Tak co je nového v našich hospodách?

   

       
 

 

RECENZE PODLE ROKŮ:

2014  |  2013  |  2012  |  2011  |  2010  |  2009  |  2008  |  2007  |  2006  |  2005  |  2004  |  2003  |  2002  |  2001

NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V PROSINCI 2014
31.12.2014
Novinky

R.I.P. VZHLEDU SRNEK

Toto je poslední zpráva na našich srnkách ve starém "hávu"; od zítřka se naše srnky už budou chlubit novým vzhledem alias dyzajnem, na kterém Los pracoval více než dva měsíce. Současný vzhled vydržel skoro 15 let, což je unikum nejen v ČR, ale vlastně i ve světě, kdy si uživatelé mění dyzajn svých stránek každé 2-3 roky. I ten současný vzhled je pro naše účely sce dostačující, nicméně věříme v to, že vzhled nový bude atraktivnější a přitáhne třeba i více čtenářů, aby naše činnost byla odměněna rostoucí návštěvností.
Za celou porotu přeji úspěšný rok 2015. Los - šéfredaktor

28.12.2014
Bystřické hospody

RECENZE PIVNICE "U HANUŠA"

Dříve byla tato hospoda hodně nenáviděná; první porotci před více než 10-ti lety na tuto knajpu čpěli síru a zášť. Nicméně 10 let je dlouhá doba a tak se jednak kvality a jednak postoj aktuální poroty k této hospodě razantně změnil a tak její posledněletní recenze jsou již opravdu objektivní a nezatížené minulým myšlením. Dnes se vám to bude snažit dokázat Čiva v poslední recenzi roku 2014, a sice, že pivnici U Hanuša je možno v klidu navštívit, posedět, popít a odnést si solidní zážitky a draka.

Počet recenzí celkem: 311, z toho 231 bystřických a 80 výjezdních recenzí

21.12.2014
Bystřické hospody

RECENZE BÝVALÉHO AMIA ALIAS "U KRAJCARA"

Koukáme jako blázni a nevycházíme z údivu, že dnes Čivou recenzovaný pajzl U Krajcara se na našich srnkách mihl naposledy před předlouhými pěti lety!!! A to se jedná vlastně o hospodu přímo v centru, pár desítek metrů od suprhyprmarketu Albrecht. Znalí asi budou vědět, že dříve se to tady nazývalo "Amio", ti neznalí už to teď vědí. Nicméně důležitější než název hospody je, jak je na tom kvalitativně uvnitř a na to vám dnes Čiva přináší odpověď ve formě své recenze.

Počet recenzí celkem: 310, z toho 230 bystřických a 80 výjezdních recenzí

14.12.2014
Bystřické hospody

RECENZE "RENNO" CLUBU NA NÁMĚSTÍ

Opět tu máme další Čivovu recenzi, tentokrát bystřickou a navíc velmi zajímavou, protože do dané hospody na náměstí si jen tak někdo netroufne. Ne, že by tam bylo nebezpečno, ale kvality tohoto hostinského zařízení jsou dlouhodobě na bodu mrazu. Toto potvrdil i Čiva ve své dnešní recenzi Renno Clubu na bystřickém náměstí, přičemž se jedná o recenzi po více než pěti letech.

Počet recenzí celkem: 309, z toho 229 bystřických a 80 výjezdních recenzí

07.12.2014
Vzdálené hospody

RECENZE "ZIMNÍHO STADIONU" V KLADNĚ

Je vidět, že Čiva už se ani zdaleka nedrží své rodné přerovské hroudy a v rámci svých pracovních i soukromých povinností nám tu cestuje po celý republice jako by se nechumelilo. Nyní ho zavedla jeho hokejová záliba do Kladna, kde při návštěvě místního hokejového zápasu navštívil i místní restauraci ZS Kladno. Díky Čivovi tak budeme vědět, zda-li si je lepší brát na zápasy něco z domova anebo se nechat svěřit do služeb místní knajpy.

Počet recenzí celkem: 308, z toho 228 bystřických a 80 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LISTOPADU 2014
30.11.2014
Bystřické hospody

RECENZE RUSAVSKÉHO OBČERSTVENÍ "U KŮLU"

Čiva se nám rozcestoval nejen vlakmo, ale i busmo, neřkuli i pěšmo. A tak si to jednou doštrádoval až na Rusavu, kde ho přivítal dočasně uzavřený penzion Čecher. Nicméně žíznivý Čiva se nevzdal a veden vidinou skvělého posezení, popsaného Losem v roce 2010 i 2013, v občerstvení U kůlu, vydal se na několika kilometrovou tůru po cestě směrem k rusavské přehradě. Kdyby tak Čiva tušil, co jej tam čeká a nemine, určitě by své kroky sem nevážil.

Počet recenzí celkem: 307, z toho 228 bystřických a 79 výjezdních recenzí

23.11.2014
Nádražní hospody

2. LETOŠNÍ RECENZE "NÁDRAŽKY" V PŘEROVĚ

Druhou zastávkou Losa s Čivou při jejich kolejovém výletě byla restaurace Nádraží v Přerově. K oběma porotcům se tady přidal i NP z blogu Vágus.cz, který ochutnal i pevnou stravu, a tak je dnešní Losova recenze kompletní, doplněná o pár fotografií interéru této nádražní hosspody.

