Tak co je nového v našich hospodách?

   

       
 

 

Novinky dle roku:

2013  |  2012  |  2011  |  2010  |  2009  |  2008  |  2007  |  2006  |  2005  |  2004  |  2003  |  2002  |  2001

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V PROSINCI 2009
31.12.2009
Novinky
TERMÍN ZIMNÍHO SETKÁNÍ POROTY
Již počtvrté v zimě, a celkem již poosmé, se uskuteční setkání poroty našich srnek, včetně bývalých porotců a dalších přátel. Na výběr jsou 3 možné termíny, vždy v sobotu, a to buď 23.1., 20.2. anebo 6.3.2010. Napravo je nová anketa, kde můžete hlasovat, který termín vám nejvíce vyhovuje (Los navrhuje onen únorový termín - pozn. red.). Prosíme tedy, hlasujte, ať jsme si jisti, že účast bude hojná.
27.12.2009
Novinky
PF 2010
Děkujeme všem příznivcům, přispěvovatelům a čtenářům našich srnek pajzly.cz za jejich zájem o naši činnost a věříme, že vám budeme i nadále přinášet žhavé novinky z pivnic, hospod, restaurací a hotelů Bystřicka a pokud možno širokého okolí. Hodně draků, málo kocovin a zdravá játra vám do nového roku 2010 přeje vaše porota.
20.12.2009
Recenze
RECENZE RESTAURACE "HRÁŠKOVKA" NA RUSAVĚ HOŘANSKU
Trochu jsme vyměnili pořadí slibovaných recenzí, abychom neměli 3 recenze jedné hospody v jednom roce - i tak tu bude za chvíli "přezahájkováno". Divoké prasátko se vydalo brouzdati hostýnské vrchy a hory a po sestupu na Rusavu narazilo na dosud nezrecenzovanou hospůdku světle zelené, hráškové, barvy. Odtud pracovní název "Hráškovka", byť oficiální název zní U Hradilů. Před Vánoci vám tudíž servírujeme další skvělou, dlouhou a zajímavou recenzi od Divokého prasátka, doplněnou o perfektní aktuální fotky. Více takových!
Počet recenzí celkem: 187, z toho 145 bystřických a 42 výjezdních recenzí
17.12.2009
Novinky
NEJNOVĚJŠÍ RECENZE
Díky píli několika porotců oznamujeme, že výpadek v recenzích bude pouze týdenní, tzn. že již tuto zlatou neděli na vás vybafne recenze Divokého prasátka na hospodu Zahájené, přístí poslední neděli v roce pak Losova recenze hostýnské Ovčárny, a hned začátkem roku sáhodlouhá recenze plná fotek na dosud nerecenzovanou hospodu "Hráškovka" na Rusavě na Hořansku. Taktéž se činil nejnovější (dosud nezařazený, protože nezaslal o sobě údaje) člen poroty Davulka, který nám v lednu naservíruje hned dvě recenze, a to na Zahájku a pak na Ytong alias U Šicáka u Benetkového. Hurááá!
13.12.2009
Novinky
ZTRÁTA DAT
Určitě jste se dnes těšili na Davulkovu recenzi na Zahájku, příští týden na Losovu recenzi Ovčárny na Hostýně a další. Bohužel vás musíme zklamat, náš harddisk vypověděl službu a tak jsou veškeré připravované recenze nenávratně fuč. Proto žádáme všechny, kteří nám své recenze zaslali, aby tak učinili znovu. Děkujeme za pochopení.
10.12.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V LISTOPADU 2009
- návštěvnost: 463 přístupů/měsíc, tj. cca 15,5 přístupů za den
- novinky: 5. výročí Losova šefredaktorství
- recenze: Na klempírně, Rondo, Pizzabar Angelo (vše Davulka)
- výjezdní recenze: Šuplík (Čiva)
- knihovna: historie recenzí bystřických hospod
06.12.2009
Recenze
RECENZE PENZIONU "REJVÍZ" V JESENÍCÍCH
Divoké prasátko zvětšil svůj recenzentský rádius a zajel si zachlastat do Jeseníků. Kromě celé řady soukromých ožíraček naštěstí stihl navštívit i jednu z nedalekých putyk, a ze své cesty také zaslat výjezdní recenzi. Jedná se o recenzi restaurace v Penzionu Rejvíz ve stejnojmenné osadě, nacházející se cca 20 km východně od města Jeseník. Konečně po delší době tu máme skvělou, obsáhlou a zajímavou recenzi, navíc doplněnou spoustou superoidních fotek.
Počet recenzí celkem: 186, z toho 144 bystřických a 42 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LISTOPADU 2009
29.11.2009
Recenze
RECENZE PIZZERIE "ANGELO"
A máme tady slibovanou třetí recenzi v pořadí od nového člena poroty Davulky. Opět se jedná o recenzi velmi krátkou, nezáživnou, bez fotek a nicneříkající, nicméně i tak děkujeme Davulkovi, protože ostatní členové poroty mlčí, mlčí a mlčí. Dnes pro vás máme připravenu recenzi sídlišťské restauračky s bowlingem Pizzabar Angelo. Jakmile nám Davulka zašle o sobě nějaké údaje, bude uveden mezi ostatní řádné a "aktivní" členy stálé poroty.
Počet recenzí celkem: 185, z toho 144 bystřických a 41 výjezdních recenzí
22.11.2009
Recenze
RECENZE SNOBÁCKÉ RESTAURAČKY "RONDO"
Letos se jedná již o druhou recenzi této hotelové restaurace, kam sice rádi občas zajdeme s fanynkami našich srnek na véču, ale bohužel v tomto snobáckém pajzlu není možné ožrat si držku aniž by člověk nebyl sledován kritickými pohledy jak obsluhy tak rádoby důležitých bystřických podnikatelů. Čtěte tudíž Davulkovu recenzi na restauraci Rondo.
Počet recenzí celkem: 184, z toho 143 bystřických a 41 výjezdních recenzí
15.11.2009
Recenze
RECENZE PAJZLU "NA KLEMPÍRNĚ"
Nevíme, co je to dnes za móresy, ale máme tu další kratičkou recenzi, bez diakritiky, bez zájmu a bez emocí, podobně jako tomu bylo minulý měsíc od jiného recenzenta. I tak díky za ni. Dnešní recenzi nám poslal nový recenzent Davulka, který se co nejdříve stane právoplatným členem naší poroty, protože zaslal již tři recenze, které máme sice dusud v archivu, nicméně tento měsíc je jednu po druhé zveřejníme. Jeho první recenze je na hospodu Na klempírně.
Počet recenzí celkem: 183, z toho 142 bystřických a 41 výjezdních recenzí
11.11.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V ŘÍJNU 2009
- návštěvnost: 605 přístupů/měsíc, tj. cca 19,5 přístupů za den
- recenze: U Janči (Nespokojen), Bílá Hora (Děda Lebeda)
- výjezdní recenze: Tavirózsa Étterem (Candát)
08.11.2009
Recenze
RECENZE ROCK CLUBU "ŠUPLÍK" V PŘEROVĚ
Čiva se nám postupně stává hlavním recenzentem hospod v okolních městech a dědinách. A proč ne? Aspoň se dozvíme, jak se v okolí popíjí, a jestli mají tyto venkovní hospody co závidět těm bystřickým, anebo naopak, jestli se mají bystřické hospody co od těch venkovních učit. No, dost řečí, pojďme se mrknout na Čivovu recenzi rockového klubu Šuplík v Přerově.
Počet recenzí celkem: 182, z toho 141 bystřických a 41 výjezdních recenzí
01.11.2009
Porota
Dnes je sice neděle a je nám jasné, že jste se těšili na super novou vybroušenou recenzi, ale dnes vás musíme v tomto smyslu zklamat. Dnes totiž naše srnky slaví již 5. výročí veledůležitého dne historie našich srnek. Ano ano ano, 1.11.2004 se ujal šéfredaktorovství tohoto webu náš milovaný a všemi obdivovaný Los. Nebýt jeho, tak jsou tyto srnky již dávno v propadlišti dějin. Kromě šéfredaktorství je taktéž nejaktivnějším členem poroty. Za to vše mu dík. U této příležitosti opětovně zveřejňujeme komplexní historii recenzí bystřických hospod, tak jak ji sepsal letos v březnu Rumcajs. Losu, díky a vše nejlepší do další práce!!!

