně radostnou zprávu. Znovu se potvrzuje pravidlo, že hospody jsou nesmrtelné, protože hned tři dočasně uzavřené hospody znovu otevřely své brány a vítají své návštěvníky. O které hospody se jedná? Tak první byla otevřena hospoda "Na rožku" hned vedle nového Lidlu, ze které se ovšem stala vietnamská nonstop herna (recenze 2009, 2008 a 2005). Dále byl otevřen rychlovský šenk "U Valacha", kde to snad nový provozovatel vezme plně do ruky a posezení zde bude více příjemné (recenze 2007 a 2006). No a nakonec se otevřela chvalčovská hospůdka "U Králů", kde to po zemřelém bývalém majiteli převzala osoba z rodiny, takže přejeme hodně úspěchů v okolní nabité chvalčovské konkurenci (recenze 2008, 2008-2 a 2003). Naši porotci již některé z těchto hospůdek navštívili, takže vám přineseme jejich aktuální hodnocení. Hurá!
11.07.2010
Recenze
RECENZE PENZIONU "OVČÁRNA" NA HOSTÝNĚ
Los se v rámci dlouhé odmlky aktualizací věnoval poctivému recenzování, a plody jeho pivní práce se začínají projevovat. Dnes vám přinášíme již druhou letošní recenzi hostýnské hospůdky Ovčárna. Jedná se o kandidáta na nejlépe hodnocenou hospodu v roce 2010, alespoň podle Losovy recenze to tak vypadá, takže všichni vzhůru na Hostýn.
Počet recenzí celkem: 205, z toho 160 bystřických a 45 výjezdních recenzí
08.07.2010
Novinky
HOSPODA "U JEŽKA" VYHOŘELA
Bystřické okolí přišlo o jednu hospodskou legendu, a sice o Penzion U Ježka nacházející se na půl cestě mezi Rajnochovicemi a Bernátkou (tzn. rozcestím mezi Tesákem a Trojákem u bývalé, dnes již taktéž zlikvidované, pily). Pro mnohé z vás dnešní zpráva určitě není novinkou, protože tato hospůdka vyhořela již před více než dvěma měsíci, nicméně nám se podařilo zajistit exkluzivní fota pořízené údajně jen pár dní po této zkáze, které vám tímto přinášíme - viz foto 1, foto 2 a foto 3. Vzpomínejme na tuto hospůdku v dobrém, byla sice recenzována jen jednou v roce 2006, nicméně její kvality dosahovaly takových výšin, že i porota zde hodlala uskutečnit jeden ze svých zimních srazů. RIP.
04.07.2010
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE BRNĚNSKÉHO "PIVNÍHO DVORA"
Dnes vám přinášíme krátkou recenzi hospody, kam nikdo z nás asi jen tak nezavítá. Nachází se v Brně na ulici Křenová, tzn. skoro v centru. A to je tak vše, co o ní víme, na mapě nelze najít a ani z popisu v recenzi nenívíce zřejmé. No, snad to ale moc nepokazí dojem a vy si vychutnáte recenzi hospody Pivní dvůr bez nijakých předsudků.
Počet recenzí celkem: 204, z toho 159 bystřických a 45 výjezdních recenzí
01.07.2010
Novinky
HOSPODY, KTERÉ DOPORUČUJEME!!!
Léto je tady!!! A s ním velká žízeň a spousta otevřených zahrádek, kde je možno dát si solidní pivko v solidním prostředí (typické restauračky musí v tomto případě prominout). Byť nejsme vševědoucí, tak přesto se dnes budeme snažit doporučit vám některé hospůdky jednak v Bystřici p. H. a jednak v nejbližším okolí. Takže jdeme na to.