Počet recenzí celkem: 306, z toho 227 bystřických a 79 výjezdních recenzí

16.11.2014
Nádražní hospody

2. LETOŠNÍ RECENZE "U NÁDRAŽÍ" V BRODKU

Tak už i Los se vydal po stopách kolejí a spolu s Čivou navštívil v jeden den hned dvě nádražky. První zastávkou vlaku byl Brodek u Přerova, kde se oba porotci uchýlili pod střechu místní hospody a restaurace U nádraží, aby zde přečkali dobu čekání na NP z blogu Vágus.cz, který přislíbil svou účast taktéž. Čiva své dojmy a pojmy z této hospody sepsal a zaslal již 12.10., nyní je zde tedy Losova verze, doplněná o pár zajímavých fotografií.

Počet recenzí celkem: 305, z toho 227 bystřických a 78 výjezdních recenzí

09.11.2014
Nádražní hospody

RECENZE NÁDRAŽKY "U MAŠINKY" V OTROKOVICÍCH

Čiva opět potvrdil svou roli cestovatele a tentokrát se zastavil v Otrokovicích na nádražce příhodně nazvané U mašinky. Tentokrát doplnil i dvě zajímavé fotky interiéru, čímž se stala tato recenze o dost zajímavější, protože kromě zajímavé recenze si to tam můžeme představit i podle fotek. Jen tak pro pořádek, tato recenze je Čivova již 20. recenze jen za rok 2014!!! Mnozí porotci tolik recenzí nenapsali za celé své působení na našich srnkách, a to už je fakt co říct. Čivův výkon je více než obdivuhodný a zaslouží si poklonu.

Počet recenzí celkem: 304, z toho 227 bystřických a 77 výjezdních recenzí

02.11.2014
Vzdálené hospody

RECENZE RESTAURACE "PÁCL" NA PLUMLOVĚ

Plumlov je určitě místo, kam spousta z nás občas zavítá, ať už z důvodu výletu, koupání, či jen za kulturou. Tak samo se tu zjevil i Los, který nám zároveň zaslal i recenzi na zdejší restauraci Pácl, nacházející se v centru vesnice Plumlov. Vyplatí se jít od přehrady přes kilometr do zdejší hospody nebo ne? Čtěte Losovu aktuální recenzi.

Počet recenzí celkem: 303, z toho 227 bystřických a 76 výjezdních recenzí

01.11.2014
Novinky

10. VÝROČÍ LOSOVA ŠÉFREDAKTORSTVÍ

Dnešní den je na našich srnkách opravdu velkým svátkem; tedy kromě toho, že jsou dnes dušičky, tak je to i den, kdy se přesně před 10-ti lety stal Los šéfredaktorem! Od té doby činnost na těchto stránkách jen vzkvétá, o čemž svědčí již více než 300 zde zveřejněných recenzí! Vyvrcholením Losovy činnosti (kromě jiného) je i vydání knihy "PAJZLY aneb 15 let recenzí moravských hospod", která bude dána do oběhu ihned po listopadovém křtu. Kromě toho samozřejmě Los neusnul na vavřínech a k 1.1.2015 spustí webové stránky ve zcela novém grafickém vzhledu! A aby toho nebylo málo, tak kromě již zmíněné knížky bude Los od roku 2015 knižní ročenku pod pracovním názvem "Zpravodaj pajzlů města Bystřice pod Hostýnem"! Je toho prostě hodně, co nás na těchto srnkách čeká a nemine, proto tyto srnky bedlivě sledujte! Díky!


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ŘÍJNU 2014
26.10.2014
Nádražní hospody

RECENZE NÁDRAŽKY "HRANICE"

Dnes tu máme další recenzi nádražky, konkrétně opět od velmi aktivního Čivy, tentokrát na nádražku v Hranicích n. M.. Hranice jsou docela blízko a určitě nemálo z vás se zde vyskytlo, ovšem už asi ne ani zdaleka každý navštívil místní restauraci. Takže proto čtěte dnešní Čivův recenzentský příspěvek a třeba se při dalším výskytu na tomto nádru zde stavíte.

Počet recenzí celkem: 302, z toho 227 bystřických a 75 výjezdních recenzí

19.10.2014
Bystřické hospody

DRUHÁ RECENZE "POD SKÁLOU"

Je to zvláštní, dosud o tomto podniku nebylo ani vidu ani slechu, a najednou se k ná sesypaly po sobě hned dvě recenze. Ta RUMcajsova se na našich srnkách objevila před měsícem, nyní nám píše nějaký Zdenda, který tuto knajpu taktéž navštívil a zaslal nám svou recenzi. O jakou hospodu se jedná jste si mohli vyčíst již z titulku, takže vám dnes přinášíme druhou letošní recenzi restaurace Pod Skálou. Jen tak pro pořádek připomínáme, že se Zdenda stává novým čekatelem na členství v porotě, a v případě, že nám zašle ode dneška do roku další dvě recenze, přivítáme ho mezi stálou porotou.

Počet recenzí celkem: 311, z toho 223 bystřických a 88 výjezdních recenzí

12.10.2014
Nádražní hospody

RECENZE RESTAURACE "U NÁDRAŽÍ" BRODEK U PŘEROVA

Jak už Čiva oznámil na našich fejsbukových srnkách, tak spolu s Losem navštívil nádražku v Brodku u Přerova, oficiálně pojmenovanou (nečekaně) U nádraží (vlastně úplně stejně jako nádražka v Bystřici). Čivův názor na tuto hospodu si můžete přečíst v dnešní recenzi, Losova recenze bude následovat o pár týdnů. Již teď můžeme prozradit, že co člověk, to názor ...