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ŘÍJNU 2009
25.10.2009
Recenze
RECENZE "BÍLÉ HORY" ALIAS "U ICELY"
Dědovi Lebedovi po transplantaci nových jater viditelně otrnulo a jeho chlastací apetit se vrací k výkonům v jeho mladých letech (čili v době hospodářské krize 30. let minulého století). V době jeho zažité již druhé celosvětové hospodářské krize začal obrážet hospody z našetřeného důchodu, protože ostatní porotci zarytě mlčí. Tentokrát se stala jeho terčem pivního útoku sídlišťská hospodská legenda Bílá Hora jinak zvaná "U Icely". Jeho recenze je daleko barvitější a zajímavější než z minulého týdne, ale posuďte raději sami.
Počet recenzí celkem: 181, z toho 141 bystřických a 40 výjezdních recenzí
18.10.2009
Recenze
RECENZE HOSPODY "U JANČI" V TUROVICÍCH
Dnes k nám dorazila recenze od nového hodnotitele pod psydonymem "Nespokojen", který pro nás zrecenzoval hospodu U Janči v nedalekých Turovicích. Už podle jména recenzenta si můžete být jistí, jakým směrem se jeho (mimochodem superkrátká, nezáživná, bez diakritiky, bez fotek, bez mapy a bez adresy) recenze ubírá. I přes docela tvrdou kritiku ale celkové hodnocení nedopadlo úplně nejhůř, čemuž se ovšem naše porota dost diví ... fotky a adresa by nebyly?
Počet recenzí celkem: 180, z toho 140 bystřických a 40 výjezdních recenzí
15.10.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V ZÁŘÍ 2009
- návštěvnost: 511 přístupů/měsíc, tj. cca 17 přístupů za den
- recenze: Na Trojáku (Kafka), Zahájené (Děda Lebeda), Vagón (Los)
- výjezdní recenze: Zlatá cihla (Děda Lebeda)
- novinky: Bar 8 se přemístil na místo Baru Davidoff - viz mapa
11.10.2009
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE "TAVIROZSA ETTEREM" U BALATONU
Candát nenechal opět nikoho na pochybách o jeho cestovatelských schopnostech a stejně jako vloni i letos si užíval na Balatonu. A stejně jako vloni tam zachlastal v místní restauračce pod zběsile brutálním názvem Tavirózsa Étterem. Jak dopadlo Candátovo meziroční hodnocení této maďarské krčmy? Čtěte jeho recenzi.
Počet recenzí celkem: 179, z toho 139 bystřických a 40 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ZÁŘÍ 2009
27.09.2009
Recenze
RECENZE LÁZEŇSKÉ LEGENDY "VAGÓN"
Los se nechal přesvědčit k turistickému výletu do Lázní, aby se tam pokochal místními krásami a ochutnal po letech tamní pivko. Následně Los zpracoval více než pozitivní recenzi, kterou s radostí zveřejňujeme. Jo a kam že to Los vlastně šlapal? No přece na skvělý Vagón, kam se stahuje spousta lázeňských i bystřických návštěvníků.
Počet recenzí celkem: 178, z toho 139 bystřických a 39 výjezdních recenzí
20.09.2009
Recenze
RECENZE BYSTŘICKÉ HOSPODY ROKU 2007 "ZAHÁJENÉ"
Děda Lebeda (Fr.) se nám hezky rozchlastal, asi dostal svůj důchod, a tak nás tento měsíc poctil už svou druhou recenzí. Tentokrát si vzal na paškál bystřickou hvězdu mezi hospodami, konkrétně hospodu Zahájené, kde se pije dobře celé porotě. Proto není žádným překvapením, že recenze této hospody, letos již druhá, dopadla více než nedprůměrně.
Počet recenzí celkem: 177, z toho 138 bystřických a 39 výjezdních recenzí
13.09.2009
Recenze
RECENZE BOWLINGU "NA TROJÁKU"
Staří pardálové se k našim recenzentům vracejí. Příkladem byly recenze z minulých týdnů od znovuobživlého Dědy Lebedy či Rumcajse, a dnes od Kafky, který se také letos poprvé vzbudil a seslal na nás dlouhatánskou recenzi na hospodu a bowling Na Trojáku. Jestli mu skoro roční pauza v psaní prospěla nebo ne, posuďte sami při čtení jeho recenze.
Počet recenzí celkem: 176, z toho 137 bystřických a 39 výjezdních recenzí
10.09.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V SRPNU 2009
- návštěvnost: 451 přístupů/měsíc, tj. cca 14,5 přístupů za den
- recenze: Renno (Rumcajs), Tesák (Divoké prasátko)
- výjezdní recenze: U Třech (Dr. Voštěp)
- porota: uskutečnilo se letní setkání poroty 2009
06.09.2009
Recenze
RECENZE "ZLATÉ CIHLY" V OSTRAVĚ
Děda Lebeda vyzkoušel splavnost našich řek a tak si řek, že někam vyrazí. Tentokrát ho jeho koráb zavezl na sever do Ostravy, konkrétně Moravské Ostravy, kde si dal v luxusním hotýlku Zlatá Cihla něco do nosu. Jeho následná recenze je výjimečně zajímavá a doplněná o spoustu fotografií. Díky Dědo Lebedo, doufejme, že vody hned tak neopadnou a my se co nejdříve dočkáme další vodácké recenze.
Počet recenzí celkem: 175, z toho 136 bystřických a 39 výjezdních recenzí
03.09.2009
Novinky
PŘEMÍSTĚNÍ BARU 8
Hospodští nám v tom dělaj pěknej bordel. Bar 8 se dlouhá léta nacházel na křižovatce "u Benetkového". Před několika měsíci se po krátké rekonstrukci přejmenoval na "Bingo Bar". To by nebylo nic tak zvláštního, nicméně jaké bylo překvapení naší poroty, když jsme hospodu nazvanou "Bar 8" objevili na místě, kde se donedávna nacházel bar "Davidoff" ... taky v tom máte bordel? Pro tyto případy jsme pro vás připravili speciální mapu.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V SRPNU 2009
30.08.2009
Recenze
RECENZE LEGENDÁRNÍ HOSPODY "TESÁK"
Hurá, tak jako minulý týden vstal z mrtvých Rumcajs, tak tento týden oznamujeme zmrtvýchvstání Divokého prasátka, který nám zaslal recenzi na oblíbenou hospůdku Tesák, doplněnou o spoustu aktuálních fotek. Jedná se o další recenzi napsanou v systému LERS, který se tímto již zcela osvědčil. Chro!
Počet recenzí celkem: 174, z toho 136 bystřických a 38 výjezdních recenzí
27.08.2009
Novinky
PREZENTACE NA LETNÍ SRAZ POROTY 2009
Zúčastní se:
Los+1, Divové prasátko, Čiva, Rumcajs, Děda Lebeda, Vanďas+1