Doporučené hospody, restaurace a pivnice v Bystřici p. H.:
- Zahájené: sice průměrné pivko, ale zato nejkrásnější zahrádka
- Sokolka: nejlepší pivo a nostalgické prostředí typické čtyřkové hospody
- U dvou lvů: vietnamčík vám naservíruje vynikající pivko několika značek
- Vagón: skvělé pivko v přenádherném prostředí s výhledem na Bystřici

Doporučené hospody, restaurace a pivnice mimo Bystřici p. H.:
- U kůlu Rusava: vynikající turistická hospůdka u cesty s dobrým pivkem
- Ovčárna Hostýn: skvělé pivo v krásném prostředí na Hostýně
- Říka Chvalčov: vynikající Budvárek v rodinném prostředí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVNU 2010
27.06.2010
Recenze
RECENZE "BINGO BARU" ALIAS DŘÍVĚJŠÍ "OSMIČKY"
Po hrozivé odmlce hlásíme, že jsme opět zde a můžeme tak pokračovat v recenzování nejen bystřických putyk. A začneme tedy tam, kde jsem skončili, tzn. dnes nás čeká Davulkova recenze baru s názvem Bingo Bar, nacházející se na křižovatce U Benetkového. Pro ty, kteří netuší, o který pajzl se jedná, tak připomínáme, že tento bar dříve nesl dlouhá léta lidový název "Osmička"...
Počet recenzí celkem: 203, z toho 159 bystřických a 44 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V DUBNU 2010
18.04.2010
Recenze
RECENZE RUSAVSKÉ HOSPŮDKY "U HRADILŮ"
Dnes pro vás máme jednu lahůdku, a sice recenzi nejlépe hodnocené hospůdky za rok 2009. Jmenuje se U Hradilů, pracovní název pak používáme "Hráškovka", protože vše je v této hospodě zelené, i budova sama. Potvrdí se, že se na Rusave chlastá lépe než v Bystřici anebo ne? To si přečtěte v dnešní recenzi doplněné o devět fotografií včetně komentářů.
Počet recenzí celkem: 202, z toho 158 bystřických a 44 výjezdních recenzí
15.04.2010
Novinky
NOVÁ ANKETA
Ještě nezačalo ani jaro a už otravujeme s letním srazem poroty, že? No to je sice fakt, ale po neúspěšném zimním srazu raději nenecháváme nic na poslední chvíli a raději to rozjíždíme dřív. Vpravo od tohoto textu najdete novou anketu, kde se každý může vyjádřit a hlasovat pro tu hospodu, ve které by rád strávil letní sraz poroty v tomto roce. Sice je anketa určena hlavně pro porotce, nicméně hlasovat může úplně každý a aspoň tak svým hlasem pomoci doporučit opravdu tu nej hospodu pro tuto příležitost. A že tam spousta hospod chybí, takže jak jsme tedy hospody pro sraz vybírali? Odpověď je jednoduchá - jsou to ty nejlepší hospody dle dlouhodobého hodnocení v naší sekci Recenze.
11.04.2010
Recenze
RECENZE MAŠINKOVÉ RESTAURACE "VÝTOPNA" V BRNĚ
Dnes vám přinášíme jednu lahůdku z Brna, kterou nám zaslala naše pravidelná čtenářka, která jinak nechce být jmenována. Toto respektujeme a zároveň děkujeme za zhodnocení speciálně upravené brněnské restaurace Výtopna. Co je na této restauraci tak speciální? Čtěte dnešní recenzi doplněnou o spostu fotografií! Vzhledem k tomu, že tato hospůdka nebyla ohodnocena dle obvyklých kritérií, vlastně bodově nebyla ohodnocena vůbec, zařazujeme ji tudíž netypicky do sekce Knihovna.
Počet recenzí celkem: 201, z toho 157 bystřických a 44 výjezdních recenzí
08.04.2010
Novinky
NEJLEPŠÍ HOSPODY JSOU MIMO BYSTŘICI
Když naše porota v mezičase procházela dosavadní recenze zveřejněné na našich srnkách, s hrůzou jsme zjistili následující skutečnost - na prvních sedmi místech dle celkového pořadí kvalit se vyskytují hospody mimo Bystřici, tzn. že nejkvalitnější bystřickou hospodou je Zahájka až na osmém místě!!! Toto je totálně frustrující skutečnost, protože aby si člověk kvalitně poseděl, musí opravdu opustit bystřické území a vyrazit za její hranice. A to není v pořádku...
04.04.2010
Recenze
200. RECENZE, DNES PENZIONU "U KŮLU"
A je to tady, dosáhli jsme dalšího milníku v historii těchto srnek. Dnešní recenze je opravdu již dvoustou recenzí, počítaje do toho samozřejmě jak recenze bystřických, tak recenze nebystřických hospod. Dnešní slavnostní okamžik tudíž korunujeme dlouhou, předlouhou recenzí z pera šéfredaktora Losa, a to na rusavskou hospůdku, která navíc na našich srnkách ještě nebyla recenzována (a že už takovýchto hospůdek je opravdu poskrovnu). Její neotřelý název je U kůlu a nachází se u cesty kousek před rusavskou přehradou. Recenze je opravdu zajímavá, doplněná o plnou třináctku krásných fotografií, a navíc rozšířená o nové hodnotící kritérium (!!!), takže vzhůru do čtení.
Počet recenzí celkem: 200, z toho 157 bystřických a 43 výjezdních recenzí
01.04.2010
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V BŘEZNU 2010
- návštěvnost: 472 přístupů/měsíc, tj. cca 15 přístupů za den
- novinky: 22.3.2010 jsme oslavili 4 roky na doméně www.pajzly.cz
- porota: z důvodu nezájmu byl zrušen zimní sraz poroty
- recenze: Ovčárna (RUMcajs), Pod lipami (Los), U tří šutrů (Los),
   Pizzabar Angelo (Děda Lebeda Fr.)