Počet recenzí celkem: 310, z toho 222 bystřických a 88 výjezdních recenzí

05.10.2014
Bystřické hospody

RECENZE BUSNÁDROVÉ KNAJPY "NA FLORENCI"

Kromě toho, že se Čiva rozcestoval vlakem, tak nezapomněl ani na druhý způsob veřejné dopravy, a tou byl, je a bude autobus. Takže dnes máme jedinečnou možnost posoudit kvality bystřické autobusové nádražky nazvané Na Florenci. Kvalita této hospody se pomalu, ale jistě, zvyšuje, což je dobré znamení.

Počet recenzí celkem: 309, z toho 222 bystřických a 87 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ZÁŘÍ 2014
28.09.2014
Nádražní hospody

RECENZE BYSTŘICKÉHO PAJZLU "U NÁDRAŽÍ"

Ani při cestování vlakem Čiva nezapomněl na svou skoro domovskou hospodu a tak přibrzdil přímo v Bystřici a jal se hodovat v místní nádražce výstižně nazvané U nádraží. Hned na úvod připomeneme, že Čiva tuto hospodu zrecenzoval i vloni a jaké bylo naše překvapení, když tato hospoda u něj měziročně stoupnula skoro o bod. To nás samozřejmě těší, pokud kvalita hospody jde nahoru, tak to jen a jen kvitujeme.

Počet recenzí celkem: 308, z toho 221 bystřických a 87 výjezdních recenzí

21.09.2014
Nádražní hospody

RECENZE PŘEROVSKÉ "NÁDRAŽKY"

Tak Čiva to vzal s tou cestovní mánií doslova a do písmene a jal se obcestovat celou Moravu vlakem. Jeho cílem nejsou až tak krásy Moravy jako takové, ale spíše krásy nádražních hospod, restaurací a bufetů. Dnes vám tedy přinášíme jeho další úlovek, a sice recenze Čivovy skoro rodné nádražky Nádražního bufetu Přerov. Mnoho z vás by do takovéto putyky asi nikdy nevkročilo, a tak máte díky dnešní Čivově recenzi jedinečnou možnost se sem dovnitř podívat.

Počet recenzí celkem: 307, z toho 220 bystřických a 87 výjezdních recenzí

14.09.2014
Bystřické hospody

RECENZE RYCHLOVSKÉ ZAKLETÉ RESTAURACE "POD SKÁLOU"

Dnes máme pro vás další lahůdku v podobě recenze hospody, která za skoro 15 let existence našich srnek nebyla ohodnocena! Jde o zakletý podnik v Rychlově kousek od nedávno recenzované hospody "U kapličky" směrem na Přerov, dnes nesoucí název Pod Skálou. Zakletý určitě je, protože majitelé se zde střídají jako ponožky a skoro vždy nově nasupující po pár měsících skončí z důvodu nízké návštěvnosti. Proč tomu tak je? Nějaké důvody vám nastíní RUMcajs ve své dnešní recenzi.

Počet recenzí celkem: 306, z toho 220 bystřických a 86 výjezdních recenzí

07.09.2014
Vzdálené hospody

VÝJEZDNÍ RECENZE RESTAURACE "KANADA" V HOLEŠOVĚ

Nejenom Čiva se rozcestoval, ale už i Los zvednul kotvy a párkrát vyrazil za hranice bystřického maloměsta, aby otestoval okolní putyky. Dnes vám představujeme jeho aktuální recenzi na holešovskou restauraci Kanada, která u Losa vůbec nedopadla špatně, takže jen Holešovu závidíme pajzl takovéhoto typu a kvalit.

Počet recenzí celkem: 305, z toho 219 bystřických a 86 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V SRPNU 2014
31.08.2014
Novinky

NOVÁ SEKCE "NÁDRAŽKY"

Na konec prázdnin jsme si pro vás připravili jednu novinku, a sice novou sekci jednoduše, ale věcně, nazvanou Nádražky. Již podle názvu je zřejmé, jaké recenze sem budeme vkládat. K této novince jsme přistoupili poté, co jsme zjistili, že nemálo z nás ještě stále jezdí vlakem a tak se jim možná bude někdy hodit, aby věděli dopředu, jestli mají na daném nádru vkročit do místní putyky anebo je to zbytečné. Je jasné, že může nastat situace, kdy se jednak recenze objeví jak mezi výjezdními recenzemi a zároveň mezi nádražkami, ale toto zdvojení nám snad prominete a získáte tak lepší přehled.

24.08.2014
Recenze

RECENZE RESTAURACE "U LUĎKA"

Po dlouhé Čivově sérii recenzí tu přichází malá změna v podobě recenze od Losa. Malá proto, protože kromě těchto dvou porotců se vlastně nikdo jiný neangažuje. Ale to nyní pomiňme a věnujme se dnešnímu hodnocení restaurace U Luďka, kterou vloni zrecenzoval Čiva, který zde strávil několik chvilek společně s Losem, který naopak loňské hodnocení neprovedl. Letos však vše napravil a tak se po roce opět dozvíme, jak to tu vypadá.

Počet recenzí celkem: 304, z toho 219 bystřických a 85 výjezdních recenzí

17.08.2014
Recenze

RECENZE HOSPODSKÉ LEGENDY "SOKOLOVNA"

Konečně jsme se i letos dočkali recenze jednoznačné bystřické legendy mezi legendami na poli pivním, hospodském i pajzlovském, a to recenze pivnice Sokolovna. Letošní velmi aktivní recenzent Čiva tuhle megalegendu nevynechal a udělal jednoznačně dobře, protože tato od něj dostala nejvyšší hodnocení ze všech jeho letošních recenzí. Jen tak pro pořádek, jedná se již o 11. recenzi této hospody na našich srnkách, což zcela jistě potvrzuje kvality a navštěvovanost této hospody.