Nezúčastní se:
Candát, Ozzy, Křemílek, Trpajzlik, Wickerman, Happybob, TJ, Myšák!
23.08.2009
Recenze
RECENZE RENNO CLUBU NA NÁMĚSTÍ
Hurá, Rumcajs žije. Manka ho asi pustila z domovní klece a Rumcajs rychle vyrazil do ulic sepsat po roce recenzi. Teď si vzal na paškál bystřický hnusklub Renno Club, nacházející se na náměstí vedle (podle nás) kvalitnějšího podniku Dodo Pub. Mno, ruku na srce, kdo by se chtěl v Rennu zdržovat? Rumcajs to udělal za nás a tak čtěte jeho recenzi. Poznámka na závěr: recenze byla zaslána pomocí nového systému LERS...
Počet recenzí celkem: 173, z toho 135 bystřických a 38 výjezdních recenzí
20.08.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V ČERVENCI 2009
- návštěvnost: 444 přístupů/měsíc, tj. cca 14 přístupů za den
- recenze: U Nelly (Čiva), Potní dům č. 2 (Ozzy), S-Club (Korzár)
- novinky: LERS
16.08.2009
Recenze
RECENZE PŘEROVSKÉ PIVNICE "U TŘECH"
Na naše srnky zavítal nový recenzent pod psedonymem Dr. Voštěp a na úvod svého působení u nás zaslal dlouhou recenzi na přerovskou pivnici U Třech. Dr. Voštěp se tímto stává čekatelem na členství v naší porotě.
Počet recenzí celkem: 172, z toho 134 bystřických a 38 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVENCI 2009
26.07.2009
Recenze
RECENZE KÓMAŠÁCKÉ HOSPODY "S-CLUB"
Představujeme vám první recenzi zaslanou naší porotě prostřednictvím LERSu, alias Losova E-mailového Recenzentského Systému. Zaslal ji zcela nový recenzent pod psedonymem Korzár, který pro vás zrecenzoval dřevohostický S-Club. Jedná se o recenzi více než krátkou, ale v letošním období recenzentského sucha díky alespoň za ni. Jen pro pořádek, Korzár se stává našim novým čekatelem na členství v naší porotě.
Počet recenzí celkem: 171, z toho 134 bystřických a 37 výjezdních recenzí
20.07.2009
Novinky
LIMOTŘK OPEN FEST OPEN VE KŘTOMILI
19.07.2009
Recenze
RECENZE POUTNÍHO DOMU Č. 2 NA HOSTÝNĚ
Dnes pro vás máme jednu specialitku od Ozzyho, který po dlouhé předlouhé době zrecenzoval zajímavou restauraci na Hostýně s neméně zajímavým a netradičním názvem Poutní dům č. 2. Tato recenze je hlavně zajímavá tím, že tato restauračka byla naposledy zrecenzovaná před neuvěřitelnými pěti lety! Jak tedy jde s touto hospodou čas? Viz Ozzyho recenzi.
Počet recenzí celkem: 170, z toho 133 bystřických a 37 výjezdních recenzí
09.07.2009
Vlož recenzi
LOSŮV E-MAILOVÝ RECENZENTSKÝ SYSTÉM
Pamatujete na CIRS, alias Candátův Inteligentní Redakční Systém? Že ne? Jednalo se vlastně o to, že po kliknutí na sekci Vlož recenzi jste vy čtenáři dostali možnost psát recenzi přímo zde, na webu. Nicméně vzhledem k dlouhotrvajícím potížím a de facto nefunkčnosti tohoto systému musel šéfredaktor zapracovat a tak se na světe objevil LERS, alias Losův Emailový Recenzentský Systém. Jde vlastně úplně o to samé, jako CIRS, dokonce bychom řekli, že i méně dokonalé než CIRS, na druhou stranu ovšem psaní a zasílání recenzí přímo z našich srnek prostřednictvím LERS je oproti CIRS plně funkční!!! Takže všichni, kdo máte sebemenší pocit se vyjádřit ke (ne)kvalitám bystřických hospod, vzhůru do psaní recenzí pomocí LERSu!
05.07.2009
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE PŘEROVSKÉ PUTYKY "U NELLY"
Máme zde nový měsíc a pravidlem je, že první recenze v měsíci bývá vždy výjezdní. I tentokrát pro vás máme jednu připravenu, respektive ji pro vás připravil, sepsal a ohodnotil Čiva. Jedná se o hernu bar U Nelly, v nedalekém Přerově. Upozorňujeme, že Čiva se natolik rozepsal a poslal iks zajímavých fotografií, že si opravdu najděte aspoň 5-10 minut času a v klidu si dnešní recenzi projděte, protože určitě stojí za to.
Počet recenzí celkem: 169, z toho 132 bystřických a 37 výjezdních recenzí
02.07.2009
Novinky
FOTKY Z RUSAVSKÉ HOSPODY "NA ROZCESTÍ"