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V BŘEZNU 2010
28.03.2010
Recenze
RECENZE LUXUSNÍ RESTAURACE "ANGELO"
Johohó, námořníci, Děda Lebeda opět našetřil ze svého důchodu a s vidinou třináctého důchodu slíbeného mu Ducem z ČSAD vydal se postít svou návštěvou jeden z těch nejluxusnějších podniků v bystřickém maloměstě. Tímto vám přinášíme neotřelou recenzi pizzerie Pizzabar Angelo. Jen tak na okraj připomínáme, že se jedná o 199. recenzi na našich srnkách - příští neděli tedy oslavíme 200. recenzi, kterou uklohnil Los. O jakou recenzi půjde? Nechejte se překvapit. Stálí porotci, kteří mají přístup k tajnému souboru, si to tam mohou přečíst již dnes, ostatní vydržte. Těšte se!!!
Počet recenzí celkem: 199, z toho 156 bystřických a 43 výjezdních recenzí
25.03.2010
Novinky
4. NAROZENINY NA DOMÉNĚ "WWW.PAJZLY.CZ"
V dnešních dnech je to již čtyři roky, co naše srnky fungují na doméně "www.pajzly.cz". Hurá!!!
21.03.2010
Recenze
DRUHÁ RECENZE "U TŘÍ ŠUTRŮ"
V rámci objektivity se náš milovaný Los obětoval a zašel nám letos již podruhé zrecenzovat hospodu U tří šutrů, protože první recenze sepsaná Sajdakem byla velmi krátká, nicneříkající a s až příliš negativním bodovým ohodnocením. Proto v krátkém čase zveřejňujeme recenzi novou, snad trochu objektivnější, ale zcela jistě delší a něco vypovídající. K dnešní recenzi máme hned dvě zajímavosti. Za prvé si nejsme vůbec ale vůbec jisti, zda-li se tato hospoda ještě jmenuje U třech šutrů; podle nás je po změně provozovatele prozatím bezejmenná, ale snad nebude vadit, když použijeme zažitý název. Za druhé se tímto tato hospoda stává nejčastěji recenzovaným pajzlem na našich srnkách, protože se jedná již celkem o devátou recenzi.
Počet recenzí celkem: 198, z toho 155 bystřických a 43 výjezdních recenzí
14.03.2010
Recenze
DRUHÁ RECENZE CHVALČOVSKÉ PUTYKY "POD LIPAMI"
Minulý měsíc jsme měli čest na našich srnkách přivítat historicky první recenzi této chvalčovské hospody sepsanou RUMcajsem a nyní je tu již druhá verze. Je sice fakt, že Los tehdy s RUMcajsem v jeden večer, ale z nedostatku recenzentského materiálu jsme se rozhodli jejich recenze uveřejnit samostatně, byť jsou jejich názory, pocity a hodnocení obdobné. Tímto tedy představujeme Losovu verzi recenze pajzlu Pod lipami alias "Kabaňi", nacházející se u cesty na Chvalčově hned vedle hasičské stanice.
Počet recenzí celkem: 197, z toho 154 bystřických a 43 výjezdních recenzí
11.03.2010
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V ÚNORU 2010
- návštěvnost: 500 přístupů/měsíc, tj. cca 18 přístupů za den
- novinky: informace o uzavření rychlovské hospody "U Valacha"
- porota: vyřazení Plachťáka z poroty
- recenze: Best (Los), Pod lipami (RUMcajs), Zahájené (Davulka)
- výjezdní recenze: U Šotka, Valmez (Myšák)
- pivovary v ČR: informace o pivovaru Chodovar
07.03.2010
Recenze
RECENZE RESTAURACE "OVČÁRNA" NA HOSTÝNĚ
Porota chodí na Hostýn docela pravidelně, byť ne vždy spolu, ale tamtamy vyprávějí bajky o tom, kdo, kde, kolik a čeho požil. Tentokrát se RUMcajs odhodlal jedno ze svých posezení v hostýnské legendární hospodě Ovčárna popsat a zaslat ve své aktuální recenzi.
Počet recenzí celkem: 196, z toho 153 bystřických a 43 výjezdních recenzí
04.03.2010
Porota
ZRUŠENÍ ZIMNÍHO SRAZU POROTY
Bohužel musíme dnes oznámit, že plánovaný sobotní zimní setkání poroty se ruší, a to z důvodu absence drtivé části původně potvrzených účastníků. Tímto tedy oznamujeme, že neplánovaný mezivánoční předsraz za účasti Losa, Divokého prasátka, RUMcajse a Dědy Lebedy považujeme za sraz regulérní. O termínu letního srazu, který tentokrát doufáme, že vyjde bez problémů, budeme na těchto srnkách včas informovat.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ÚNORU 2010
28.02.2010
Recenze
DRUHÁ LETOŠNÍ RECENZE HOSPŮDKY "ZAHÁJENÉ"