Počet recenzí celkem: 303, z toho 218 bystřických a 85 výjezdních recenzí

10.08.2014
Recenze

RECENZE "TIPSPORT" BARU V PŘEROVSKÉ ULICI

Dnes recenzovaný podnik je pro porotu víceméně zakletý. Ne snad proto, že by to byla total knajpa, kam se porotci bojí, to ne, ale proto, že se tam prostě nikomu nechce. Až teda na Čivu, který je vždy připraven prolézt a zhodnotit jakýkoliv podnik, ať už v 5-ti hvězdičkovém hotelu, anebo nádražní bufáče. Čiva nás dnes svou recenzí na Tipsport bar vyvede z omylu, jedná se o docela solidní podnik, kde je kromě zajímavého piva i velmi kvalitní obsluha, nicméně ani ostatní kritria nedopadla úplně zle, proto je i Čivovo celkové hodnocení překvapivě pozitivní.

Počet recenzí celkem: 302, z toho 217 bystřických a 85 výjezdních recenzí

03.08.2014
Recenze

RECENZE NÁDRAŽKY "MAŠINKA" V HULÍNĚ

A dost, opravdu je na našich srnkách hodně recenzí nádražních restauraček, takže padlo definitivní rozhodnutí, že se na našich srnkách co nevidět objeví nová sekce pod názvem "Recenze nádražek", nebo možná jen krátce "Nádražky". Ta dnešní recenzovaná se nachází na nádru v Hulíně a jmenuje se to tu příznačně Mašinka. Nejedná se o plnohodnotnou nádražní restaurace, ale spíše o nádražní stánek s bufetem, ale o to je dnešní Čivova výjezdní recenze zajímavější. Čtěte!

Počet recenzí celkem: 301, z toho 216 bystřických a 85 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVENCI 2014
27.07.2014
Recenze

300. RECENZE, DNES NA BAR CLUB MAJKY

Dnešní den je výjimečný tím, že právě nyní zveřejňujeme naši 300. recenzi na našich srnkách. Ta 200. patřila Losovi a jeho megaobsáhlé recenzi na bufet "U kůlu" na Rusavě. Dnešní jubilejní patří pro změnu Čivovi, a byť není zdaleka tak obsáhlá jako již zmíněná Losova dvoustá, tak určitě zajímavá recenze to je. Proč? No protože byť je v BpH hospod jako much, neustále se najdou takové, které nově vznikají, příp. mění majitele a tak jsou vlastně taktéž nové. Ta dnešní splňuje minimálně to druhé kritérium a ještě navíc nikdy nebyla na našich srnkách recenzována, ať už měla v minulosti jakékoliv jméno i majitele. A o jaký podnik to tedy jde? Jedná se o Bar Club Majky, který se nachází na vlevo od restaurace "U Krajcara", pro pamětníky určitě známá jako "Amio", napravo od vjezdu do dvora, kde se nachází pneuservis, bowling, sklenářství a firma Reisenthel. Díky Čivo, potěšil jsi nás!

Počet recenzí celkem: 300, z toho 216 bystřických a 84 výjezdních recenzí

20.07.2014
Recenze

RECENZE HOSPODY "U KAPLIČKY"

Když už byl Čiva v Rychlově, tak neopomněl zrecenzovat i místní knajpu pod názvem U kapličky. Tato byla podobně jako minulý týden "Valach" zrecenzována před hodně dlouhými 7 lety, a proto i tatotýdenní recenze je určitě pro všechny zajímavá z hlediska uplynulého času a jeho vlivu na chod, kvality a nekvality tohoto hostince. Hned na úvod musíme prohlásit, že nás Čivovo kladné hodnocení příjemně překvapilo a kvitujeme, že úroveň tohoto podniku jde stále vzhůru.

Počet recenzí celkem: 299, z toho 215 bystřických a 84 výjezdních recenzí

13.07.2014
Recenze

RECENZE HOSPODY "U VALACHA"

Po dlouhých předlouhých 7 letech tu máme recenzi hospody, která byla v minulosti hojně navštěvována za účelem obědů zaměstnanců okolních podniků. Od té doby se hodně změnilo, ze skororestaurace se stala obyčejná hospoda, ovšem taktéž hojně navštěvovaná, s vlastními štamgasty a dokonce i nočním barem. I od té doby se hodně změnilo, ale v posledních letech neměl nikdo čas, anebo snad ani chuť, to tu vyzkoušet. Až dnes Čiva, který se rozjel po bystřických lokálech, a bral to hlava nehlava. A o jaké hospodě je dnes řeč? Jde o knajpu U Valacha, nacházející se na pomezí mezi Bystřicí a Rychlovem po pravé straně směrem na Přerov. Díky Čivovi tak máme jedinečnou příležitost sem konečně po dlouhé době nahlédnout a zjistit aktuální kvalitu místních pochutin apod.