Před necelým měsícem nám Čiva zrecenzoval pro mnohé neznámou, ale kvalitní, rusavskou knajpu Na rozcestí. Nyní poslal taktéž spoustu fotek této hospody, takže si můžeme udělat představu o tom, jak tato hospoda vypadá.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVNU 2009
28.06.2009
Recenze
RECENZE RÁJE FRIKULÍNŮ "U TŘÍ ŠUTRŮ"
Je tomu skoro na den 8 let, kdy se otevřela činnost těchto srnek, a to konkrétně recenzí na knajpu "U Supa". Po osmi letech vám tedy u příležitosti 8. narozenin našich srnek přinášíme recenzi hospody U tří šutrů, která se nachází právě v místech, kde před dávnem zmíněná hospoda "U Supa".
Počet recenzí celkem: 168, z toho 132 bystřických a 36 výjezdních recenzí
26.06.2009
Novinky
Ano ano, už je tomu skutečně 8 dlouhých let, kdy byla v roce 2001 na našich srnkách zveřejněna historicky první recenze. To, že jsme vytrvali v recenzování tak dlouho, je zásluha vás čtenářů. Děkujeme za podporu a přejeme našim srnkám ještě dlouho aktivních let existence.
21.06.2009
Recenze
RECENZE LETNÍ KNAJPY "TENISKLUB"
No kam ten Los všude nevleze. Pár týdnů nás tady bombarduje recenzama z nóbl podniků, který nikdo z naší poroty snad v životě nenavštívil díky nedostatku peněz, no a tentokrát si vybral další z netradičních hospod. Tato je otevřená jen přes léto a nachází se u tenisových kurtů v parku Zahájené. Na to, že se nachází právě u tenisových kurtů má vpravdě netypický název Tenisklub. A Los se vydal zjistit, jestli se tam dá zajít.
Počet recenzí celkem: 167, z toho 131 bystřických a 36 výjezdních recenzí
18.06.2009
Novinky
UZAVŘENÍ HOSPODY "U TŘÍ ŠUTRŮ"
Donesla se k uším naší poroty zajímavá zpráva, a sice, že se tuto sobotu 20.6.2009 zavírá hospoda U tří šutrů, resp. že je to poslední příležitost, kdy v této hospodě zachlastat, protože od neděle již bude definitivně uzavřena. Co je důvodem k uzavření tohoto úspěšného a frikulíny hojně navštěvovaného podniku, to sice nevíme, ale vzhledem k průměrným recenzím na našich srnkách to ani zjišťovat moc nebudeme. Takže kdo měl tuhle hospodu rád, má dva dny na to, aby zachlastal. R.I.P.!!!
14.06.2009
Recenze
RECENZE HOSPODY "NA ROZCESTÍ" NA RUSAVĚ
No jo, Los sice azšel zrecenzovat již podruhé rusavský Čecher, ale že se u autobusové zastávky na rozcetí nachází daleko zajímavější restaurační podnik, toho si nevšiml. Naštěstí tu máme Čivu, který Losovo opomenutí briskně napravil a tak se dnes můžeme kochat Čivovou recenzí na rusavskou hospodu Na rozcestí, která je o to zajímavější, že dosud na našich srnkách není zrecenzovaná, byť by si to vzhledem k Čivovu velmi kladnému hodnocení již dávno zasloužila.
Počet recenzí celkem: 166, z toho 130 bystřických a 36 výjezdních recenzí
11.06.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V KVĚTNU 2009
- návštěvnost: 393 přístupů/měsíc, tj. cca 13 přístupů za den
- recenze: Pizzabar Angelo (Los), Cukrárna Vendula (Teta z Moravy), Hotel Říka (Los), Restaurace Rondo (Los), Penzion Čecher (Los)
- Knihovna: 1. podhostýnská miss
07.06.2009
Recenze
VÝJEZDNÍ RECENZE BRNĚNSKÉHO MATRIXU
Ledabyle se po delším čase ozvala a sepsala další recenzi na brněnskou knajpu. Ne že by byla recenze bůhvíjak dlouhá, zajímavá, či vypovídající, ale v dobách letošní krize, a tím myslíme na poli recenzí, je každá recenze jako dar z nebes. A tak tedy nechejme Losa tento týden odpočívat po několikaměsíční pařbě a psaní recenzí, a čtěte recenzi na nonstop bar Matrix, nacházející se někde na megadlouhé Libušině třídě (to je jak ve Zlíně říct, že sídlí na třídě Tomáše Bati). Mimochodem, tato knajpa byla recenzována i vloni, i když to z letošní recenze vyplývá více než jasně.
Počet recenzí celkem: 165, z toho 129 bystřických a 36 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V KVĚTNU 2009
31.05.2009
Recenze
RECENZE NEJHORŠÍ HOSPODY "ČECHER"