Jak tak sledujeme, tak Zahájka je hojně navštěvovaná hospoda, a z toho důvodu počet jejích recenzí roste skoro geometrickou řadou. Dnešní recenzi nám přináší čerstvý právoplatný recenzent Davulka, který hospůdku Zahájené docela zkritizoval. Snad jen poznámka: Davulka si určitě časem vypiluje gramatiku a styl, možná začne používat velká a malá písmena tak jak se má, časem snad i diakritiku; zatím jsme se snažili upravit jeho recenzi do čtecí podoby; promiňte mu to, je to nováček...
Počet recenzí celkem: 195, z toho 152 bystřických a 43 výjezdních recenzí
25.02.2010
Pivovary
INFORMACE O RODINNÉM PIVOVARU CHODOVAR
Po neuvěřitelné době, přesně po roce a čtvrt, vám přinášíme pokračování našeho seriálu o pivovarech v ČR. Doposud jsme zveřejnili údaje o sedmi pivovarech, tím osmým je dnes rodinný pivovar v Západních Čechách pod názvem Chodovar. Že o tomto pivovaru nemáme na Moravě ani ponětí? Tak čtěte náš nejnovější příspěvek.
21.02.2010
Recenze
PREMIÉROVÁ RECENZE "POD LIPAMI" NA CHVALČOVĚ
Původně chtěl s RUMcajsem tuhle sepsat společně i Los, který tehdy s RUMcajsem v dané hospodě popíjel. Bohužel nedostatek recenzí od jiných recenzentů přesvědčil Losa, aby svou verzi recenze posunul na další měsíc. Tímto vám tedy představujeme premiérovou recenzi na dosud nezrecenzovanou chvalčovskou hospůdku Pod lipami alias "Kabaňa", pro dnešek podepsanou RUMcajsem. Bohužel, fota chybí, ale i tak je recenze dost zajímavá.
Počet recenzí celkem: 194, z toho 151 bystřických a 43 výjezdních recenzí
18.02.2010
Novinky
INFORMACE O DALŠÍ UZAVŘENÉ HOSPODĚ
Jak jsme uvedli v novince ze dne 28.1.2010, v Bystřici a okolí byly uzavřeny 3 hospody. Jestli to bylo kvůli krizi anebo k tomu byl jiný důvod, to asi nezjistíme, ale co se nám bohužel podařilo zjistit je, že náš výčet uzavřených hospod nebyl úplný. Tímto tedy daný seznam rozšiřujeme o další uzavřený podnik, a sice rychlovsko-bystřickou hospodu "U Valacha", která byla na našich srnkách zrecenzována hned dvakrát, a to v letech 2006 a 2007.
Tuto změnu jsme zaznamenali do sekce Recenze.
14.02.2010
Recenze
RECENZE RESTAURACE "BEST"
Stopadesátá bystřická recenze je tu a tu si Los schoval pro sebe a svou aktuální recenzi na restauraci Best nacházející se u řeky nad bývalou saunou a nad jedinou diskotékou téhož jména jako recenzovaný podnik. Chcete vědět, jestli Best je nebo není best? Čtěte recenzi.
Počet recenzí celkem: 193, z toho 150 bystřických a 43 výjezdních recenzí
10.02.2010
Porota
KONEC PLACHŤÁKA V POROTĚ
Dnes pro vás máme jednu velmi smutnou zprávu, a sice, že náš člen poroty Plachťák, kterého jsme v posledním roce marně přemlouvali k opětnovné spolupráci. Důvodem k jeho nečinnosti je fakt, že se přestěhoval do Práglu, kde nám opravdu nemůže až tak pomoci s recenzemi bystřických hospod, ale na druhou stranu tam je zase hospod tisíce. Nedá se nic dělat, Plachťáku, díky za dosavadní recenze, a veřme, že se nám ještě někdy ozveš s nějakou recenzí. R.I.P.
07.02.2010
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE NA LEGENDU "U ŠOTKA" VE VALMEZU
Myšák žije. Po více než roční pauze se ozval a poslal recenzi. A jakou!!! jedná se o první výjezdní recenzi tohoto roku. Legenda mezi pajzly ve Valmezu se jmenuje Šotek a jedná se o totální knajpu kdysi oblíbenou ajznboňáky. I Los se musí přiznat, že tu před více než deseti lety prochlastal nemálo peněz a zdraví. Navíc nám Myšák poslal celou řadu kvalitních fotek i s popisem a tak je ná ctí jeho recenzi dnes představit.
Počet recenzí celkem: 192, z toho 149 bystřických a 43 výjezdních recenzí
04.02.2010
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V LEDNU 2010
- návštěvnost: 513 přístupů/měsíc, tj. cca 16,5 přístupů za den
- novinky: návštěvnosti srnek v letech 2003-2009, udělení diplomu pro
  nejlepší hospodu roku 2009 hospodě U Hradilů na Rusavě
- recenze: Zahájené (Divoké prasátko), U Šicáka (Davulka), U tří šutrů
  (Sajdak), Černá Hora (Los)
- porota: nový člen stálé poroty Davulka
- anketa: stanovení termínu zimního setkání poroty 2010