Počet recenzí celkem: 298, z toho 214 bystřických a 84 výjezdních recenzí

06.07.2014
Recenze

VÝJEZDNÍ RECENZE NÁDRAŽKY "OSTRAVA-SVINOV"

Jak to tak sledujeme, tak tu máme již několikátou recenzi nádražní restaurace, tentokrát v Čivově podání na restauraci na vlakovém Nádraží Svinov v Ostravě. Proto naše porota silně uvažuje o tom, že kromě stávajících sekcí "Recenze" a "Výjezdní recenze" vytvoří sekci novou, a sice "Nádražky"; mno, necháme si to ještě projít hlavou...

Počet recenzí celkem: 297, z toho 213 bystřických a 84 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ČERVNU 2014
29.06.2014
Recenze

RECENZE LETNÍ HOSPODY "TENISKLUB" NA KURTECH

Takže už i Los se letos konečně pohnul jinak než jen od výčepu k výčepu, a zmasakroval své zlenivělé tělo na bystřických antukových kurtech. Nebyl by to však Los, aby si neodpustil zrecenzovat i místní putyku příhodně nazvanou Tenis Bar. Jedná se čistě jen a pouze o letní hospodu, tzn. v zimě mimo tenisovou sezonu se tu neděje lautr nic. Nicméně teplých měsíců v roce je stále dost a dost, proto se sem určitě vyplatí stavit nejen si zahrát, ale i jen tak na čumendu s pitivem i jídlem před sebou.

Počet recenzí celkem: 296, z toho 213 bystřických a 83 výjezdních recenzí

22.06.2014
Recenze

RECENZE ZAHRÁDKY "VAGÓN" V LÁZNÍCH

S příchodem léta se Los vrátil do života po zimní i jarním spánku a začal objíždět a obcházet Hostýnské hory jako sup. Tentokrát jeho kroky zamířily z Hostýna směrem dolů do Bystřice a po cestě prostě nelze minout občerstvení Vagón ve čtvrti Lázně. Čas již byl pozdní, ale i tak stihl pár piv a západ sluníčka nad Bystřicí, prostě závidíme...

Počet recenzí celkem: 295, z toho 212 bystřických a 83 výjezdních recenzí

15.06.2014
Recenze

RECENZE STÁNKU "U MADONY" NA HOSTÝNĚ

Ani si nepamatujeme, že by se někdy někdo pokusil zhodnotit nějakou nálevnu, která nemá zděné stěny. Až dnes, dnes tu máme pro vás recenzi jednoho ze stánků nacházející se na Svatém Hostýně a který několik bystřických lidí nazývá U Madony. Tuto netradiční, ale neméně kvalitní, recenzi, na neméně kvalitní podnik, nám zaslal Los, který si kvůli tomu snad vzal i dovolenou, aby měl čas a klid se tu podívat, ochutnat, zhodnotit a recenzi napsat.

Počet recenzí celkem: 294, z toho 211 bystřických a 83 výjezdních recenzí

08.06.2014
Recenze

RECENZE UMÍRAJÍCÍ HOSPODY "U KRÁLŮ" NA CHVALČOVĚ

Dnes tu máme pro vás opravdu specialitku. Nejenže se nám opět ozval RUMcajs, jehož letošní již druhá recenze je naplněním jeho ročního množství recenzí, koukaje na posledních 5 let pozpátku, ale navíc nám zrecenzoval hospodu, která už 3 roky marně čekala na svého hodnotitele. Jedná se o pajzl U Králů na Chvalčově, kam se popravdě mnoha z nám fakt nechce a jak je zřejmé z RUMcajsovi recenze, tak právem.

Počet recenzí celkem: 293, z toho 210 bystřických a 83 výjezdních recenzí

01.06.2014
Recenze

VÝJEZDNÍ RECENZE "U KRATOCHVÍLŮ" V DOBROTICÍCH

Los při svých cyklotůrách po Bystřicko-Holešovsku neopomněl zastavit v hojně navštěvované hospodě v Dobroticích u cesty u zatáčky, kam se desítky lidí zastaví na místní vynikající zmrzlinu. I tu Los ochutnal, ale kromě ní si dal ještě místní pivko na košt, aby mohl příp. nemohl doporučit cyklistům a dalším projíždějícím zdejší občerstvovací zastávku. Mnozí již tuší, že se jedná o hospodu U Kratochvílů, a jestli to tu stojí za to, to čtěte v dnešní Losově výjezdní recenzi.

Počet recenzí celkem: 292, z toho 209 bystřických a 83 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V KVĚTNU 2014
25.05.2014
Recenze

RECENZE PENZIONU "RONDO"

Minulý týden byla hodnocena jedna z mála bystřických restaurací a dnes tu máme další z nich, takže tím se jejich výčet pomalu uzavírá, minimálně se dostáváme do poloviny ... Penzion Rondo je na našich srnkách recenzován již celkově podeváté, a tak se určitě dá s čím v minulosti srovnávat. Dnešní recenzi napsal a poslal Los, stejně jako vloni. O to více je překvapující, že hodnocení jednotlivých kritérií se oproti jeho recenzi z roku 2013 je mnohdy výrazně rozdílné. Nevěříte? tak čtěte ...

Počet recenzí celkem: 291, z toho 209 bystřických a 82 výjezdních recenzí

18.05.2014
Recenze

RECENZE BYSŘICKÉ PICÉRKY "ANGELO"

V Bystřici je fakt málo solidních restauraček, takže lidi vyjíždějí do okolí např. do Brusného, do Osíčka, na Rusavu apod. Nicméně jednou z těch mála slušných (ve všech směrech) je určitě Pizzabar Angelo. Jaké to bylo pro nás překvapení, když jsme zjistili, že tato hospoda zde byla naposledy recenzována kdysi dávno předávno v roce 2010! A tak neměl Los těžkou volbu, kam tentokrát zajít a díky němu se zde můžeme podívat nejen v rámci hodnocení, ale také díky několika fotkám, které dosud na našich srnkách chyběly.