Nevím, jestli jste četli Losovu recenzu na Penzion kolibu Čecher z roku 2006, ale pokud ne, přišli jste o jedno z nejhoršch hodnocení v historii našich srnek. Od té doby došlo na Čecheru k výměně majitelů a tak Los neváhal a zašel tento podnik zrecenzovat znovu, aby se přesvědčil jestli změna provozotatele byla k lepšímu (k horšímu to už ani nešlo). Jak tedy dopadlo hodnocení dosud nejhůře hodnocené hospody na našich srnkách? Čtěte Losovu recenzi na Penzion Čecher nacházející se nad koupalištěm na Rusavě.
Počet recenzí celkem: 164, z toho 129 bystřických a 35 výjezdních recenzí
24.05.2009
Recenze
RECENZE RESTAURAČKY RONDO ALIAS U ŽIVNÝCH
Tak jak recenzovanému podniku z minulého týdne vládnou Volkovi, tak dnešnímu zase vládnou Živní. Ano ano, Los se rozmlsal a s příchodem vyšších teplot neodolal a vyzkoušel si, jak chutná zachlastat vyšší střední třídě, kam se Los podívá opravdu jen ve výjimečných případech, kdy si z účtu vybere svůj minimální plat za úklid popelnic. Takže vzhůru dolů na čtení Losovy recenze na restauraci Rondo alias U Živných.
Počet recenzí celkem: 163, z toho 128 bystřických a 35 výjezdních recenzí
21.04.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V DUBNU 2009
- návštěvnost: 414 přístupů/měsíc, tj. cca 14 přístupů za den
- recenze: Na Trojáku (Los), Na rožku (Čiva), Zahájené (Los)
- výjezdní recenze: Bar Evropa (Čiva)
- Porota: vyřazení Davia a Wickermana z čekatelů
17.05.2009
Recenze
RECENZE HOTELU ŘÍKA NA CHLAŠČOVĚ
Los začíná vykukovat z bystřických luhů a hájů i mimo svůj obvyklý rajón, a tak se díky tomu můžeme podívat i do jiných než bystřických hospůdek a pajzlů. Tentokrát si vybral Hotel Říka, jemuž železnou rukou vládne klan Volků.
Počet recenzí celkem: 162, z toho 127 bystřických a 35 výjezdních recenzí
10.05.2009
Knihovna
RECENZE CUKRÁRNY "VENDULA"
Kdyby na našich srnkách nebyla taková nouze o recenzenty, asi by se to nikdy nestalo. Ale už je to dnes venku. Přišla, viděla, zvítězila. Kdo? No Teta z Moravy, nový přírůstek mezi našimi recenzenty. Specialitkou Tety z Moravy ovšem nejsou hospody, ale kavárny, cukrárny atd. Dnes nám přistála její recenze na cukrárnu Vendula a my se ihned rozhodli změnit pořadí chystaných recenzí, jen abychom vás co nejdříve seznámili s tímto zajímavým počinem. Vzhledem k tomu, že recenze neobsahovala bodové hodnocení, není zařazena mezi ostatními recenzemi, ale v knihovně. No, pokud bude Teta z Moravy v této boholibé činnosti pokračovat a zasílat recenze na podniky, kam my ožralci asi jen těžko vkročíme (maxímálně omylem při cestě v šest ráno z Renna), bude časem zařazena mezi naši porotu a zúčastní se i nejbližšího srazu poroty.
07.05.2009
Knihovna
1. PODHOSTÝNSKÁ MISS
Naše nadšená čtenářka Teta z Moravy nás upozornila na bystřickou společenskou událost sezóny, a sice na pořádání 1. podhostýnské miss, byť tím údajně nechce nijak dehonestovat Bystřické zámecké slavnosti a další sportovní turnaje (no, právě se stalo). Zároveň zaslala fotografie své favoritky Sandry, takže tímto vám zde představujeme její fotogalerii. Pro tuto kočenku stejně jako pro spoustu dalších můžete hlasovat na výše uvedených webových srnkách.
03.05.2009
Recenze
RECENZE BYSTŘICKÉ PICÉRKY "ANGELO"
Je první neděle v měsíci a měla by se tu tudíž objevit výjezdní recenze. Bohužel, není tomu dnes tak, protože mimobystřičtí recenzenti jsou asi na Havaji a na recenze kašlou. Tak se pro dnešek musíte smířit s Losovou recenzí pizzerie na sídlišti Angelo.
Počet recenzí celkem: 161, z toho 126 bystřických a 35 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V DUBNU 2009
26.04.2009
Recenze
RECENZE HOSPODY ROKU 2007 "ZAHÁJENÉ"
Ajaj, Los se tozchlastal a tak obráží v x-bodáckém stylu snad všecky hospody, které mu ještě nalijou na sekyru, páč on jinak nepije. Protentokrát ho pohostili v jedné z nejlepší hospodě v Bystřici, a sice v hospodě Zahájené. Jako odměnu za pohoštění Los sepsal nezvykle dlouhou recenzi, kterou vám tedy dnes předkládáme k prostudování.