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LEDNU 2010
31.01.2010
Recenze
RECENZE NA BÝVALOU SAUNU "ČERNÁ HORA"
Je načase, abychom trochu napravili reputaci našich srnek a přinesli občas recenzi zajímavou, neodbytou a něco říkající. Vzhledem k mrtvolnému tichu od jiných porotců se toho musel zhostit sám převelký šéfredaktor Los, který kvůli členářům navštívil i svůj totálně neoblíbený pajzl Bar Černá hora. Jaké bylo Losovo překvapení, když zjistil, že se tu narozdíl od předchozích let docela v pohodě zachlastat. Nevěříte? Čtete Losovu recenzi.
Počet recenzí celkem: 191, z toho 149 bystřických a 42 výjezdních recenzí
28.01.2010
Novinky
INFORMACE O UZAVŘENÝCH HOSPODÁCH
Krize asi dolehla i na bystřickou hospodskou scénu. Tímto vás s lítostí informujeme o tom, že během krátké doby byly zavřeny hned tři hospody:
"Na rožku": dlouhodobě málo navštěvovaná, byť příjemná, denní hospoda; hlavními návštěvníky byli dělníci chodící sem místo oběda; večer jste zde neposeděli, neb zavírali již ve 21:00 hod.
"Corone": chvalčovská krátce otevřená a to rychleji zavřená hospoda, nacházející se naproti dlouholeté legendě Pod lipami; za krátkou existenci jsme stihli pouze jednu recenzi; asi jsme o nic nepřišli
"U králů": další z chvalčovských legend, kde se každý z nás alespoň jednou v životě pořádně nametl; v poslední době neudržovaná a skoro nenavštěvovaná; i tak říkáme škoda
Všechny změny jsme zaznamenali do sekce Recenze.
24.01.2010
Recenze
KRÁTKÁ RECENZE "U TŘÍ ŠUTRŮ"
Do Losí pošty přistála před časem recenze hospody U tří šutrů od nového neznámého recenzenta Sajdaka. Jeho recenze je ultrakrátká, nicneříkající a hodnocení nesmyslné, nicméně jsme tu od toho, abychom zveřejňovali všechny recenze bez výjimek a bez cenzury. Začínáme ovšem uvažovat o tom, že to změníme ...
Počet recenzí celkem: 190, z toho 148 bystřických a 42 výjezdních recenzí
21.01.2009
Novinky
NÁVŠTĚVNOST SRNEK V LETECH 2003 - 2009