Počet recenzí celkem: 290, z toho 208 bystřických a 82 výjezdních recenzí

11.05.2014
Recenze

RECENZE HOSTINCE "VE DVOŘE" V RAJNOCHOVICÍCH

V poslední době to začíná být na našich srnkách zajímavé, protože jsou zde recenzovány hospody, které dosud neprošly přísným okem a krkem našich recenzentů. Nejinak je tomu i dnes, kdy nám Los zaslal ze svých cest recenzi z Rajnochovic, konkrétně z ubytovacího hostince Ve dvoře. Rozhodně jsme čekali vyšší hodnocení, protože Los o této hospodě v minulosti pěl jen samé chvály a ódy; jak je tedy možné, že tento pajzl horkotěžko dosáhl průměrného hodnocení? Čtěte Losovu recenzi.

Počet recenzí celkem: 289, z toho 207 bystřických a 82 výjezdních recenzí

04.05.2014
Recenze

VÝJEZDNÍ RECENZE PRAŽSKÉHO PAJZLU "FORMANKA"

No tak to čumíme, Čiva se vydal do velkoměsta a dokonce tam šel i vychutnat místní patoky v místních prostorách jakésik hospody. Podle něj se jedná o čtyřku jak vyšitou a to je jenom dobře, že i v Práglu se takovéto hospody vyskytují. Proto čtěte dnešní Čivovu výjezdní recenzi na pajzl Branická Formanka, který sice drtivá většina z nás asi nikdy nenavštíví, ale vzhledem k Čivovu vysokému hodnocení to bude asi fakt škoda.

Počet recenzí celkem: 288, z toho 206 bystřických a 82 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V DUBNU 2014
27.04.2014
Recenze

RECENZE RESTAURACE "HOTEL NA TROJÁKU"

Minulý týden jste měli možnost posoudit ne/kvality hospody na Trojáku, která se nachází u cesty u autobusové zastávky a tento týden můžete z Losovy recenze poprvé na našich srnkách posoudit, jak si na tom stojí restaurace patřící k hotelu Na Trojáku. Obě zmíněné hospody spadají pod jednoho provozovatele, nicméně jejich rozdílnost je doočíbijící, a to nejen prostředím, ale i poživatinami a pochutinami.

Počet recenzí celkem: 287, z toho 206 bystřických a 81 výjezdních recenzí

20.04.2014
Recenze

RECENZE HOSPODY "NA TROJÁKU"

Konečně se Los vypravil opět na výšlap, protože nám přináší aktuální recenzi na hospodu Na Trojáku. Důležité je slovo "hospoda", protože na Trojáku se nachází i hotel, který Los hodlá zrecenzovat příští týden. Ale vraťme se k hospodě, jejíž zaměření čistě cyklo/pěšo/turistické je zřejmé, ale to určitě není na škodu; tedy alespoň podle Losa. Čtěte tudíž jeho recenzi.

Počet recenzí celkem: 286, z toho 205 bystřických a 81 výjezdních recenzí

13.04.2014
Recenze

RECENZE "DODO PUBU" NA NÁMĚSTÍ

RUMcajs není zrovna moc aktivní, ale v posledních letech standardně udržuje frekvenci v intervalu jedné až dvou recenzí za rok. Tato chvíle v roce 2014 přišla právě nyní a tak si můžeme přečíst aktuální recenzi na Dodo Pub, nacházející se v samém srdci Bystřice u náměstí, a postupně se, se vzrůstajícími teplotami, rozšiřující i na chodník před hospodu.

Počet recenzí celkem: 285, z toho 204 bystřických a 81 výjezdních recenzí

06.04.2014
Recenze

RECENZE MOTELU "ZÁTOPEK" V RATIBOŘI

Kdo někdy projížděl vesnicemi Hošťálková a Ratiboř, tak určitě ví, jak je důležité mít pevné nervy, než se těmito nekonečnými dědinami prokousáte z jednoho konce na druhý. A přesně v místě, kde jedna dědina končí a druhá začíná, stojí motel Zátopek, který láká na domácí kuchyni a sportovní vyžití v podobě přilehlých tenisových kurtů. Los se sem vydal po tůře na Pržácích a tak si můžeme přečíst historicky první recenzi na tuto hospodu.

Počet recenzí celkem: 284, z toho 203 bystřických a 81 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V BŘEZNU 2014
30.03.2014
Recenze

RECENZE VÝTEČNÉ HOSPODY "BRUSÉNKA"

Los před pár týdny nahlásil hotel Říka jako kandidáta na hospodu roku 2014. Nyní si otevřeně řekněme, že to bylo prohlášení předčasné a v tuto chvíli již neplatí. Dnes tu pro vás máme opravdového, nefalšovaného kandidáta na nejlepší hospodu roku 2014, která se sice nenachází přímo v Bystřici, ale jen pár kilometrů vedle v dědince Brusné a odtud tedy i název tohoto skvělého podniku Brusénka. Los se zde objevil letos hned několikrát, protože tomu nechtěl věřit, jak skvělé to tu je, ale nakonec ho to tu natolik přesvědčilo, že už pak neváhal a zaslal nám obsáhlou a všemi směry chválu pějící recenzi. Zajímavé je, že nekolik je tento podnik dle Losa výtečný, tak dosud na našich srnkách recenzován nebyl. Nu podívejme, to je raketový vstup na recenzentské pole, první recenze, první místo, nu proč ne ....