Počet recenzí celkem: 160, z toho 125 bystřických a 35 výjezdních recenzí
23.04.2009
Novinky
BAR 8 ZNOVUOTEVŘEN
No před 14-ti dny jsme vás informovali o dočasně zavřených knajpách a jak na sviňu hned poté byla jedna z nich znovuotevřena. Jojo, ale zrovna ta, která být otevřená vůbec být podle nás nemusela. Jedná se o Bar "8" u Benetkového, dnes překvapivě pojmenovaného "Bingo Bar", teda alespoň nad vstupními dveřmi se tento název objevil. Kdo se odváží k recenzi?
19.04.2009
Recenze
RECENZE HOSPŮDKY "NA ROŽKU"
Čiva se krátce po Ozzym vydal taktéž dobýt hospodu u Kovony, která bude zanedlouho sousedit s bestiálním megahypersupermarketem Lidl. Ano ano, Čiva se nám zastavil na nejedno do denní hospůdky Na rožku a zaslal nám svou recenzi doplněnou o celou řadu aktuálních fotografií. K překvapení ostatních porotců nás Čiva přesvědčil o faktu, že na rožku se chlastá rok od roku lépe a lépe, což je zřejmé také z jeho výrazně pozitivní recenze.
Počet recenzí celkem: 159, z toho 124 bystřických a 35 výjezdních recenzí
16.04.2009
Novinky
INFO O DOČASNĚ UZAVŘENÝCH HOSPODÁCH
Hospody se nejenom otevírají, ale i zavírají. Kromě natrvalo zavřené, a u nás na srnkách kladně hodnocené, Lázeňské koliby (poslední recenze z roku 2005 viz zde) jsou v současné době uzavřeny (snad jen dočasně) další dvě bystřické hospody. Názor poroty: "Škoda škoda, kvalitní hospůdka je nenávratně pryč a nám citelně chybí."
První z nich je průměrný Podhoran (poslední recenze z roku 2008 viz zde), kde je vše údajně v provozu, ale veřejnost má přístup zakázán. Prej tam chlastají a hrají bowling pouze dělňasi pracující přes den na nádržích v Čepru. Názor poroty: "V poslední době tam docela dobře vařili, takže se úroveň trochu zlepšovala, škoda že nevidíme další kvalitativní postup. Docela se těšíme na znovuotevření."
Druhou je pak podprůměrný Bar 8 (poslední recenze z roku 2008 viz zde), kde není oproti Podhoranu kameň na kameni a rekonstrukci vzali bráchové Hašové pěkně od podlahy. Názor poroty: "Klidně ať toto doupě frikulínů znovu neotevřou, nic se opravdu nestane."
12.04.2009
Recenze
RECENZE HOSTINCE "NA TROJÁKU"
Los jel zase lyžovat, je to magor, furt kdesi lítá po bílých planinách nahoru dolů, mno, každý svého (ne)štěstí strůjcem. Ale díky tomuto lítání nám donesl skvělou recenzi plnou aktuálních fotek, a to na hospodu, která doposaváď nebyla na našich srnkách zrecenzovaná (a jakože už jich moc nezrecenzovaných není). Jedná se o hostinec Na Trojáku. Aby se nenechal Los zahanbit Čivou, tak nám taktéž servíruje docela obsáhlou recenzi, plnou zajímavostí a postřehů. Jak se teda chlastá v lyžařském středisku? Kdo to chce vědět, tak má možnost si to přečíst v Losově nejnovější recenzi.
Počet recenzí celkem: 158, z toho 123 bystřických a 35 výjezdních recenzí
09.04.2009
Novinky
SRHNUTÍ UDÁLOSTÍ V BŘEZNU 2009
- návštěvnost: 480 přístupů/měsíc, tj. cca 15 přístupů za den
- recenze: U Šicáka alias Ytong (Los), Černá Hora (Ozzy), Sokolka (Los), Pivnice U Hanuša (Los), U Krajcara alias Amio (Los)
- knihovna: Historie webu pajzly.cz sepsané Rumcajsem, Piva roku 2008
05.04.2009
Recenze
PRVNÍ LETOŠNÍ VÝJEZDNÍ RECENZE
Věčný študák Čiva má pár zkušeností s návštěvami hospod v okolí busových či vlakových nádraží. Dnešek nebude výjimkou, protože se Čiva odhodal navštívit a pro vás zrecenzovat přerovskou putyku s názvem Bar Evropa, nacházející se kousek od obou nádraží. Podle jeho recenze se tam musí nejen přerovákům docela dobře chlastat, takže proto doporučujeme přečtení jeho opravdu hodně rozsáhlé recenze, doplněné o řadu zajímavých fotografií.
Počet recenzí celkem: 157, z toho 122 bystřických a 35 výjezdních recenzí
02.04.2009
Porota
VYŘAZENÍ ČEKATELŮ NA ČLENSTVÍ