Klikněte na obrázek pro zvětšení
17.01.2010
Recenze
RECENZE HOSPODY "U ŠICÁKA" ALIAS "YTONG"
První recenze v roli stávajícího člena poroty Davulky nás zavede do hospody nacházející se na křižovatce U Benetkového, naproti Bingo Baru, s nejasným názvem. My jsme si ji nazvali U Šicáka podle jména majitele, anebo taktéž "Ytong" podle materiálu, kterého se při stavbě této nové hospody povalovalo kolem tuny a tuny.
Počet recenzí celkem: 189, z toho 147 bystřických a 42 výjezdních recenzí
14.01.2010
Porota
NOVÝ POROTCE DAVULKA
Hurá, naše stálá porota se po dlouhé době konečně taky rozrůstá, a nejen zužuje. Tímto vám tedy s radostí představujeme nového člena stálé poroty Davulku, který tímto začíná využívat veškerých výhod porotce, jako např. účastnit se pravidelných srazů poroty, přístup k utajeným souborům na webu s neveřejnými novinkami apod. Gratulujeme a na blížícím se 4. zimním srazu poroty očekáváme zápisné!
10.01.2010
Recenze
RECENZE JEDNÉ Z NEJLEPŠÍCH HOSPOD "ZAHÁJENÉ"
A máme tu první recenzi v roce 2010. Jedná se o první recenzi v měsíci, tudíž by to měla být dle zvyků výjezdní recenze, nicméně nyní činíme výjimku a předkládáme recenzi od velmi aktivního Divokého prasátka na sídlišťskou legendu mezi legendami Zahájené. Hodnocení této hospody roku 2007 je opět vysoké, tak jak se dalo očekávat, takže přejeme příjemné čtení.
Počet recenzí celkem: 188, z toho 146 bystřických a 42 výjezdních recenzí
07.01.2010
Novinky
NEJLÉPE HODNOCENÁ HOSPODA ROKU 2009
V roce 2009 se hodnocení hospod ztěžka dostávalo nad hranici 4 bodů z celkových 5-ti možných, nicméně na samotný závěr roku nám Divoké prasátko přineslo recenzi na rusavskou hospodu a restauraci U Hradilů, která s přehledem danou laťku překonala. Tímto tedy naše porota uděluje této hospodě diplom za nejlépe hodnocenou hospodu v roce 2009. Asi se divíte, proč udělujeme tento diplom hospodě mimo Bystřici p. H. Je to právě proto, že ctíme naše motto "Recenze (nejen) bystřických hospod", tzn. že hospůdky i v blízkém bystřickém okolí považujeme za vlastní, tuzemské, místní. Gratulujeme a diplom co nejdříve fyzicky doručíme provozovatelům uvedeného hospodského zařízení.
03.01.2010
Porota
TERMÍN ZIMNÍHO SETKÁNÍ POROTY
Již počtvrté v zimě, a celkem již poosmé, se uskuteční setkání poroty našich srnek, včetně bývalých porotců a dalších přátel. Na výběr jsou 3 možné termíny, vždy v sobotu, a to buď 23.1., 20.2. anebo 6.3.2010. Napravo je nová anketa, kde můžete hlasovat, který termín vám nejvíce vyhovuje. Prosíme tedy, hlasujte, ať jsme si jisti, že účast bude hojná.

ZÓNA PRO POROTCE

Jméno: Heslo:  


AKTUÁLNĚ
NEJBLIŽŠÍ RECENZE
29.8. Rondo (Los)
5.9. Tenisklub (Los)

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
BELMONDŮV KOUTEK

FOTO ROKU

Pro nás srozumitelné ...

REKLAMA

KONTAKT
los@pajzly.cz
ICQ: 230-912-661