Počet recenzí celkem: 283, z toho 203 bystřických a 80 výjezdních recenzí

23.03.2014
Recenze

RECENZE UPADNUTÉ LEGENDY "NA ROŽKU"

Čiva se opět odvážil do těch nejhorších hospodských zákoutí z těch nejhorších a z těchto odvážných cest vám přinášime další recenzi. Dnes je to recenze na hospodu u Lidlu Na rožku, která v dobách minulých byla oblíbeným podnikem místních dělníků, ve které trávili jak svačinové, tak obědové i odpolední pauzy; bohužel, minulý čas je zde na místě; více v Čivově recenzi.

Počet recenzí celkem: 282, z toho 202 bystřických a 80 výjezdních recenzí

16.03.2014
Recenze

RECENZE PENZIONU "OVČÁRNA" NA HOSTÝNĚ

Na Hostýně je restaurací "něúrekom", jak říkají naši bratia Slováci; Poutní dům, Poutní dům 2, U Madony a hlavně pak dnes Losem recenzovaná Ovčárna. Tato hospoda, respektive penzion, protože se tady opravdu dá bydlet, se nachází kousek od zastávky autobusu směrem z kopce (viz obrázek níže, vyfoceno z autobusové točny). Zároveň byla nejlépe hodnocenou hospodou roku 2010, takže toto jsou reference samy o sobě ty nejlepší. A dnes vám Los ve své recenzi dokáže, že kvality zůstávají...

Počet recenzí celkem: 281, z toho 201 bystřických a 80 výjezdních recenzí

09.03.2014
Recenze

RECENZE "TESÁKU" NA TESÁKU

Na Tesák se nemálo členů naší poroty pravidelně vrací, kde buď začíná nebo končí jejich tůristické úsilí. Proto jsme byli zvědaví, jak to tam pro letošní rok vypadá, protože jaro už klepe nezvratitelně na dveře a tento podnik bude hojně navštěvován. Hodnocení protentokrát ujal Čiva, který vám dnes přináší recenzi na restauraci Tesák. Zajímavostí této recenze je, že se jedná o jubilejní 200. bystřickou recenzi!

Počet recenzí celkem: 280, z toho 200 bystřických a 80 výjezdních recenzí

02.03.2014
Recenze

RECENZE BARU "RETRO" V HOLEŠOVĚ

Když Los v roce 2005 zavedl sekci Výjezdní recenze, tak jednou z historicky prvních výjezdních recenzí, čili recenzí hospod z měst mimo Bystřici p. H., byla recenze na "Retro" bar v nedalekém Holešově. Od té doby už bylo vypito nemálo piv, ale Los na tuto hospodu nezapomněl a po neuvěřitelných devíti letech se sem vrátil a tuto knajpu zhodnotil. Jak se tedy pije v holešovském Baru Retro se dnes dozvíte v Losově recenzi, doplněné o pár interiérových fotografií.

Počet recenzí celkem: 279, z toho 199 bystřických a 80 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V ÚNORU 2014
23.02.2014
Recenze

RECENZE HOTELU "ŘÍKA" NA CHVALČOVĚ

Když si pročteme historické recenze na dnes recenzovaný podnik, tak zjistíme, že Los je asi jediný, kdo Hotel Říka navštěvuje, protože jinak si nedovedeme vysvětlit, jak je možné, že je toto již jeho 6. recenze této knajpy v řadě!!! De facto tuto hospodu recenzoval kromě něj jen a pouze Myšák, a to už někdy v pravěku v roce 2005. Naposledy byla tato hospoda recenzována v roce 2011 a to je dost dlouhá doba na to se tu recenzentsky opět podívat, takže pojďme na dnešní Losovu dlouhatánskou vševypovídající recenzi.

Počet recenzí celkem: 278, z toho 199 bystřických a 79 výjezdních recenzí

16.02.2014
Recenze

RECENZE "BINGO BARU" U BENETKOVÉHO

Čiva poslal tuhle recenzi s následujícím textem v e-mailu: "A sklad je vymetenej". No poteškoště, jestli se jeho slova naplní a opravdu už nic nemá připraveno, tak nás čeká v brzké době silné oddobí recenzentského sucha. Snáď něco našetří a opět půjde někde pít, protože jinak nevimnevim... Abychom to ale dlouho nezdržovali, dnešní recenze je na Bingo Bar, alias dříve nazývaný "8" anebo "Osmička". Tato hospoda byla naposled recenzována v roce 2008 Divokým prasátkem (pokud tedy nepočítáme Davulkův rádobyrecenzentský počin z roku 2010, a to fakt nepočítáme), takže co se zde za oněch 6 let změnilo anebo nezměnilo? Čtěte dnešní Čivovu recenzi.

Počet recenzí celkem: 277, z toho 198 bystřických a 79 výjezdních recenzí

09.02.2014
Recenze

RECENZE HOSPODY NA PATŘE "BEST"

Rozchlastaný Čiva nás nenechává na pochybách, že to myslí s pajzlama vážně. Dnes vám přinášíme jeho další z celé řady recenzí, tentokrát na restauraci Best, která se nachází nad bývalou saunou. Jak tak sledujeme, tak nadprůměrná kvalita tohoto podniku je stabilní, což potvrzuje i dosavadních devět recenzí na našich srnkách. Hlavním problémem tohoto podniku tak vidíme v tom, že se tu nevyskytuje žádné bezplatné parkování v okolí, a tak si hosté musí připlatit už před příchodem sem...