Po roční neaktivitě byl z čekatelů na členství v porotě vyřazen Wickerman a David. Oba byli přeřazeni mezi ostatní odpadlíky. R.I.P.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V BŘEZNU 2009
29.03.2009
Recenze
TRESTNÁ VÝPRAVA KE KRAJCAROVI ALIAS DO AMIA
Amio nebylo zrecenzováno už skoro čtyry roky. Od těch dob změnila tato restaurace jednak majitela a jednak název. Los se sem vypravil zjistit po tak dlouhé době, jestli stojí tento podnik poctít svou návštěvou či nikoliv. Z jeho recenze vyplývá spíš to druhé. Proto čtěte smrtící Losovu recenzi na restauraci U Krajcara.
Počet recenzí celkem: 156, z toho 122 bystřických a 34 výjezdních recenzí
26.03.2009
Novinky
ZAJÍMAVÉ WEBY O PIVU
Náš dnešní příspěvek bude asi vypadat jako reklama, ale není tomu tak. Jen chceme informovat ty, které zajímá vše o pivu, že na internetu existuje několik velmi zajímavých webových stránek s touto tématikou, takže např.:
- www.pivni-tacky.cz: novinky, pivní hry, spořiče, tapety, historie...
- www.svetpiva.cz: deník o pivu, vtipné reklamy, pivní akce, pivní TV...
- pivni.info: novinky, fotogalerie, pivovary, interaktivní pivní mapa...
- pivovary.info: info o pivovarech, historie, fotoalba, etikety...
22.03.2009
Recenze
SEDMÁ RECENZA HOSPODY U HANUŠA
Los se nějak letos rozchlastal, aji rozepsal. Dneska má pro vás recenzu nejčastěji recenzované hospody v historii našich srnek; věřte nevěřte, ale je to fakticky už sedmá recenza pajzlu U Hanuša.
Počet recenzí celkem: 155, z toho 121 bystřických a 34 výjezdních recenzí
19.03.2009
Pivní ceník
CENY PIVA
V naší sekci Pivní ceník došlo ke změně cen v S-Clubu v Dřevákově. Pokud tam nechodíte, nevadí, i tak tam mrkněte, protože tato opomíjená sekce je jedna z těch nejzajímavějších na našich srnkách; přece jenom vědět, kde a za kolik se dá zachlastat je docela dobrý , nebo ne?
15.03.2009
Recenze
OPĚT SOKOLKA
Sokolka je pojem, pro mnohé generace je to stálice mezi bystřickými hospodami. Také proto se sem naše porota ráda stavuje na pivko, a také proto tu máme dnes již šestou recenzi za doby existence našich srnek. Tentokrát se hodnocení ujal Los, který Sokolku zrecenzoval pro letošní rok.
Počet recenzí celkem: 154, z toho 120 bystřických a 34 výjezdních recenzí
12.03.2009
Knihovna
PIVA ROKU 2008
Že jste vloni vychlastali nespočet piv, nespočet značek s nespočtem chutí a znaky (ne)kvality? A víte, která piva bylo vloni vyhodnocena jako nejlepší? Ne-e? No to jsme si mysleli. Takže čtěte dnešní příspěvek Piva roku 2008.
08.03.2009
Recenze
RECENZE BARU ČERNÁ HORA PO TŘECH LETECH
Ozzy je odvážlivec, jinak to ani není možné, že se odvážil dovnitř jednoho z největších pajzlů v Bystřici a širokém okolí, a sice do Baru Černá Hora. Ale jakožto člena poroty ho tam donutily recenzentské povinnosti, takže budiž mu za jeho recenzi dík.
Počet recenzí celkem: 153, z toho 119 bystřických a 34 výjezdních recenzí
05.03.2009
Knihovna
HISTORIE SRNEK WWW.PAJZLY.CZ
Dnes máme pro vás pravou lahůdku. Rumcajs sebral všechny známé i neznámé skutečnosti o historii našich srnky počínaje rokem 2001, kdy srnky vznikly, popsal jednotlivé etapy vývoje, rozkvětů i pádů a sepsal do obsáhlé zprávy. Proto si najděte cca 10 minut času a přečtěte si opravdu zajímavý příspěvek Historie srnek.
01.03.2009
Recenze
RECENZE NOVÉ HOSPODY "U ŠICÁKA" ALIAS "YTONG"
Naproti v současné době rekonstruovaném Baru 8 vyrostla vloni nová hospoda, které někdo říká "U Šicáka" podle jména majitele, jiní zase "Ytong" kvůli matrijálu, který byl na výstavbu použit ve větším než malém množství. Ať už je pravda takové nebo onaká, představujeme vám dnes historicky první recenzi této hospody, které se ujal náš šéfredaktor Los. Jak se teda chlastá v novém? Mrkněte na Losovu recenzi U Šicáka alias Ytong a posuďte sami.
Počet recenzí celkem: 152, z toho 118 bystřických a 34 výjezdních recenzí