Počet recenzí celkem: 276, z toho 197 bystřických a 79 výjezdních recenzí

02.02.2014
Recenze

VÝJEZDNÍ RECENZE BRNĚNSKÉ "FARMY"

Dnes slaví naše srnky malý svátek, protože nám po celých čtyřech letech zaslal recenzi náš specialista na výjezdní recenze Myšák. Žije, a to je to nejpodstatnější! Díky němu máme dnes možnost poznat, jak se chlastá v Brně, konkrétně v restauračce zvané Farma. Kdo navštíví Brno, měl by navštívit i tuto knajpu, když už ne kvůli hodnocení, tak určitě kvůli exotickému pivu, které se tu čepuje, a které tady v okolí prostě nikde nenajdete! Jinak se jedná již o druhou recenzi této hospody na našich srnkách, ta první je z pradávného roku 2006, takže určitě stojí za to si přečíst i ji a porovnat rozdíly...

Počet recenzí celkem: 275, z toho 196 bystřických a 79 výjezdních recenzí


NOVINKY Z NAŠICH HOSPOD V LEDNU 2014
26.01.2014
Recenze

DESÁTÁ RECENZE "JAZAJKY" ALIAS "ZAHÁJENÉ"

Dnes recenzovaná hospoda má v posledních dvou letech velkou progresi. Po převzetí novým provozovatelem tu došlo k tak zásadním změnám zevnějšku i vnitřku, že to nemá na bystřickém poli obdoby. Jestli jsou to změny k lepšímu či k horšímu, to ať posoudí každý sám, nicméně dnešní Losova recenze "restaurace a pizzerie" Zahájené vám může mnohé napovědět.

Počet recenzí celkem: 274, z toho 196 bystřických a 78 výjezdních recenzí

19.01.2014
Recenze

RECENZE PAJZLU "ČERNÁ HORA"

Tak dnes recenzovaný podnik je na bystřické scéně již spousty let a kromě časů, kdy této hospodě šéfoval jistý p. Němec z Holešova a pozvedl její kvality na nejvyšší stupeň, tak její kvality patří mezi podprůměrné. V 90. letech se tady tomu říkalo "City Bar" alias "Siťák", ale dlouhá léta je to tu známé jako Bar Černá Hora. Černo tu je, ne sice díky místním obyvatelům Podhoranu, ale ... čtěte dnešní Čivovu recenzi!!!

Počet recenzí celkem: 273, z toho 195 bystřických a 78 výjezdních recenzí

12.01.2014
Recenze

RECENZE NEJLEPŠÍ HOSPODY LOŇSKÉHO ROKU "NA KLEMPÍRNĚ"

Jak je z předchozího příspěvku zřejmé, nejlepší hodpocenou hospodou roku 2013 byla "Na klempírně". Tato byla ovšem zrecenzovaná již v únoru, takže ode dneška skoro rok nazpět. Proto děkujeme Čivovi, že se ujal nového hodnocení pro letošní rok a tak můžeme porovnat, co se Na klempírně za tu dlouhou dobu změnilo, a zda-li tu opět máme či nemáme kandidáta na nejlepší hospodu 2014.

Počet recenzí celkem: 272, z toho 194 bystřických a 78 výjezdních recenzí

09.01.2014
Novinky

NEJLÉPE HODNOCENÁ HOSPODA ROKU 2013

A je to tu, dlouho očekávaný výsledek se konečně dostavil. Původem totálka pajzla na entou se vypracovala svými kvalitními službami a nabízeným pivním mokem až na vrchol nejvyšší. Ano, hospoda Klempírna alias Na klempírně získala v únoru 2013 od Čivy celých 4.25 bodu. O to víc to těší mně, šéfredaktora Losa, který byl tehdy osobně přítomen a může tak kvality této hospody jen potvrdit. Gratulujeme a originální podepsaný diplom doručíme do hospody co nejdříve!

05.01.2014
Recenze

RECENZE RESTAURACE "TACL" V HOLEŠOVĚ

Vítejte v novém roce 2014 a jak se říká na nový rok tak po celý rok, tak vám hned první neděli roku 2014 přinášíme novou recenzi. Tentokrát se jí zhostil šéfredachtor Los a je na podnik z nedalekého Holešova pod názvem Restaurace Tacl. Pokud nás paměť neklame, tak se jedná teprve o třetí recenzi holešovského podniku za celou historii našich srnek. A to je určitě škoda, protože jak už bylo řečeno, Holešov je kousek, vlakmo i busmo se sem dá dostat skoro 24 hodin denně, a co víc, dá se tu zachlastat a nažrat určitě lépe než v drtivé většině bystřických pajzlů. Nevěříte? Tak čtěte dnešní Losovu výjezdní recenzi!

Počet recenzí celkem: 271, z toho 193 bystřických a 78 výjezdních recenzíPŘIPRAVOVANÉ RECENZE
Je pro vás již dnes připraveno více než 20 recenzí moravských hospod pro rok 2015; tyto ovšem budou zveřejněny až na novém vzhledu srnek pajzly.cz, který spustíme ke dni 1.1.2015. Těch pár dní to již vydržíte a pak se můžete těšit na opravdové tsunami nových aktuální recenzí!
Los

SOCIÁLNÍ SÍTĚREKLAMA

BELMONDŮV KOUTEK


KONTAKT
los@pajzly.cz
pajzly@seznam.cz