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ÚNORU 2009
28.02.2009
Novinky
NEJLÉPE HODNOCENÁ HOSPODA ROKU 2008
V roce 2008 byla na našich srnkách zveřejněno nejvíce recenzí od vzniku srnek, a mnoho z nich mělo opravdu vysoká hodnocení. Nicméně nejlépe byla ohodnocena hospoda "U Jicely" alias "Bílá hora", které tímto přísluší oficiální diplom, který provozovatelům této hospody bude fyzicky doručen co nejdříve.

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LEDNU 2009
17.01.2009
4. VÝROČÍ SMRTI PETRA PISKY
Bohužel jsou tomu dnes už opravdu čtyři roky, co nás ve věku 34 let po dlouhé těžké nemoci navždy opustil náš kamarád, úspěšný podnikatel a skvělý člověk, pan
PETR PISKA alias PIĎA
Vzpomínka na něj je ovšem stále živá, stejně tak jako jeho životní elán, radost, smích a humor, kterého byl vždy plný, nikdy jej neopouštěl a rád jej rozdával. Prosíme, vzpomínejme na něj jen v dobrém, a to nejen dnes. Děkujeme.
11.01.2009
ÚMRTÍ
Dnes ve věku 83 let zemřela naše nová legenda v sekci "X-boďáci, a sice Dědek Režný; budiž mu pivní nebe lehké. Jeho jezevčík, jak ho na našich srnkách nazýváme, přesněji pak jeho kokršpaněla Cassie, je sice stále naživu, ale také se ve svých 15-16 letech netěší dobrému zdraví a dá se předpokládat, že se zanedlouho opět potkají. R.I.P.
06.01.2009
X-boďáci
PŘEROZDĚLENÍ X-BOĎÁKŮ
Na základě loňského celoročního dotazníku jsme provedli korekci osobností v sekci X-boďáci, a to následujícím způsobem:
- noví pětiboďáci: Kajman, Sodovkář
- nové legendy: Dědek Režný, Švec
- vyřazeni z X-boďáků: Zlatostařec, Brácha od Malé hlavy
05.01.2009
Novinky
NÁVŠTĚVNOST SRNEK V LETECH 2003 - 2008

Klikněte na obrázek pro zvětšení

AKTUÁLNĚ
NEJBLIŽŠÍ RECENZE
10.1. Zahájka (Prasátko)
17.1. U Šicáka (Davulka)
24.1. Best (Los)
31.1. Zahájka (Davulka)
7.2. Ovčárna (Los)

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

ANKETY
 
VYHLEDÁVÁNÍ

 

BELMONDŮV KOUTEK

FOTO MĚSÍCE

Šrotovné

REKLAMA

KONTAKT
los@pajzly.cz
ICQ: 230-912-661